Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Kolaymıydı la :D Ben dedim kolay olcak diye ama :D
Ortalama üstü çalışan 55 yapardı öyle diyim :D he ben yapabildim mi hayır çünkü çalışmadım jskdksnf

Beyler babamın aracını satıyoruz da
(Sahibinden tertemiz full Kia Sorento 4x4
İlan No: 448123287
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...tertemiz-full-kia-sorento-4x4-448123287/detay)
dün bir müşteri geldi muhabbet esnasında arkadaşının yeni kasa 1.4 benzinli tiguan ı olduğunu ve şehir içi 8 lt yi geçmediğini söyledi ve çok iddialıydı, bana çok inandırıcı gelmedi, bilgisi olan var mı?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tiguanın bagaj büyük tabi yalanlar sığıyor msmfmdmf şaka bi yana trafiği pek olmayan, yolları düz olan ve dur kalksız bir rotada 8lt altı olur ama ankara istanbul gibi yerlerde 8i geçmiyor çok iddialı :D

bende 8 sene maden mühendisliği okudum ama özelde değil :D
Kariyer planım bu işte 8 sene okumak :D :D

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
Beyler bana acil izmir içinde başımı belaya sokmayacağım bi rent a car lazım bayram için araba lazım en az 3 yada 4 günlük bi fiyat uygun olması lazım avis garenta gibi firmalarda 4 günlük 1000 tlyi gördüm. Aracın sedan olması haricinde segmenti markası çok farketmez. biyerle anlaşacaktık adam yan çizdi kaldık ortada. yardımlarınızı bekliyorum

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Gare
Beyler bana acil izmir içinde başımı belaya sokmayacağım bi rent a car lazım bayram için araba lazım en az 3 yada 4 günlük bi fiyat uygun olması lazım avis garenta gibi firmalarda 4 günlük 1000 tlyi gördüm. Aracın sedan olması haricinde segmenti markası çok farketmez. biyerle anlaşacaktık adam yan çizdi kaldık ortada. yardımlarınızı bekliyorum
Garentada sarı kutu insirimi var onunla alırsan %25 indirim olur yada budget internationaldan kiralaraanda bayğı ındırım oluyor

Yemin ederim yazarken çarpılmışım galiba :D

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
9d5063.jpg

Arabayı dün öğlen yıkadım.Yağmur yağmış,kuş pislemiş gece.Ağlamıyorum gözüme emeklerim kaçtı

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,462
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım