Akaryakıt Fiyatları

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
6 liraya benzin alırız artık benzinli araba düşünüyoduk tdi dan sonra bu gidişle dizele devam :(

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dizel bana gore degmemeye basladi bu fiyatlardan sonra. bakimida daha pahali . 1.6 dizel yerine 1.0 tsi bile bi yerde daha mantikli. Vergiside az ustelik.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Benim partim değil çok net. Her oy veren aynı zihniyette değil tabii ki. Benim asıl eleştirdiğim, eleştirmeyi bile bilmeyen, ne hale geldiğimizi zerre görmeyen ya da görmek istemeyen, siyaseti futbol taraftarlığına dönüştüren cahil tayfadır. Yoksa 10 parmağın 10 'u da bir değil.
Bu baslik fetis basligi oldu arada giriyorum hosuma falan gidiyor guluyorum egleniyorum insallah 10 lira olur. Bunu isteme nedenimde basit. oy veren kesimin cebinde kalan son 5 kurus parasida bitsin akillari baslarina gelsin artik

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu baslik fetis basligi oldu arada giriyorum hosuma falan gidiyor guluyorum egleniyorum insallah 10 lira olur. Bunu isteme nedenimde basit. oy veren kesimin cebinde kalan son 5 kurus parasida bitsin akillari baslarina gelsin artik
Hiç bir işe yaramaz. Söyledim ya taraftarlık yapıyorlar, yensen de yenilsen de zihniyetindeler. Hiç bir şey olmadı, ekonomi batsa bile ' dindar ' olduklarını düşündükleri için oy vermeye devam ederler.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
İlk defa 3 liranın üzerinde LPg aldım. Son gelişmelerden sonra, depoya koyduğum , her 20 liralık lpg için benzine göre 8 lira tasarruf ediyorum. Bu şekilde bakıldığında hayla LPG karlı görünüyor.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
bugün borazanlardan habertürk'te benzine zam haberi altındaki yorumları okuyordum. genelde cahil kesim gazete okumadığı için çok fazla iktidar yanlısı yorum yoktu herkes sayıp sövüyordu ancak aradan biri çıkmış şunu yazmış:

"ötv ve kdv yi saymazsak bu zamların sebebe için haberde ne yazıyor . dolar ve petroldeki artış . Bu zaten küresel bir artış . yani bu zammı akp yapmıyor . ÖTV ve Kdv gelince; Bu vergileri akp koymadı . Ve iktidarda CHP olsaydı bu vergileri kaldırmazdı. sizce bu kadar kolay toplanabilen Bir vergi herhangi bir hükümet kaldırmak ister mi ? Ayrıca petrolden alınan bu vergiler genellikle garibandan çok orta sınıf üstü ve zenginlerden daha çok alınmış oluyor haliyle o kadar da kötü değil"

bakın bu yukardaki davar ve cahil davarlar yüzünden biz bu yönetimden kurtulamayız. bizi bunlar el ele verdi yaktı. ülke bildiğiniz battı adam hala ne diyor.

şu iki yoruma bittim: zammı akp koymadı orta sınıf üstü ve zenginler alıyormuş yakıtı::DD:D:

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İlk defa 3 liranın üzerinde LPg aldım. Son gelişmelerden sonra, depoya koyduğum , her 20 liralık lpg için benzine göre 8 lira tasarruf ediyorum. Bu şekilde bakıldığında hayla LPG karlı görünüyor.
Abi saklamadiysan otoparka girememek , motor icin omur kisitlayici , tek bir patlama haberi olmasa bile bana gore hala tehlikeli , 0 km ye sonradan taktiriliyorsa pahali ve garantiden cikma durumu vs bana gore goze alinmayacak kadar bi fark var

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
bugün borazanlardan habertürk'te benzine zam haberi altındaki yorumları okuyordum. genelde cahil kesim gazete okumadığı için çok fazla iktidar yanlısı yorum yoktu herkes sayıp sövüyordu ancak aradan biri çıkmış şunu yazmış:

"ötv ve kdv yi saymazsak bu zamların sebebe için haberde ne yazıyor . dolar ve petroldeki artış . Bu zaten küresel bir artış . yani bu zammı akp yapmıyor . ÖTV ve Kdv gelince; Bu vergileri akp koymadı . Ve iktidarda CHP olsaydı bu vergileri kaldırmazdı. sizce bu kadar kolay toplanabilen Bir vergi herhangi bir hükümet kaldırmak ister mi ? Ayrıca petrolden alınan bu vergiler genellikle garibandan çok orta sınıf üstü ve zenginlerden daha çok alınmış oluyor haliyle o kadar da kötü değil"

bakın bu yukardaki davar ve cahil davarlar yüzünden biz bu yönetimden kurtulamayız. bizi bunlar el ele verdi yaktı. ülke bildiğiniz battı adam hala ne diyor.

şu iki yoruma bittim: zammı akp koymadı orta sınıf üstü ve zenginler alıyormuş yakıtı::DD:D:
Iste bu adamlari kesinlikle hadim etmek lazim kimse kusura bakmasin. Su gidip 5 cocuk yapiyor ben tek dusunuyorum. 5 e karsi 1. Engelleyin ki bunlar uremesin valla yeter

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi

Vergiyi en çokta benim senin gibi yatı olanlar ödüyor. Belimizi büktü resmen yatın yakıt parası

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Iste bu adamlari kesinlikle hadim etmek lazim kimse kusura bakmasin. Su gidip 5 cocuk yapiyor ben tek dusunuyorum. 5 e karsi 1. Engelleyin ki bunlar uremesin valla yeter
inanır mısın uzun zamandır bunu düşünüyorum biz de 3 5 çocuk yapmalıyız ama çocuklarımız yokluk çekmesin kaliteli bir yaşam sürmesi için iyi okullara gitsin zorluk çekmesin düşünceleriyle üreyip sokağa salmıyoruz. bunlar maşallah çat çat 3 5 yapıyor sonra neredeyse tümü böyle tipler oluyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

İktidarın ağzından konuştuğu o kadar belli ki. Adam hala daha chp kaldırmazdı diyor. Mevzunun parti savunması olmadığını hala anlayamadı bunlar. Sabahtan akşama kadar trt, beyaz tv, atv, a haber izlemekten beyinleri tükenmiş.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
ya gerçi hoş bu ülkenin başbakanı mtv bindiriminden ( şey pardon indirim) sonra kalktı dedi ki bakın zammı geri aldık. 1.2 altına zam çok cuzi. halkımız etkilenmeyecek.

not: piyasadaki arabaların sadece %10'u en az zamdan etkilendi %90'ına gırtlağa kadar girdi..

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
İktidarın ağzından konuştuğu o kadar belli ki. Adam hala daha chp kaldırmazdı diyor. Mevzunun parti savunması olmadığını hala anlayamadı bunlar. Sabahtan akşama kadar trt, beyaz tv, atv, a haber izlemekten beyinleri tükenmiş.
Yahu olay karsinakine pislemek degil once kendini duzelt sonra karsi tarafa vur en ufak kavgada bu sekilde ucuz numaralar hemen

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bizim millet de bir enterasan. Şu cam filmi yasağı için yapılan tatavanın yarısını benzin zamları için yapmıyorlar.
Bu millet ne zaman rahat görmüş ki ? Osmanlı zamanı da buna dahil. Atatürk 10 gömlek fazla gelmiş bu millete ki zaten iktidarın kalitesinden de belli oldukça fazla geldiği. Refah nedir zaten bilmeyen bir toplum bunların hiç birine sesini çıkarmaz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım