assettocorsaa kullanıcısının son içeriği

 1. assettocorsaa

  KAPALI Mazda MX-5 Alınır mı?

  2.0 motorlu versiyon bundan sonra 180 beygir ve 7500 rpm redline a sahip olacak. 1.5 lik sürümde bir gelişme var mı?
 2. assettocorsaa

  Rev matching'i nasıl yapıyorsunuz ?

  debriyaja bastıktan sonra gerisi zaten 1 saniyenin altında sürüyor, yani aynı anda yapmalısın. Sıraya koyabiliyorsan yavaş yapıyorsun demektir.
 3. assettocorsaa

  Yeni A6 hakkında düşünceleriniz

  herşey iyi hoş da, şu arka tampondaki sahte egzoz görünümlü içi plastikle kaplı zımbırtıya ne gerek var... bakın egzoz görünümlü demiyorum, sahte egzoz görünümlü diyorum. sahtenin sahtesini yapmışlar :)
 4. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  mx-5 in güç/ağırlık oranı 3.20i den daha iyi. Üstelik 195 taban lastikleri var. Üstüne bir de manuel avantajı var. 3.20i de driftin ortasında siz istemeden vites yükseltebiliyor ve tork bir anda düşüyor. Hayatınızda hiç 320i ile drift yapmaya çalıştınız mı?
 5. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  hala şahinlerin bile yapabildiği k*ç attrmaktan bahsediyoruz.... neyse başa dönemicem benden bu kadar...
 6. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Azıcık mantığını kullanırsan arkadaşın bu konuyu açmadan önce mevcut lastiği yeterince denediğini anlayabilirsin
 7. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Bak arkadaş ne yazmış. "Yıllardır arkadan itiş tecrübem var. Bileğim de iyidir". Tamam seni mi kıracak 15-20 gün daha çalışsın :)
 8. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  @Ozgur Gunes arabayı kullanmış zor yanlıyor diyor, ben kullandım zor yanlıyor diyorum. Konuyu açan arkadaş da muhtemelen zorlandı ki lastik arıyor. Kullanan kişiler bu yorumları yaparken daha bu neyin inadı?? Direksiyonu çevir, gaza bas, arkası gelsin... Bu drift değil arkadaşlar. Bunu şahin de...
 9. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Arkadaş sence mevcut lastikle denemeden mi gelmiş açmış konuyu? Daha az tutan bir lastiğe ihtiyacı olduğunu hissetmiş bir 320i kullanıcısı olarak.
 10. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Arkadaşlar duydunuz. Bundan sonra yazılım, hafifletme, egzoz, hava filtresi, lastik, hatta yeni araba önerileri isterken önce niyetinizi yazın. yoksa cevap vermiyoruz. :) Bir de kısa özgeçmişinizi de konuya ekleyin ki kişilik analizi yapıp ona göre yorumda bulunalım.
 11. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Bak sen de yollar boşken yanlıyorum demişsin. En rahat empatiyi sen yapabilirdin halbuki. Ama hazır bulmuşken linç etmek daha tatlı geldi herhalde. Adam yanlamaktan bahsediyor, sen otobanda makasa getirmişsin konuyu. Bu arada yanlamaktan kastın kıç attırmaksa eyvallah. Yok drifti istediğim...
 12. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Ya verecek cevap bulamıyorsun ya da beni gerçekten anlamakta zorluk çekiyorsun. Ben hiç bir mesajımda trafikte yanlamak ve makas atmak doğrudur vs birşey dedim mi? Son kez yazıyorum artık anla lütfen : İki tane olumsuz davranış var. Biri X biri Y olsun. X davranışını yapan arkadaş linç...
 13. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  Dua et de severek takip ettiğin @Ozyt1000 100-200 denemesi yaparken içinden geçmesin. Evo konusundaki mesajlara bakın bir de bu konudaki mesajlara. Bu somut örnek ile umarım derdimi artık anlatabilmişimdir.
 14. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  derdimi anlatamıyorum sanırım. Biri şimdi "evo x için nos önerileri" diye bir konu açsa emin ol böyle linç edilmez. Hatta milletin ağzının suyu akar. Halbuki hız sınırlarını aşacağı yüzde binbeşyüz kesin iken. Trafikteki kazaların yüzde kaçı yanlarken, yüzde kaçı yüksek hız yüzünden meydana...
 15. assettocorsaa

  BMW F30 İÇİN EN ÇABUK KAYAN LASTİK

  @Ozgur Gunes şimdi sağlam bir rolling konusu açsa sence böyle linç mi edilir yoksa vay helal olsun, maşallah kesene bereket mi denir?
Üst
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım