Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

MK-7

egehan atici
Taklacı Güvercin
9 Ara 2020
30
254
435
23
tekirdağ
Marka
Volkswagen
37F3B328-1A37-483F-B942-9B69643143EE.jpeg

h4rml3ss

Ümit Can
Takipçi
30 Tem 2021
3
18
20
31
ANKARA
Marka
Alfa Romeo
Ah Giulietta'm üzümlü kekim. Çok özlüyorum bazen, D moduna alıp gaza yüklenmek, ve yüksek homurtuyla kafasını kaldırarak hızlanması ...

Belki ilerde on tamponu özellikle sis farı ve alt panjurun birleşimini de siyah yaparsanız, Tampon şeridi daha iyi durabilir. Naçizane görüşüm

Bu haliyle biraz daha hoşuma gidiyor aslında, orjinal hali bile çoğu tasarıma kafa tutuyor 🥰😍

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
514
923
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
Bursa'da abi maalesef 😂 Vatan oto yıkama sistemleri, bir çok petrole kurmuşlar, güzel sistem, jet köpük adı altında ph nötr köpüğü var, hızlı cila seçeneği var, ve durulama suyu kireçsiz sıcak su... Cidden fark ediyor diğer petrollere göre bu sistemin olduğu yerlerde yıkayınca

MTZ

Mert Bozkurt
Panpa
13 Kas 2016
208
1,232
3,035
26
Istanbul
Marka
MINI
Bursa'da abi maalesef 😂 Vatan oto yıkama sistemleri, bir çok petrole kurmuşlar, güzel sistem, jet köpük adı altında ph nötr köpüğü var, hızlı cila seçeneği var, ve durulama suyu kireçsiz sıcak su... Cidden fark ediyor diğer petrollere göre bu sistemin olduğu yerlerde yıkayınca
Abi niye Istanbul’a yapmıyorlar böyle yerler kafayı yicem :( bizdekiler kostik + kuyu suyu

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,769
2,050
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Test videolarında büyük oranda en dolu araçlar test ediliyor ancak malum fiyatlardan dolayı birçok kişi boş paketleri görmek istiyor.İmkanınız varsa üst paket ve boş olarak ayrı ayrı çekerseniz hem izleyenler için daha detaylı olur hem de izleyici kitlenizin hoşuna gider diye düşünüyorum.Kolay gelsin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım