Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Aıkshakfjajs olm siz accentten çok çekmişsiniz belli. Biz 11 yıl kuşlandık arıza yapmadı valla.
Valla arabayi ben buldum 6 veya 7. Sinifa gidiyordum astsubaydan 8200 e alındı. Çok orjinaldi araba biz hiç sıkıntı yaşamadık hatta bir cok işimizi gördü. Sıkıntı da cikarmadi. Bir kere karburatorde bisey oldu manavgatta yapabilen çıkmadı antalyaya gittik yaptırdık. Onun dışında manavgatta evin önünde yatarken güneş yanigi oldu. Sikintisiz binerken bi sel yedi bu. Resmen b*kun içinden çıkardık direksiyonunu tutmayı birak kapıyı acasim gelmiyordu. Tiksindim arabadan resmen. Bi de plastik aksami çok dandik beeee

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Bir anda cam otomatiklerim bozuldu açık kaldı camım, uğraştım uğraştım çalışmadı. Hemen gittim sanayiye usta yanına geldi dedi bas kontağa, bastım cam çalıştı. İlk sanayi tecrübemde güldüler bana ağlayarak eve döndüm. :( :D
Araba marka model neydi bu arada geçmiş olsun sanayide çok kişinin başına gelmiştir bu tür seyler

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Valla arabayi ben buldum 6 veya 7. Sinifa gidiyordum astsubaydan 8200 e alındı. Çok orjinaldi araba biz hiç sıkıntı yaşamadık hatta bir cok işimizi gördü. Sıkıntı da cikarmadi. Bir kere karburatorde bisey oldu manavgatta yapabilen çıkmadı antalyaya gittik yaptırdık. Onun dışında manavgatta evin önünde yatarken güneş yanigi oldu. Sikintisiz binerken bi sel yedi bu. Resmen b*kun içinden çıkardık direksiyonunu tutmayı birak kapıyı acasim gelmiyordu. Tiksindim arabadan resmen. Bi de plastik aksami çok dandik beeee
Normal yaw plastik aksamı o zamanlara göre. Alt takımı ve motoru sağlam. Sel yiyen çoğu araba öyle oluyor zaten

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Normal yaw plastik aksamı o zamanlara göre. Alt takımı ve motoru sağlam. Sel yiyen çoğu araba öyle oluyor zaten
Kanki sel yedi de sel bi sıkıntı cikarmadi arabaya. Ben yazın aydına gelince araba kapinin önünde yattı plastigi gevredi resmen. Antalya arabası alıyorsanız ve o araba hyundai ise 2 3 kere düşünmekte yarar var

rallialp

Düz Yol Gazcısı
11 Şub 2018
21
21
145
Bir anda cam otomatiklerim bozuldu açık kaldı camım, uğraştım uğraştım çalışmadı. Hemen gittim sanayiye usta yanına geldi dedi bas kontağa, bastım cam çalıştı. İlk sanayi tecrübemde güldüler bana ağlayarak eve döndüm. :( :D
Benim de 2 ayda bir sağ ön cam krikom bozulur. Halbuki kapıda darbe falan da yok ama kriko çin malı... Kapı plastiğini söküp camı tutan mekanizmayı sıkmazsam zangır zangır titriyor cam. Camcıyla kanka olduk...

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Araba marka model neydi bu arada geçmiş olsun sanayide çok kişinin başına gelmiştir bu tür seyler
Accent Era. Elektronik 3 şey var: Camlar, radyo, direksiyon; üçü de bozuk. Hyundai resmen o dönem elektronikten anlamıyormuş, dozer üretir gibi araba üretmişler. Elektroniği olmayan hiçbir şey arıza vermiyor, trimler falan sapasağlam yıpranma sıfır. Ama elektronik olan her şey sıkıntılı. :D :D
Veya ben şanssız olabilirim. 30 bin kilometredir babamın elinde tık demedi; benim 250 kilometre oldu, çok daha narin ve sakin kullanmama rağmen başıma gelmeyen kalmadı. :D

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Accent Era. Elektronik 3 şey var: Camlar, radyo, direksiyon; üçü de bozuk. Hyundai resmen o dönem elektronikten anlamıyormuş, dozer üretir gibi araba üretmişler. Elektroniği olmayan hiçbir şey arıza vermiyor, trimler falan sapasağlam yıpranma sıfır. Ama elektronik olan her şey sıkıntılı. :D :D
Veya ben şanssız olabilirim. 30 bin kilometredir babamın elinde tık demedi; benim 250 kilometre oldu, çok daha narin ve sakin kullanmama rağmen başıma gelmeyen kalmadı. :D
Babamın ortağı 6 yıl kullandı 2006 modeldi ve arabayı ilk sahibi arkadaşından taksi çıkması olarak aldı 400.000 kusur deydi aldığında 150.000 km de o yaptı ve araba hiç bir sorun çıkarmadı elektronik olarak senin şanssızlığın biraz fazlaymis kardeş tekrardan geçmiş olsunl:)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ne yürüdü be arkadaş :eek:. Stage 1 Revo yazılım ile 340 beygir alınmasına mı 0-100 süresinin 5.9 saniye olmasına mı şaşırsam bilemedim valla o_O. Yakında 258'lik makina gelecek ondan stage 1 ile daha da iyi veriler alınabilir. 2.3 tonluk bi kamyonet için bu değerler brutal denebilir valla.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ne yürüdü be arkadaş :eek:. Stage 1 Revo yazılım ile 340 beygir alınmasına mı 0-100 süresinin 5.9 saniye olmasına mı şaşırsam bilemedim valla o_O. Yakında 258'lik makina gelecek ondan stage 1 ile daha da iyi veriler alınabilir. 2.3 tonluk bi kamyonet için bu değerler brutal denebilir valla.
Allah askina biri mazdaci olsun. Alfaci var vw ci sicak sicak geldi opelci var renocu var yeter yav

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
20180221_163227-1.jpg
o_Oo_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım