Geyik Başlığı 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Ne yürüdü be arkadaş :eek:. Stage 1 Revo yazılım ile 340 beygir alınmasına mı 0-100 süresinin 5.9 saniye olmasına mı şaşırsam bilemedim valla o_O. Yakında 258'lik makina gelecek ondan stage 1 ile daha da iyi veriler alınabilir. 2.3 tonluk bi kamyonet için bu değerler brutal denebilir valla.
Ceyhun bir tanıdığım bir suredir bu tarz pikaplara bakıyor Amarok 3.0 düşünüyor ciddi ciddi yardımını isteyebiliriz belki

Son düzenleme:

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Babamın ortağı 6 yıl kullandı 2006 modeldi ve arabayı ilk sahibi arkadaşından taksi çıkması olarak aldı 400.000 kusur deydi aldığında 150.000 km de o yaptı ve araba hiç bir sorun çıkarmadı elektronik olarak senin şanssızlığın biraz fazlaymis kardeş tekrardan geçmiş olsunl:)
Tek kişi tarafından kullanılmış bile olsa filo aracıymış zamanında. Hem o biraz yıpratmış, hemde 6 yıldır kimse bakmıyordu arabaya açıkçası, ona rağmen tık demedi 27 bin kilometredir. Yazın imkanlar el verirse en ufak eksiğine kadar bakıp toplayacağım inşallah, bir nevi revizyon. Topladıktan sonra burada kalacak olursam satar tazeleriz, yok gidecek olursam da binilecek şekilde bırakmış olurum evin önüne.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
V6 makina çok zevkli valla arada turbo nun çuff sesleri vs falan kabine geliyor iyice coşturuyor bide overboost ile 10sn boyunca 245hp oluyo makina o sirada baya bi 3 serisi üzülüyor :D.
İnşallah valla ağzım sulandı İstanbul trafiği ve uzun yol kullanılacak olursa :Dmerakla bekliyorum bakalim

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Linea mis gibi araba işte daha ne =)
1.6 multijetin donanımlı olanları var, hız sabitleyicili falan; tam benim istediğim kombin aslında ama bilinen linea antipatisi benim peder beyde de var. Gerçi benimde Linea ile ilgili hatırladığım içindeki gürültüydü, yalıtımla falan çözülebilirse çok mantıklı araba aslında. Birde 5-5.5 litre civarı yaktırabileceksem mis.

Megane 2 station wagon geldi aklıma tabi bu fiyatlara bulunursa
Hocam Megane' lar çok narin, 20 binde garajda yatmış megane 2 ye bindim onun bile içi soyulmuştu. Taş gibi Accent' le bile sorun yaşayacak kadar şanssızım, Megane' la ikinci gün yolda kalırım büyük ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım