HABER Duyuru

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
HERKES PROFİLİNİ AND ABİNİN FOTOGRAFİ YAPSİN RİCA EDİYORUM

Veya karartmamiz daha mı iyi olur ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Profesyonel hayatta olur bunlar hacım. Adam kurtardı kendini. Bence daha da zorlamaya gerek yok. Duygusal yaklaşıyoruz evet ama mantık olarak baktığımızda çok hayırlı bir iş yapiyor. Kaldı ki onum hayatı biz karışamayız. O yüzden gerek yok.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Adamın hayatı kurtuluyor ben sevindim açıkçası. Bu nitelikte birinin bizde çürümesine gerek yok; gideceği yerde tüm dünyaya faydalı olur en azından, ne iş yaparsa yapsın. Açıkçası testler sıradanlaşmıştı zaten, Sinan Reis teste aldığı aracı objektif ve akıcı şekilde değerlendirir bizde oradan gereken bilgiyi alırız; buraya kadar tamam. Bu demek değil ki And Reis' den de isteğimiz yok, var tabii ki. Artık gideceğin bölgeye göre bulduğun araçları dağ yollarında sıkar bize de vlog şeklinde atarsın diye umuyorum. Hele birde abisinin yanına gidiyorsa reis gelsin V8' ler 6+ litre motorlar, gürül gürül böyle. :D :D
Arada Sinan Reis' de gider yanına, gör sen curcunayı. :D
öyle olsun canım feda güle oynaya gönderirim ama olay farklı işte herşeyi bırakıp gidiyo galiba:(

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Adamın hayatı kurtuluyor ben sevindim açıkçası. Bu nitelikte birinin bizde çürümesine gerek yok; gideceği yerde tüm dünyaya faydalı olur en azından, ne iş yaparsa yapsın. Açıkçası testler sıradanlaşmıştı zaten, Sinan Reis teste aldığı aracı objektif ve akıcı şekilde değerlendirir bizde oradan gereken bilgiyi alırız; buraya kadar tamam. Bu demek değil ki And Reis' den de isteğimiz yok, var tabii ki. Artık gideceğin bölgeye göre bulduğun araçları dağ yollarında sıkar bize de vlog şeklinde atarsın diye umuyorum. Hele birde abisinin yanına gidiyorsa reis gelsin V8' ler 6+ litre motorlar, gürül gürül böyle. :D :D
Arada Sinan Reis' de gider yanına, gör sen curcunayı. :D
e60 M5 mi :D

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Profesyonel hayatta olur bunlar hacım. Adam kurtardı kendini. Bence daha da zorlamaya gerek yok. Duygusal yaklaşıyoruz evet ama mantık olarak baktığımızda çok hayırlı bir iş yapiyor. Kaldı ki onum hayatı biz karışamayız. O yüzden gerek yok.
ya benim takıldığım yurt dışına gitmesi değil. asıl sorun otoparkı bırakması. belki oralardan video atarsa hiç problem yok ama bidaha otoparkta göremeyeceksem duygusala bağlarım bağladım bile:(

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Anlık gazla duygusal şeyler oldu ama şimdi mantık çerçevesinden bakınca adam kendini kurtaracak sonuçta ortalık karışık. And reyis yolun açık olsun biz seni unutmayız sen de bizi unutma hayatta başarılar ve mutluluklar.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
ya benim takıldığım yurt dışına gitmesi değil. asıl sorun otoparkı bırakması. belki oralardan video atarsa hiç problem yok ama bidaha otoparkta göremeyeceksem duygusala bağlarım bağladım bile:(
Benim için tek sorun Sinan abiden ayrılması ve birdaha video gelemeyeceği endisem ...

Biraz da olaya sinan abinin yönünden bakın . Ne dostluklar kazanıp neler kaybetti ...

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Bir tarafım git kendini kurtar diyor diğer tarafım otopark sensiz ne olacak diyor.
Mantıklı düşünürsek iyi yapmışsınız, ama lütfen otoparkla bağınızı kopartmayın

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Üzüntümü kelimeler ile ifade edemiyorum şiir yazmak isterdim ama çok efkarliyim .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım