En Son Ne Aldınız?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
yorumları bekliyorum. hızlıca toparlamak adına ilk başladığımda hardline whey 3 matrix aldım. yoğun günlerde spordan 1 saat önce ve hemen antreman sonrası da kullanıyorum. gelişim de var ancak bunun etkisi mi bilemiyorum. aldıktan sonra spor yapan arkadaşların kimisi de üstündeki değerleri içermiyor demişti :) bir de benimki çilekli, bazen mide bulantısı yapıyor.
Hardline 3 matrix çilekliyi ben 2 aydır kullanıyorum. Verim aldım kesinlikle. Ama bende bir kaç defa barsak problemine yol açtığı için değiştirdim. Sık değil aslında 2 kere mi ne oldu ama neticede ölçek arttırmaya başladığımda daha da etki edebilir diye değiştirdim. Scitec sektörde bayağı eski bir marka. Salonda bir hocamız dahil benimle birlikte antrenman yapan bir kaç kişi de kullanıyor. Oldukça memnunlar. Protein tozlarından bir verim almamak mümkün değil. Neticede aldığın şey her halükarda protein. Önemli olan ürünün içinde yan desteklerinin olması. BCAA, Glutamin, değerli aminoasitler v.s. Bu tarz yan desteklerin miktarı daha önemli hocam. Bir diğer husus da ham madde kalitesi. Kaliteli işlenmiş protein tozlarının sindirimi daha kolay ve hızlıdır. Mide ve barsak sıkıntılarına daha az yol açar.

Bunlar sadece protein tozunun özellikleri. Nihayetinde herhangi bir protein tozundan tam verim alabilmek için doğru, sıkı ve düzenli antrenmana ek olarak gıda yönünden iyi beslenmen, protein tozunu ana öğün değil, sadece destekleyici ürün olarak kullanmak gerek. İşte o zaman hemen her tozdan verim alırsın. Scitec'ten verim alacağımı düşünüyorum. Neticede hardline'dan daha kaliteli bir ürün. Ama ben yinede seninle paylaşırım hocam gelişmeleri :)

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Hardline 3 matrix çilekliyi ben 2 aydır kullanıyorum. Verim aldım kesinlikle. Ama bende bir kaç defa barsak problemine yol açtığı için değiştirdim. Sık değil aslında 2 kere mi ne oldu ama neticede ölçek arttırmaya başladığımda daha da etki edebilir diye değiştirdim. Scitec sektörde bayağı eski bir marka. Salonda bir hocamız dahil benimle birlikte antrenman yapan bir kaç kişi de kullanıyor. Oldukça memnunlar. Protein tozlarından bir verim almamak mümkün değil. Neticede aldığın şey her halükarda protein. Önemli olan ürünün içinde yan desteklerinin olması. BCAA, Glutamin, değerli aminoasitler v.s. Bu tarz yan desteklerin miktarı daha önemli hocam. Bir diğer husus da ham madde kalitesi. Kaliteli işlenmiş protein tozlarının sindirimi daha kolay ve hızlıdır. Mide ve barsak sıkıntılarına daha az yol açar.

Bunlar sadece protein tozunun özellikleri. Nihayetinde herhangi bir protein tozundan tam verim alabilmek için doğru, sıkı ve düzenli antrenmana ek olarak gıda yönünden iyi beslenmen, protein tozunu ana öğün değil, sadece destekleyici ürün olarak kullanmak gerek. İşte o zaman hemen her tozdan verim alırsın. Scitec'ten verim alacağımı düşünüyorum. Neticede hardline'dan daha kaliteli bir ürün. Ama ben yinede seninle paylaşırım hocam gelişmeleri :)

kesinlikle öyle. bazı arkadaşlar sadece protein içerek ve aynı ağırlıkta kalarak verim bekliyor ama sadece takviye. malum ofiste çalışınca beslenmek pek kaliteli olamayabiliyor. ofisin dışında da 2-3 gün sahada ve yollardayım. buna rağmen en az 2 günlük antreman yapmaya çalışıyorum ve yaptığımda da ağır girmeye çalışıyorum. gelişme bende de var kütle de artıyor kas olarak, onu da analizlerle alıyorum ancak daha kaliteli işlenmiş iyi bir markaya geçiş yapasım var. sanırım bi 10-15 servisim daha kalmıştır kutuda. ON ya da Scitec düşünebilirim ben de. dediğin gibi yan destekler de çok önemli. whey olarak izolesi de olan kaliteli bir whey alıp, yanına glutamin veya bcaa yı ayrı almak da olabilir. hocalarla da bu ay sonundaki analize bağlı olarak tekrar konuşacağım. yağ seviyesini en son analizde %7ye düşürdüm ama hala karın bölgesi netleşmedi, çıldırtıyor beni :)

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Flowey B33 Yoğun ön yıkama şampuanı 5KG
Valet Pro Turuncu Kil 100gr
16Xkoku
Secho FX2
Sikkens M700 tiner
Zymöl Titanium (Ön Sipariş)
Skoda Octavia TDI DSG Style Ay Beyazı (Metalik renkmiş çok şaşırdım.) bugün faturası kesildi teslimat haftaya
Uygun Skoda Havuzlu paspaslar
4.000 lira civarı sigorta kasko masrafı.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
16Xkoku
Secho FX2
Sikkens M700 tiner
Skoda Octavia TDI DSG Style Ay Beyazı (Metalik renkmiş çok şaşırdım.) bugün faturası kesildi teslimat haftaya
Hayırlı olsun Bahattin Abi kazasız belasız binin inşallah

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
16Xkoku
Secho FX2
Sikkens M700 tiner
koskoca arabayı araya sıkıştırman beni benden aldı :D hayırlı olsun

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
koskoca arabayı araya sıkıştırman beni benden aldı :D hayırlı olsun

senin yorumu görene kadar inan farketmemiştim :D

16Xkoku
Secho FX2
Sikkens M700 tiner

hayırlısı olsun :d

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım