sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Diğer Suzuki bayilerini bilmiyorum ama Yükselen müşteriyle ilişki olarak iyi. Toyota'yı aratmıyorlar, hatta daha küçük olduğu ve çalışan sirkülasyonu olmadığı için daha iyi bile diyebilirim.

Yorgunluktan yuruyemedim Swift vardi arkası dönüktü bende eski Swift zannettim toyota ya mutlaka uyrayacagim hibriti deneyimlemek istiyorum

Bahsettiğim Swift 1.2 GLX AT test aracı fümeydi. Satışa koymuşlardı ondan olmayabilir demiştim, hâlen satıştaysa teste çıkarmıyor olabilirler.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,915
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Diğer Suzuki bayilerini bilmiyorum ama Yükselen müşteriyle ilişki olarak iyi. Toyota'yı aratmıyorlar, hatta daha küçük olduğu ve çalışan sirkülasyonu olmadığı için daha iyi bile diyebilirim.

Bahsettiğim Swift 1.2 GLX AT test aracı fümeydi. Satışa koymuşlardı ondan olmayabilir demiştim, hâlen satıştaysa teste çıkarmıyor olabilirler.
Galiba benim gördüğüm fümeydi

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,915
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Dün aksam başvuru formunu doldurdum cumartesi gününü işaretledim bugün geri dönüş yapmaları gerekmez miydi? Hiç arayan olmadı yarın direk gideyim mi?

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,915
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Suzuki Swift ı kullandım az önce 5 dk dan ne anlaşılırsa artık....... Bir de satış temsilcisi ilk defa mı araba kullanıyorsunuz muhabbetine getirmeseydi iyiydi

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,704
2
9,633
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Testte eşlik eden adaminda suratı beş karış ne arabayla alakalı bilgi verdi ne de başka bir şey (ehliyet bilgilerini aldılar sıkıntı çıkmaz değil mi? :D)

Sıkıntı olacağını zannetmiyorum , umarım diğer test sürüşlerinde daha kibar insanlarla karşılaşırsınız :)

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,915
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Sıkıntı olacağını zannetmiyorum , umarım diğer test sürüşlerinde daha kibar insanlarla karşılaşırsınız :)
Yok ya ilk ve son deneme oldu ben ara sıra kartal sürmeye devam edeyim en iyisi bu arada fiyatı merak eden varsa 2018 modeli için 96 bin ₺ dedi ama ne zaman için dedi tam hatırlamıyorum galiba önümüzdeki hafta %15 otv zamı gelecekmiş

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,704
2
9,633
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Yok ya ilk ve son deneme oldu ben ara sıra kartal sürmeye devam edeyim en iyisi bu arada fiyatı merak eden varsa 2018 modeli için 96 bin ₺ dedi ama ne zaman için dedi tam hatırlamıyorum galiba önümüzdeki hafta %15 otv zamı gelecekmiş

Tek başına mı gittin test sürüşüne ?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,704
2
9,633
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Yanına bir araba sevdalısı arkadaşını alıp gidebilirsin , girin showrooma araçlara bakın , gezin , çay için bilgiler dergiler alın , müsaitseniz test sürüşüne çıkmak isteyin daha iyi olur :) hatta varsa buradan birisiyle bile gidebilirsiniz sözleşip :)

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,915
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yanına bir araba sevdalısı arkadaşını alıp gidebilirsin , girin showrooma araçlara bakın , gezin , çay için bilgiler dergiler alın , müsaitseniz test sürüşüne çıkmak isteyin daha iyi olur :) hatta varsa buradan birisiyle bile gidebilirsiniz sözleşip :)
Babada araba merakı olsa onunla gideceğim de yok maalesef 2 yaş büyük kuzenle giderim belki ilerleyen zamanlarda

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,704
2
9,633
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
İstanbuldan foruma giren çok kişi var , bence teklif edin İstanbulda bulunan forumdaki aile üyelerimize :)

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Ozellikle premium markalar randevuyu sart kosuyor istisnalar disinda. Malum aracin yakitinin km saatinin hesabini verdikleri icin sizin randevu kaydiniza ihtiyaclari var.

Dizel otomatik civic icin randevusuz test surusune cikmisligimiz var fakat hangi arac olursa olsun hep ehliyet kaydi aldilar. Hatta mercedes esek gibi form doldurtup ehliyet kimlik fotokopilerini bile aldi. Volvo keza ayni sekilde. Ustelii hep randevulu gittik.

Birazda yogunluklari ile ve sizin alici olma potansiyalinizle ilgili sanirim, aksi halde red hic yasamadim duymadim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,198
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hevesim tekrar gelirse artık öyle bir şey yaparim
Suratsızlığın ve kötü tavırların yaşınla-ehliyetinle alakası olmadığına emin olabilirsin. Şuan satışlar düşükken herkese potansiyel müşteri olarak bakıp adam akıllı anlatacaklarına nası olsa almıyo boşa geziyo gözüyle bakıyolar insanlara.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,704
2
9,633
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
En son doblo test ediyorken arkadaşım sürücü koltuğundaydı , arka orta havalandırmayı iptal ettiklerini gördüm ve personele sordum neden arkadaki havalandırma iptal edildi dedim , gerek duymadılar herhalde gibisinden bir şey söylemişti bende içimden söylediğimi zannederek dışa konuşmuşum , niye arkadakiler bilmem ne evladı mı demiştim :D keyifli ve eğlenceli bir test olmuştu o lafımdan sonra :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım