Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,033
7
51,368
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Izmir Narlidere de askerligini yapmis birisi olarak; 2 saatlik gece nobetlerinde kamuflaj altina 2 yun iclik, 3 yun corap, 2 (yun ve polar) eldiven ve 2 (yun ve polar) bere ve polar boyunluk. Yarim saat sonra burun, kulak, parmak vs hic birsey hissetmiyorsun !!! temizzzz :confused::confused::confused::confused:
Foça'ya Menteş'e düşmediğine dua et o zaman :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ya bu araçların testleri iyi hoş da, üst üste çok fazla denk geldi, midemi bulandırdı. Arabasını satacak olan buraya teste verip piyasasını yükseltiyor öyle satıyor gibime geliyor. Bu durum beni rahatsız etmeye başladı. Buyurun bu da satılık:
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ervis-bakimli-ozenle-bakilmis-483797100/detay

Madem oyle bende yazayim. Bu motorlar genelde 100 binde bitiyor. 130 binde olanida gordumde motor degeri 8.2 cikarsa 100 bin anca gorur o motor. Videoda 80 e el sıkısalim ehehe diye gulen gelmis 95 yazmis oyle beklersin kardesim sen demek lazim kendisine.
Bu videodan sonra yapmasida ehe videoda ovuldu ehe gereginden fazla yazayim mantigi.

@emert20 @Koraykaya taunusu testten sonra 20binden ilana koycam, alfayı da 40 binden. Sonra darılmaca gücenmece yok :p

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Dün diyetisyene gittim. Kilo ve boya göre 4 kilo fazlam olsada 10 kilo gereksiz yağım varmış. Yaklaşık 2.5 aydır hiç kilo almadan sabit gittiğimi duyunca bir nevi Mercedes'in 1.6 benzinli motoru gibi yaktığın kadar gidirmuşsunda dedi (tabii böyle demedi ama buna benzerdi siz anladiniz o_Oo_O). Velhasıl ay sonuna 5 kilo vermiş olucam inşallah :)

şu diyet listeni bana da göndersene bi bakiym

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Neyse beyler, ben kacar. Alarm saat 5:00 e kurulu o_Oo_Oo_O
200w.webp

uyandıralım mı :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Erken kalkıyorum :) Göze batmayayım diye gizliye alıyorum bazen ama yine yakalandım :)

Günaydın :D

Gunaydiiiiiin, Hakan beyler de burdaymis :D
Simdi kahvaltimi hazirlicam, malum dunya uzerinde hicbir ulkenin bizdeki gibi bir kahvalti kulturu yok :D
En iyisi kendin pisir kendin ye !!!

he valla en sevdiğim öğündür kahvaltı, ben işe doğru yola çıkıyorm :D

Aga simdi ben Yer Yagi ve Yer Gazi Muhendisi mi oldum?
Bunlar bolumun adini fln degistirmeye kalkarsa kontenjanlari dolduramazlar walla :D
Zaten ITU ve ODTU direk kapiya kilit vursun :DDD

Zaten maden,jeoloji mühendislikleri öğrenci bulamaz oldu, bi çok üniversitede kilit yakın :)

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Zaten maden,jeoloji mühendislikleri öğrenci bulamaz oldu, bi çok üniversitede kilit yakın :)
Turkiye de Jeoloji muhendisligi olmayan universite var mi !!!
bu da yetmezmis gibi, bari iyi jeologlarimiz olsa, dunyaca unlu falan !!!!
Yil olmus 2018, devir teknoloji devri. Ben olsam devri biten bolumlerin kontenjanini azaltip bilisim ve teknoloji bolumlerine yonlendirirdim.
Neyse bu ulkenin derdi bitmez, sabah sabah boyle baslarsak bugunu aksam edemeyiz :D
Cicekler bocekler, hayat ne guzel, falan filan :confused::confused::confused:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Turkiye de Jeoloji muhendisligi olmayan universite var mi !!!
bu da yetmezmis gibi, bari iyi jeologlarimiz olsa, dunyaca unlu falan !!!!
Yil olmus 2018, devir teknoloji devri. Ben olsam devri biten bolumlerin kontenjanini azaltip bilisim ve teknoloji bolumlerine yonlendirirdim.
Neyse bu ulkenin derdi bitmez, sabah sabah boyle baslarsak bugunu aksam edemeyiz :D
Cicekler bocekler, hayat ne guzel, falan filan :confused::confused::confused:

aynen öyle sorma, maden mühendisliği fakültelerini de çoğalttılar. Türkiyenin en iyi maden fakültesi olan zonguldak karaelmas (sonraki adıyla bülent ecevit üniversitesi) maden mühendisliği bölümü öğrenci bulmakta zorlanıyor. Tabi bunda bölüm bitirmenin çooook zor oluşu da etkili ama sıkıntılı süreç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım