Akaryakıt Fiyatları

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Yarın aytemizde Halk günü var. Merak ediyorum kaç para fiyat yazacaklar.
Yarından itibaren işe haftanın 4 günü direksiyon sallayacağım. Ayda 1100 km,
Buraya yazarım onuda.
not: Shell den almaya devam.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yarın aytemizde Halk günü var. Merak ediyorum kaç para fiyat yazacaklar.
Yarından itibaren işe haftanın 4 günü direksiyon sallayacağım. Ayda 1100 km,
Buraya yazarım onuda.
Abi burasi akaryakit fiyatlari basligi. Ceza alma diye soyluyorum. Isteyen olursa senden ayri bir baslik altinda tecrubelerini birikimlerini paylasirsin.

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
TOTAL'den mesaj geldi taze. Tüpçü demirören tüpçüleri de görmüş sonunda.

''10 Nisan 25 Mayıs arası kampanyaya katılan Total istasyonlarından 60 TL ve üzeri LPG alan herkese 6 TL bedava puan! Kampanya 3 defa puan kazanma hakkı ile sınırlıdır.''

18 tl cepte. 1 porsiyon İskender yerim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
1491834827164.jpg

Machine

Profesör
22 Eki 2016
92
119
1,060
İstanbul
Geçen hafta 2.69'dan aldım Bursa'dan. En uygun yer orasıydı, aynı gün yine İstanbul'da en uygun yer olan 2.61'den almıştım. Bugün gidicem bakalım kaç kuruş olmuş İstanbul'daki yer...
Halkalı'da PO var, orası diğer yerlere göre gerçekten uygun veriyor ve hemen hemen aynı km götürüyor.... Öğrenince buraya yazarım, yakın olanlar gidip doldurabilir.

Bugün gittim doldurmaya, 2,38'den aldım. İndirimden önce 2,61'den alıyordum. Yer tarifi isteyen olursa yardımcı olabilirim.

Birde adam referandumdan sonra alttan olanlara dolum yapılmayacak dedi ama ben çok üzerinde durmadım. Var mı böyle bişey?

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bugün gittim doldurmaya, 2,38'den aldım. İndirimden önce 2,61'den alıyordum. Yer tarifi isteyen olursa yardımcı olabilirim.

Birde adam referandumdan sonra alttan olanlara dolum yapılmayacak dedi ama ben çok üzerinde durmadım. Var mı böyle bişey?

tampon deldirme muhabbeti var, tamponun altında olanlar muayeneden geçmeyecek mevzusu var. Dolum yapmayacağım diyemez biri yapmasa başkası yapar :p

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Burda kdv ötv almıyor ama şirketlerden kurumlar vergisi olarak alacak

Zaten devlet asıl olan direk vergileri (kurumlar vergisi, gelir vergisi gibi) toplayamadığı için, en direkt vergiler (KDV, ÖTV gibi ) ayakta durmaya çalışıyor.. hal böyle olunca takır takır, peşin peşin gelir vergisi veren vatandaş (işçi sınıfı ve beyaz yaka) hem gelir vergisini nizami olarak veriyorken, hemde korkunç seviyeye ulaşmış olan en direk vergileri hayatın her alanında direkt ödüyor..

Devlet kayıt dışı ekonomiyi denetleyemeyip, vergilendiremediği sürece, en direkt vergiler bu şekilde devam edecek ..
Bireyelere düşen görevlerde var.... en önemlisi her alışverişte fiş almak.....fiş almadığınız her ekonomik faliyet kayıt dışına gider....

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım