Akaryakıt Fiyatları

Hyundai i20 üzerinden yakıt tipi maliyetleri.
ZO3l9G.png

ZO3lXV.png

Son düzenleme:
Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamada, "7-8 Kasım 2017 tarihlerinde motorinde fiyat değişikliği beklenmiyor. Benzin grubunda ise perşembe veya cuma gününden geçerli olmak üzere fiyat artışı beklenmektedir" denildi.

Fiyat artışının ne kadar olacağı konusunda ise henüz bir bilgi verilmedi.

Petrol ve dolarda yaşanan hareketlilik nedeniyle 30 Ekim'de benzine 12 kuruş, motorine de 18 kuruş zam yapılmıştı.

Benzinin litre fiyatı Ankara'da ortalama 5,53 TL, İstanbul'da 5.48 TL, İzmir'de ise 5.50 TL'den satılıyor.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Yetmez ama EVET.. Ver mehteri, reiiss ve aveneleri bizi uzaya götürecek, en iyi 10 ekonomiden biri yapacak, çağ atlayacağız, dolar 1 lira olacak, AB'ye gireceğiz vizesiz gideceğiz, terör bitecek.. say say bitiremiyorum Hüloğğ

Son düzenleme:
6 liraya benzin alırız artık benzinli araba düşünüyoduk tdi dan sonra bu gidişle dizele devam :(

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanliz o sizinde partiniz... gelir yine...
Benim partim değil çok net. Her oy veren aynı zihniyette değil tabii ki. Benim asıl eleştirdiğim, eleştirmeyi bile bilmeyen, ne hale geldiğimizi zerre görmeyen ya da görmek istemeyen, siyaseti futbol taraftarlığına dönüştüren cahil tayfadır. Yoksa 10 parmağın 10 'u da bir değil.

Son düzenleme:
Sabah 100 liralık mazot aldım 20 litre bile alamadım... Neyseki bp'nin hopi kampanyası sayesinde aldığının %5'i kadar puan veriyorlarda onları biriktirerek arada bir dopoyu öyle dolduruyorum.
Edit: %3'müş sanırım.

Son düzenleme: