muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,914
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Suratsızlığın ve kötü tavırların yaşınla-ehliyetinle alakası olmadığına emin olabilirsin. Şuan satışlar düşükken herkese potansiyel müşteri olarak bakıp adam akıllı anlatacaklarına nası olsa almıyo boşa geziyo gözüyle bakıyolar insanlara.
ya reis başka marka olsa neysede sen suzukisin vitara dışında sattığın bile söylenemez neyin havasını yaşıyorsun bunlar böyleyse yarın bir gün egea hb kullanmaya gitsem kapının önünden kovacaklar herhalde

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
ya reis başka marka olsa neysede sen suzukisin vitara dışında sattığın bile söylenemez neyin havasını yaşıyorsun bunlar böyleyse yarın bir gün egea hb kullanmaya gitsem kapının önünden kovacaklar herhalde
egea kullanmaya ben gittim öylesine test aracı yok bu bayinin dediler. Ani bi kararla aynı günün akşamı abime egea almaya gittiğimizde abim biyere gitti ben yarım saat kadar bayide takılmak zorunda kaldım. Sabah araç yok diyen danışman yüzüme bile bakmadığından akşam beklerken test sürüşü yapabiliriz ehliyet varsa dedi :D bayilere güvenmeyin :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
egea kullanmaya ben gittim öylesine test aracı yok bu bayinin dediler. Ani bi kararla aynı günün akşamı abime egea almaya gittiğimizde abim biyere gitti ben yarım saat kadar bayide takılmak zorunda kaldım. Sabah araç yok diyen danışman yüzüme bile bakmadığından akşam beklerken test sürüşü yapabiliriz ehliyet varsa dedi :D bayilere güvenmeyin :D

Benim gibi olun :D doblo test aracı var mı diyorum test edelim diyorum yok derse olsun canınız sağolsun fiorino egea falan bakayım ben diyorum :D adamı kendi silahıyla vurun :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Benim gibi olun :D doblo test aracı var mı diyorum test edelim diyorum yok derse olsun canınız sağolsun fiorino egea falan bakayım ben diyorum :D adamı kendi silahıyla vurun :D
valla bana öyle diyince de ben çıkmadım teste zaten sözleşme imzalandı sürerim 2 hafta sonra bol bol dedim :D 500 falan var mı diye sordum çayyolundaki plazada var randevu oluşturalım isterseniz şöyle böyle dediler dedim kalsın :D

egeayı da bi tek 1.3 multijet manuel koymuşlar zaten. otomatik koy benzinli koy milletin merak ettikleri bunlar :D

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
valla bana öyle diyince de ben çıkmadım teste zaten sözleşme imzalandı sürerim 2 hafta sonra bol bol dedim :D 500 falan var mı diye sordum çayyolundaki plazada var randevu oluşturalım isterseniz şöyle böyle dediler dedim kalsın :D

egeayı da bi tek 1.3 multijet manuel koymuşlar zaten. otomatik koy benzinli koy milletin merak ettikleri bunlar :D

Ben 1.6 Mjet DCT SW sürdüm :D ağam şu motor yalıtımını iyi yapamıyor bu fiat ya :D sanki motor benim ben çalışıyorum :D

• Haha
Tepkiler: Basri Amca

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ben 1.6 Mjet DCT SW sürdüm :D ağam şu motor yalıtımını iyi yapamıyor bu fiat ya :D sanki motor benim ben çalışıyorum :D
zaten yapamıyo da o 1.6 bi tık daha gürültülü 1.3ten beter oluyo :D emanet araba olarak tüm motor seçeneklerini kullandım herhalde en sessizi 1.4fire ki o bile baya ses veriyo :D

tam hatırlamıyorum belki 1.6e-torq bi tık daha sessizdir

• Haha
Tepkiler: S.Asil

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
Japon larin yalitimi biraz zayiftir dogrudur amw yeni swifte yolcu olarak bindigimde yalitimini makul bulmustum, biraz yol sesi vardi ruzgar sesi icin 100 km lerin uzerinde seyir etmeniz icab ediyor.

Bu kaniya varacak hizlarda test surusu imkani bulmaniz sansli bir durum

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,729
6,804
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
swift in yalıtımıda rezaletti hızlanmasıda çok yavaş geldi bana
Swift lafını duyunca hala tüylerim diken diken olsada, bakım için eski aracımı servise götürdüğümde orada araç bakımda olduğu süreçte test etmiştim bende ve genel olarak başarılı bulmuştum. Hatta bir japon aracı olduğunuda düşünürsek yalıtımıda başarılıydı bence. Tek handikapı fiyatıydı.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,914
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Japon larin yalitimi biraz zayiftir dogrudur amw yeni swifte yolcu olarak bindigimde yalitimini makul bulmustum, biraz yol sesi vardi ruzgar sesi icin 100 km lerin uzerinde seyir etmeniz icab ediyor.

Bu kaniya varacak hizlarda test surusu imkani bulmaniz sansli bir durum
fazla süremedim ama 50 60 km lerdeyken çok yol sesi alıyor gibi geldi bana

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,914
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Swift lafını duyunca hala tüylerim diken diken olsada, bakım için eski aracımı servise götürdüğümde orada araç bakımda olduğu süreçte test etmiştim bende ve genel olarak başarılı bulmuştum. Hatta bir japon aracı olduğunuda düşünürsek yalıtımıda başarılıydı bence. Tek handikapı fiyatıydı.
japon olduğu için bende pek önemsemedim ama 50 60 kmde çok yol sesi alıyor gibi geldi bana

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,651
2,914
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
baktım araba 20 den 30 a zor çıkıyor dedim acaba ayağımın bir kısmı dışarıda kaldıda tam basamıyorum diye ayağıma baktım sıkıntı yok gazı tamamen kökledim de oyle hızlanmaya başladı ya da bendeki test aracında bir sıkıntı vardı

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
baktım araba 20 den 30 a zor çıkıyor dedim acaba ayağımın bir kısmı dışarıda kaldıda tam basamıyorum diye ayağıma baktım sıkıntı yok gazı tamamen kökledim de oyle hızlanmaya başladı ya da bendeki test aracında bir sıkıntı vardı

El freni tam inmemiş olabilir mi?
Dediğiniz hiç bir arabada kolay kolay olacak bir durum değil. Kasasına göre yeterli bir motora sahip, bir çok testte beğenilen bir araç.

Oronra

Asfalt Kurutucu
24 May 2019
169
78
510
44
Marka
Honda
fazla süremedim ama 50 60 km lerdeyken çok yol sesi alıyor gibi geldi bana

Degerlendirme yapacak kadar test surusu rotasi genelde cok az. Kisa mesafe icinde insan konfor direksiyon tepkisi vb gibi seylere dikkat ediyor. 50-60 km lik hizlarda ve kisa mesafede yalitim degerlendirilmemeli. Lastik ve asfalt durumu cok yaniltir.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım