2020 OTOPARK.COM Forum Buluşması

19 Nisan 2020'de İstanbul Park'ta gerçekleştirilecek buluşmamıza....

• Kullanılan toplam oy
    127
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Efendim buluşma noktaları ikisi birbirine çok uzak iki nokta.

Katılma oranı çok yüksek olan arkadaşlarımız oy kullanırlarsa, gerçekten gelecek olanların canı yanmaz :D Herkesin sınırsız oy değiştirme hakkı var.

Bu sosyal mesajı vererek çekiliyorum.

Not: İstanbul Park'ın oralarda piton kobra vs. var.
Admin seçmene yönlendirme yapıyor itiraz ediyorum 😂

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
istanbulpark önde gidiyor buluşma günü şehir dışında gelenle yarış yapacam ben mi önce gidecem yoksa şehir dışından gelen mi kaybedeceğime kesinlikle eminim yaklaşık 3 saatlık yol

• Haha
Tepkiler: alfhonso

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Eyvallah hocam. İstanbulpark normalde bana daha yakın ama toplu taşıma Nish'te daha uygun durduğu için ona oy verdim. Toplu taşımayı kullanan daha çok olacaktır diye tahmin ediyorum.

Rica ederim.
Üstteki mesajımdan Bakırköy istediğim zannedilmesin bir ek yapayım. Şehiriçinden gelecekler için merkezi ama özellikle Anadolu şehirlerinden gelmek isteyenler için daha zorlu bir yol. Anadolu yakasında daha merkezi bir yer bulunabilirdi (toplu taşıma ile gelecek çok kişi var deniyorsa bu daha da uygun olur diye düşünüyorum).

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Rica ederim.
Üstteki mesajımdan Bakırköy istediğim zannedilmesin bir ek yapayım. Şehiriçinden gelecekler için merkezi ama özellikle Anadolu şehirlerinden gelmek isteyenler için daha zorlu bir yol. Anadolu yakasında daha merkezi bir yer bulunabilirdi (toplu taşıma ile gelecek çok kişi var deniyorsa bu daha da uygun olur diye düşünüyorum).
+1 aslında üsküdar kadıköy gibi avrupa tarafınında üzün sürsede kolayca ulaşabiliceği yer daha mantıklı olabilir hem ş.dışından gelen köprü vs. uğraşmaz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Rica ederim.
Forumda herkesin yaş ortalaması yüksek değil. Bildiğim kadarıyla herkesin kendi arabası falan da yok. Özellikle öğrenci kardeşlerimiz de gelmek isteyecektir. Haliyle toplu taşıma daha fazla kullanılır diye düşünüyorum. Daha merkezi bir yer seçilebilir belki bilemiyorum. Bu kadar adamı kaldıracak rahat yer neresi var onu da bilemem. Onu @Berkin iletir belki Sinan'a.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Forumda herkesin yaş ortalaması yüksek değil. Bildiğim kadarıyla herkesin kendi arabası falan da yok. Özellikle öğrenci kardeşlerimiz de gelmek isteyecektir. Haliyle toplu taşıma daha fazla kullanılır diye düşünüyorum. Daha merkezi bir yer seçilebilir belki bilemiyorum. Bu kadar adamı kaldıracak rahat yer neresi var onu da bilemem. Onu @Berkin iletir belki Sinan'a.
Abi bizim de en büyük sıkıntımız o oldu.

Sinan abi büyük ihtimalle çünkü buluşmayı genelde de duyuracak, katılımın biraz yüksek olmasını istiyoruz.

Cafe istemiyor kesinlikle. Eh buluşulacak mekanın tanıdık bir yer olması lazım. Biz ankette üç seçenek sunacaktık ama iki tane bulabildik.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Oyumu İstanbul Park'a verdim ama ulaşımı araç olmadan gerçekten zor.
Anadolu yakasında daha iyi bir yer bulunmalı. Ben araçla gelirim gelirsem sıkıntı değil ama gebze/kocaeli o bölgeden gelen öğrenci arkadaşlar marmaray vb ulaşım araçlarını kullanacaktır. Ama oradan İstanbul parka ulaşmak çok güç..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi bizim de en büyük sıkıntımız o oldu.

Sinan abi büyük ihtimalle çünkü buluşmayı genelde de duyuracak, katılımın biraz yüksek olmasını istiyoruz.

Cafe istemiyor kesinlikle. Eh buluşulacak mekanın tanıdık bir yer olması lazım. Biz ankette üç seçenek sunacaktık ama iki tane bulabildik.
Bu kadar adam için cafe falan olmaz zaten. Düğün salonu falan kiralasan belki sığar ashdah :D Neyse, şimdilik iki seçenek mevcut zaten. Eğer ilerleyen zamanlarda kriterlere uygun daha iyi bir yer akla gelirse o da değerlendirilir. Vakit var nasılsa.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
İstanbul Parka gelmek isteyenler , bir şekilde havalanına ulaşabilir . Oradan İstanbul Park 9 km olması lazım . Ona bir fikir düşünebilir .

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Değerli üyelerimiz,

21 Ocak 2020'de anket sonlanacak diyor (7 günlük yaptık).

Ama acelemiz var 3-4 günde sonlandıracağız büyük ihtimalle. Kararsız kalanlarında oy kullanması bu açıdan önemli sonra hemen tarih seçimine geçip kaç kişinin gelip gelmeyeceğine bakacağız.

• Haha
Tepkiler: alfhonso

zbetk

Profesör
Beta Programı
2 Eki 2016
231
226
1,185
İstanbul
Marka
BMW
İstanbul Parka gelmek isteyenler , bir şekilde havalanına ulaşabilir . Oradan İstanbul Park 9 km olması lazım . Ona bir fikir düşünebilir .

Ek olarak Kartal'dan kalkan 132 numaralı hat, Tepeören'e kadar getiriyor. 5 km uzaklıkta piste. Ayrıca kurtköye de gelmek çok çok daha kolay. Viaport'tan da 9 km uzaklıkta pist. Kurtköy bu tarz ulaşım için daha mantıklı olacaktır.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
İstanbul parka Sabiha Gökçen havalimanı yakın diye biliyorum taa Denizli'den gelmişkende İstanbul parkı görmedim demem en azından😂

Tepkiler: alfhonso ve Berkin

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
...
Screenshot_2020-01-14-20-24-41-206_com.google.android.apps.maps.jpg

Not:istanbulda yaşıyorum

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Ek olarak Kartal'dan kalkan 132 numaralı hat, Tepeören'e kadar getiriyor. 5 km uzaklıkta piste. Ayrıca kurtköye de gelmek çok çok daha kolay. Viaport'tan da 9 km uzaklıkta pist. Kurtköy bu tarz ulaşım için daha mantıklı olacaktır.
Bir ekleme de ben yapayım. 133AK de aynı şekilde tepeoren kadar geliyor. Kartal - Tepeoren
Not : 2 saat falan sürüyor galiba aşırı uzun.
Tepeoren İstanbul park arası da 3 4 km var tahminen

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
590
1,137
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
İstanbul Park şahsen sıkıntı değil benim için ama öneri isterseniz, Maltepe Sahil'deki doldurma alanda yapılabilir. Rahmetli Alican abiyle buluşma yapıldığı yer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım