Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
bu arada fazlaca akrabamda seker kalanlarda kolesterol ve tansıyon var :D benım pederde tıp 2 dıyabet hastası. seker oldugunu ogrenınce ne var ne yok kesti. ılac ıle ıdare edıyoruz. bende sımdılık gızlı seker var malum genetık bır hastalık oldugu ıcın seker tehlıkelı gercekten allah kolaylık versın
Allah hepinize hayırlı şifalar versin hastalık zor

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Formula 1'in yeni sezonunda haberlere daha fazla kişinin ilgisini çekebilmek adına fantezi yazı dizisi hazırlamayı düşünüyorum. Konsept aracımız nasıl olmuş :)

RnnD46.png
Oncelikle anlasilan Cimbomlusun :D nacizane birkac onerim olacak
- arka lastigin onundeki açili otopark amblemi cok belirgin degil, bence hic olmasa da olur
- surucu arkasindaki honda yazisi açili degilde zemine paralel olsa daha iyi olabilir
- intercity yazisinin sagindaki kucuk honda amblemini, on lastigin arkasindaki kirmizi parcaya tasiyip biraz daha buyutebilirsin
- bu arada goodyear la anlasmaniz vardi biliyoruz da, pirelli yeni mi?

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Sagol abim tesekkurler. Valla biliyorsun zaten seker maalesef vucudu cok yipratiyor. Ustune ustluk genetik. Vallahi dogacak bebeklerdeki genetik hastaliklari silmeyi basardilar uygulayanlar var dusunurum ileride boyle birseyi cidden.
Belirli bir yağ oranının altında kaldığın, yüksek miktarda insülin çeken kaslarını düzenli olarak çalıştırdığın zaman tip2 dm e genetik yatkınlığın olsa bile yakalanmazsın dolayısıyla hipertansiyona da

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Belirli bir yağ oranının altında kaldığın, yüksek miktarda insülin çeken kaslarını düzenli olarak çalıştırdığın zaman tip2 dm e genetik yatkınlığın olsa bile yakalanmazsın dolayısıyla hipertansiyona da
valla 90 kılo olarak yag oranımda kotu.bu kasları falan bılmıyorum desem yerıdır. ben sekerı kesmeye calısıyorum o kadar bılmıyordum o kadar acıkcası

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
valla 90 kılo olarak yag oranımda kotu.bu kasları falan bılmıyorum desem yerıdır. ben sekerı kesmeye calısıyorum o kadar bılmıyordum o kadar acıkcası
Bu kaslardan en önemlisi sizin g.tüm dediğiniz kas :D gluteus maksimus yürüyüş ve meşhur squad egzersizi bunlara örnek, yiyeceklerde sadece basit şeker kesmek değil glisemik indeksi düşük gıdaları tercih etmen gerekiyor, ama egzersiz yapmazsan her yediğini vücut yağ yapabilir illa şekerli beslenmene gerek yok, özetle dengeli beslenip düzenli egzersiz yapacaksın

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Belli yağ oranı derken yaklaşık olarak nekadar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım