Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
upload_2017-6-3_23-43-5.png

Ahahsahdahd

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Yanımda olun olum arkamda durmayın :D :D

Şurdan burdan bulayım desem maks 5-6 araba olur onla da gemi yürümez neyse biraz planlayayım ben bu işi :D

Bakarsın tutar falan hacı denemekte fayda var :D Ben de düşünüyorum aksiyon kamerası falanda buldum beleş ama sadece düşünüyorum :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen

Bakarsın tutar falan hacı denemekte fayda var :D Ben de düşünüyorum aksiyon kamerası falanda buldum beleş ama sadece düşünüyorum :D
Bende var aksiyon kamerası bimden almıştım 200 liraya :D :D

Ben de yardımcı olurum ama kamera falan ayartmak lazım şimdi ona
Hacı kameraya gerek yok telefonu ön yolcu koltuğunun kafalığıyla sırtlık arasına sıkıştırıyorsun hafif sürücü tarafına çevirip ondan sonra sırtlığı dikleştiriyorsun ve mütüş görüntüler gelsin :D :D

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Panpalar iyi geceler
Bugün tg ve evonun yeni sayılarını almak için d&r a gittim,evoda haziran sayısı dışında bunu gördüm
20170603_183753-1.jpg

Özel sayı fiyat 20tl, tg' a vereceğim parayı buna verdim aldım, dergiden beklentim çok büyük:D eve dönüp açtım editor yazısında ne yazıyor?
"Bu sayımızda son iki yılda yayınladığımız en özel konuları bir araya getiriyoruz"
Ve ben son iki yıldaki tüm sayıları aldım:confused:
Para boşa gitti.
Normalde internette dergi paylaşmam ama bu müthiş "özel sayı" için istisna olsun
20170604_000219-1.jpg
20170604_000227-1.jpg

Ne istersiniz?:D

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bende var aksiyon kamerası bimden almıştım 200 liraya :D :D

Hacı kameraya gerek yok telefonu ön yolcu koltuğunun kafalığıyla sırtlık arasına sıkıştırıyorsun hafif sürücü tarafına çevirip ondan sonra sırtlığı dikleştiriyorsun ve mütüş görüntüler gelsin :D :D
Panpa o kafalığa sıkıştırma her arabada yemiyor yav

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Panpalar iyi geceler
Bugün tg ve evonun yeni sayılarını almak için d&r a gittim,evoda haziran sayısı dışında bunu gördümEkli dosyayı görüntüle 7637
Özel sayı fiyat 20tl, tg' a vereceğim parayı buna verdim aldım, dergiden beklentim çok büyük:D eve dönüp açtım editor yazısında ne yazıyor?
"Bu sayımızda son iki yılda yayınladığımız en özel konuları bir araya getiriyoruz"
Normalde internette dergi paylaşmam ama bu müthiş "özel sayı" için istisna olsunEkli dosyayı görüntüle 7638 Ekli dosyayı görüntüle 7639
208 gti ve 308 gti

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Panpa o kafalığa sıkıştırma her arabada yemiyor yav
Aynen bazısında düşebiliyor ama denemek lazım

Panpalar iyi geceler
Bugün tg ve evonun yeni sayılarını almak için d&r a gittim,evoda haziran sayısı dışında bunu gördümEkli dosyayı görüntüle 7637
Para boşa gitti.
Normalde internette dergi paylaşmam ama bu müthiş "özel sayı" için istisna olsunEkli dosyayı görüntüle 7638 Ekli dosyayı görüntüle 7639
Renault sport gönder panpa :D :D

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Rizespor başkanı açıklama yapmış Trabzonspor şike yapmıştır, komşuluk kardeşlik bitmiştir diye. Ulan ne güldüm anlatamam, harbi bunların kafaları yarım dediklerini unutuyorlar. Rize-Fener maçında bile Trabzon kümeye diye tezahürat yap, aynısını Trabzon maçında da yap, Antalya maçından sonra facebook'a dahada ataydınız yaz ondan sonra gel ağla. İnşallah daha beter olurlar. Eğer bizim takım bilerek yenildiyse 5er 10ar prim atsınlar bizimkilere:) ki zannetmiyorum zaten belliydi yenileceğimiz.
Not: Sene boyunca çöp gibi oyna sonra Trabzon bizin kurtar, yok öyle şey.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,567
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Rizespor başkanı açıklama yapmış Trabzonspor şike yapmıştır, komşuluk kardeşlik bitmiştir diye. Ulan ne güldüm anlatamam, harbi bunların kafaları yarım dediklerini unutuyorlar. Rize-Fener maçında bile Trabzon kümeye diye tezahürat yap, aynısını Trabzon maçında da yap, Antalya maçından sonra facebook'a dahada ataydınız yaz ondan sonra gel ağla. İnşallah daha beter olurlar. Eğer bizim takım bilerek yenildiyse 5er 10ar prim atsınlar bizimkilere:) ki zannetmiyorum zaten belliydi yenileceğimiz.

hocam iyi güzel hoşta 8 maçtır bursanın oynadığı futbol ortada, nerden emin oldunuz yenileceğinizi neye dayanarak düşünüyordunuz ? Ha şike yaptınız demiyorum da emin olmanızın sebebini anlayamadmı

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
hocam iyi güzel hoşta 8 maçtır bursanın oynadığı futbol ortada, nerden emin oldunuz yenileceğinizi neye dayanarak düşünüyordunuz ? Ha şike yaptınız demiyorum da emin olmanızın sebebini anlayamadmı
Bursa'dan para falan aldığımızdan değil sattıysakta rizenin olaylarındandır ki dediğim gibi sattığımızı zannetmiyorum her maç farklı taktik deniyor Ersun hoca(neden yaptığını bilmiyorum ve gıcığımıda gidiyor). Yukarıda yazdıklarım daha yeni olaylar. Kimsenin çıkıp ağlamasına gerek yok. Ayrıca Trabzon ve Rize hiçbir zaman öyle canciğer olmamıştır. Dostluk kardeşlik yalan daha düne kadar düşman kesilmiş bugün ne dostluk bitti ayağına yatarlarki eğer ligde kalmak isteseydiler milletten puan dilenmesinler adamakıllı oynasınlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım