Akaryakıt Fiyatları

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Off,
Ne araba alınabilir, alanda binebilir. benim servise 1 ayda 150 lira zam gelmiş, Bu ne biçim enflasyon...
İçimden bir ses, piyasadaki tüm Skoda Favoritleri topla, yenilemeleri yap, Hepsi Burada üzerinde reklam ver.
Yenilenmiş Skoda Favoritler diye tanesini 14000 tl den sat. Ne vergisi vergi, Ne bakımı bakım, neden parçası pahalı. Dönor araçları parçala parçala yeniden yap sat. 1 senede mekanik garantisi verdin mi miss gibi.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Off,
Ne araba alınabilir, alanda binebilir. benim servise 1 ayda 150 lira zam gelmiş, Bu ne biçim enflasyon...
İçimden bir ses, piyasadaki tüm Skoda Favoritleri topla, yenilemeleri yap, Hepsi Burada üzerinde reklam ver.
Yenilenmiş Skoda Favoritler diye tanesini 14000 tl den sat. Ne vergisi vergi, Ne bakımı bakım, neden parçası pahalı. Dönor araçları parçala parçala yeniden yap sat. 1 senede mekanik garantisi verdin mi miss gibi.
Yalnız mantıklı konuştun bu fikri çalarım zengin olurum teşekkürler dahi adam

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Golf'e tasitmatik sağolsun full depo mazot aldık. 0km ile benzinciye girdik şu kadar aldı şu kadar ödendi;

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
Vee sonunda beklenen golu yedik.benzine ve motorine indirim geldi amaaa bize yansittilarmi tabiki hayir.o indirimler otv'ye eklenecekmis.ooohh varyaa fazladan cebimden cikan paradan dolayi okadar mutluyumki.kenara ayirdigim 50krs fazlalik yapmisti bana :)

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
DfevedtXUAADNsO.jpg

Machine

Profesör
22 Eki 2016
92
119
1,060
İstanbul
Bursa'da 3.17'den LPG aldım. 1.89'dan alıyorduk 1-1,5 yıl önce... Arabayı satıp bisiklet kullanmayı gerçekten düşünmeye başladım.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Şu anki fiyatlardan ve ekonomi politikasından asla memnun değilim ama daha tamamen de batmadık, buzdağına çarpmış durumdayız Titanic gibi. Daha ne kadar su üstünde kalırız bilmiyorum.
http://www.muhasebedersleri.com/blog/2000-2016-yili-asgari-ucretleri-ve-benzin-fiyatlari/
Tamam da hesap basit 2015 yılında 310 litre benzin alabiliyorken yunanistandaki asgari ücretli; Şuan 420 litre alabiliyor. Biz de ise 224 litreden 257 olmuş. Global olarak son yıllarda petrolün brent fiyatı düşüş seyrindeydi.Global seyirle sadece biraz daha petrolü uyguna alıp bizi de son yıllarda canımız almıyorken son doların agresif tavrıyla yerle yeksan oldu yakıt fiyatları.Yok ötv çıkar ötv ekle yok depo yakıtı sal piyasaya falan...
http://www.infomine.com/investment/metal-prices/crude-oil/5-year/

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım