HABER Duyuru

@omer1944

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
5
5
595
Tarihe baktım 1 Nisan mı diye... Ne bu ya şaka mı ? Şakaysa harbiden komik değil. Senin katıla katıla gülüşlerin,rafine diyişin ,dilinin dolanıp bi konuşsam neler diycem diyişin,didik didik ettiğin iç mekan incelemelerin ve niceleri olmadan biz naparız be abi ?

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Benim 4 yılım otopark.com'la geçti and reyisle sinan reyisle büyüdüm sayılır. Yazılılara çalışmadım yeni gelen testleri izledim. Biliyorum çok duygusal yaklaşıyoruz profesyonel iş dünyasında böyle şeyler olur ama kalbimiz profesyonel değil be reyis :( :(

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Lan gitme ya gitme ne gidiyon gitme gudiyosan da gitme. Biz sensiz ne yapacaz. Ben kime güvencecem? Bana arabaların en detayını kim anlatacak? Ben kimi örnek alacam? Gitme...
şimdi @kenblock gel kardeşim ateşlenyi yaptı isyan çıkaralım. Gitme and reis. Gidemezsin otoparkın başısın sen. Biz sensiz naparız :(:(:( gitmeeeeee

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Bence içimizden bir grup and abiyi evinde veya ofiste ziyaret etmeli , ben izmitte yaşadığından yardımcı olamayacağım ama aklıma bu geldi .

And abi evde yoksa Haldun baba veya teyzemiz ile gorusun hatta

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bence içimizden bir grup and abiyi evinde veya ofiste ziyaret etmeli , ben izmitte yaşadığından yardımcı olamayacağım ama aklıma bu geldi .

And abi evde yoksa Haldun baba veya teyzemiz ile gorusun hatta

Ben 4 kere gittim 4'ünde de yoklardı.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
7fc055dcf3091408b06f8f6c7f3ce0b1.jpg

TOPLA KENDİNİ !!!

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
beyler bayanlar.
And gitmek istiyorsa bu kararina mani olmayin. Otomobil piyasasi belli. Mtv belli. Otvde. Ayrica 160 bin hayrani olsa bile bu ulkenin standardi belli. Eline firsat gecmişse bunu degerlendirmesi gerek. Ulkemiz And gibi insanlara elinde tuyamaya

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
beyler bayanlar.
And gitmek istiyorsa bu kararina mani olmayin. Otomobil piyasasi belli. Mtv belli. Otvde. Ayrica 160 bin hayrani olsa bile bu ulkenin standardi belli. Eline firsat gecmişse bunu degerlendirmesi gerek. Ulkemiz And gibi insanlara elinde tuyamaya
And abinin böyle birşey için gittiğini sanmıyorum .

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
And'ın sayesinde kendi arabalarımızı bile eleştirecek olgunluğa eriştik.Torpidoya ondan önce vurup mıncıklayan bir adam yoktu.Bize bunları hep o öğretti gitme diye yalvarsam bir işe yaramayacak zaten mantıksız da.Sen senin hayatın için iyi olacağını ölçüp tartmışsın reis ne diyelim senin için iyi olcaksa bir dakika bile durma çünkü otopark.com öyle bir aile ki sizlerin(@and @sinan) zarar görmenizi istemez.Videolarınızı 2-3 senedir izliyorum lakin üye olalı 3-4 hafta oldu bu forumdaki samimiyeti başka yerde görmedim bu sebepten herkese aile üyesi gibi davranıyorum.Vesselam senin için iyi olacaksa başımız gözümüz üstüne he olmazsa da biz yine buradayız sinan beyle beraberiz.İyisini hak ediyorsunuz hangisi iyi kötü biz karar veremeyiz.o_O

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım