4 Dolar + KDV Kim geçmek ister

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
2bb4b0a3a5c5286af881efed5100b77413bbf1464777132acfe4c78f0f46368f.jpg

Son düzenleme:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Türkiye daha yeni yeni gelişmekte olan bir ülke ve aynı zamanda savaş içinde olan bir ülke.
işidi pkksı darbesi fetösu pydsi bilmem neyi.. herkes Türkiye ye karşı şuanda ve hiç bir dış devlet Türkiyemizin iyi olmasını istemezken sizler gelip burada Passata mı binsin cart curt muhabbeti biraz saçma kaçıyor, şükredelim ki tüm bu olanlara rağmen ülkemiz halen ayakta..
Türkiye nin eskiden kalma ne uçak fabrikası ne araba fabrikası v.s yok bu öğrencinin cebi değil ki kardeşim kocaman ülke ve neyle geçinecek mecbur vergi ile geçinecek acı ama gerçek.. maalesef kimse mutlu değil ama bu fiyatlardan yapacak bir şeyimiz yok kardeşler

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa
Türkiye daha yeni yeni gelişmekte olan bir ülke ve aynı zamanda savaş içinde olan bir ülke.
işidi pkksı darbesi fetösu pydsi bilmem neyi.. herkes Türkiye ye karşı şuanda ve hiç bir dış devlet Türkiyemizin iyi olmasını istemezken sizler gelip burada Passata mı binsin cart curt muhabbeti biraz saçma kaçıyor, şükredelim ki tüm bu olanlara rağmen ülkemiz halen ayakta..
Türkiye nin eskiden kalma ne uçak fabrikası ne araba fabrikası v.s yok bu öğrencinin cebi değil ki kardeşim kocaman ülke ve neyle geçinecek mecbur vergi ile geçinecek acı ama gerçek.. maalesef kimse mutlu değil ama bu fiyatlardan yapacak bir şeyimiz yok kardeşler
reis gerekirse eski almanyadaki halk gibi fabrikalarda devlet için bedavaya çalışmaya hazırım ama fabrikamız da yok satıldı :D

Son düzenleme:

MertEren

Panpa
8 Eyl 2016
1,216
2,194
3,770
26
İstanbul
Mavi kitabın yazarı İngiliz tarihçi A.Toynbee 1960 yılında yazdığı bir kitapta şöyle diyor:
"Güney Müslümanlığı, EŞARILIK (Fas'tan Arabistan'a) bizim için tehlike olmaktan çıkmıştır. Bir şeyh satın alır, hepsini yönetirsiniz.
Bizim için Kuzey Müslümanlığı, MATURIDILIK (İstanbul'dan Buhara'ya Türk bölgesi) tehlikelidir. BUNLAR BILIMLE BARIŞIKTIR. O nedenle her zaman Atatürk gibi bir asi çıkarabilir. Önlemi şimdiden alınmalıdır."
Atatürk, tıpkı Allah'ın Kuran'da belirttiği gibi ilim ve bilim üzerine düşünen, islam dininin bilim ile barışık bir din olduğuna inanan ve diğer dinlerin İslam dini kadar bilime, medeniyete önem vermediğine inanan biriydi.
Yabancı devletler için en tehlikeli şey; bir müslümanın Kuran'ı anlayarak okuması ve yine o müslümanın bilimle medeniyetle barışık olmasıdır. Atatürk gibi devrimciler dini kullanan cemaatlerin kökünü kazımıştır fakat, dini kullanan hacı hoca şeyh ve cemaatler bizzat bu yabancı devletlerin projesidir. Bu yabancılara hizmet eden ve uşağı olan siyasiler de onlardan aldıkları emirle okumayı, öğrenmeyi bilmeyen bizim cahil halkımızı gayet güzel kandırıp dolduruyorlar.
Bizim ultra Müslüman olduğunu söyleyen halkımız elinde Kuran gördüğünü yüceltmeyi çok seviyor. Sorsan içlerinde eline Kuran bile almayan, alıpta anlamadan dümdüz okuyanlar bulursun. Fakat gel gör ki her yerde Müslümanlığı savunurlar. Cahillik başka hiçbir şey değil. Eline her Kuran alan doğruysa bizde alalım kendi doğrularımızı söktürelim. Ayrıca bu cahillik öyle bir seviyedeki birileri çıkıp kadınla erkeğin 1 km bile yakın olması yasak dese bunu yapmaya çalışacaklar var.

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Verdiğimiz vergilerin hak eden yere gitmediği bazı noktalar var, bence sorun bu. Örneğin vali araçlarının fazla lüks olması gereksiz. Valiye Corolla ver binsin gitsin.

Onur

Profesör
8 Eyl 2016
535
911
1,770
Artık valiye e serisi fln verselerde baya iyi karşılarım bizim burdaki eski vali eski kasa q7 sini değişip yeni kasa q7 almıştı ama bak belediye başkanının hakkını yemeyeyim adamın makam aracı 2 eski kasa a6

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Az önce silah altına alınma mevzusunun tam olarak yazdığım gibi olmadığını öğrendim, ohal kapsamında eklenen yasa taslağı gereği terör mağdurlarıyla aynı muameleyi görüyorlarmış...

ohal metni burda, kanun hükmünde kararnamenin 12nci maddesine bakarsak anlaşılıyor

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/11/20161122-2.htm

3xcellency

Profesör
8 Eyl 2016
451
817
1,645
31
MuğIa

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Valla ben samsunda 20 bin nüfuslu el kadar ilçenin belediye başkanı'nın S350 Cdı'a binmesi aklıma gelince bazı güzide arkadaşlarımız gibi düşünemiyorum.Ayrıca bir ülkenin geçinmesi felan için vergi şart değil.Üretim,sanayii diye birşey var değilmi :)

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,066
3
15,354
5,720
27
Istanbul
Marka
Honda
Beşiktaş maçı sonrası siteyi kapatmam gerekirdi. Moralim düzelsin, toplu ifade yarin.

MrBally

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
9
23
595
Öncelikle hepinize merhabalar abilerim, dostlarım. Uzun süredir forumu takip ediyordum fakat üye olmak istememiştim bu konuyu görünce yazmayı kendime borç bildim. Öncelikle seviyeli bir ortam sağlayıp bu kadar seviyeli ve güzel tartışma yaşadığınız için hepinizi tebrik ve takdir ediyorum. Bu kadar bilinçli ve vatan severi bir arada görmek göğsümü kabarttı. Kendim hakkında fazla derine inmeyeceğim lakin emin olun bu konuda çok şey yaşamış çok şey bilen, çok canı yanmış bir insanım. Mustafa Kemal Atatürk'ün eserlerini okuyup onun hakkında geniş bilgiye ve sonsuz saygıya sahip olmanın yanı sıra, Kur'an'ı da tamamen Türkçe bir şekilde baştan sona okumuş bir insanım-zaten Arapça bilmem.- Siz değerli abilerim ve dostlarım bu bilinçte olduğu sürece sırtımız yere gelmeyecektir, bizler ilimin yolundan ayrılmadığımız sürece ileriye doğru adımlar atmaya devam edeceğiz diye öngörüde bulunuyor ve ümit ediyorum. Sizlerden ricam, iktidarı eleştirirken vatana zarar verecek konuşmalarda, icraatlerde bulunmamanizdir, gavura kızıp oruç bozulmaz. Evet ben de sizler gibi öfkeli ve üzgünüm, hepimiz biliyoruz Beyaz Saray'da oruç bozan Müslüman(!)ları ancak dediğim gibi, biz gavura kızıp oruç bozmayalım, yıkıcı değil, yapıcı eleştiri yapalım ki eleştirimiz bir işe yarasın. Vatan sevginizden ötürü hepinize minnettarım, bir teşekkürü borç bilirim.

Not: Daha derin konuşmak isteyen olursa Ankara'dayım, sizin gibi insanlarla muhabbet etmek beni mutlu eder buyrun bir çay içelim, sosyal mecralarda fazla derine inmem ne mümkündür, ne uygundur, ne de yakışık alır, ne demek istediğimi anladığınızı umut ediyor, zaman ayırıp okuyanlara teşekkür ediyorum, saygılarımla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım