Alınmayası araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
242347809t0i.jpg

443465142ksc.jpg
Üstteki iveco'ya evi taşımak için binmiştik binmez olaydım. Kamyonla sokağa yavaşça girince bi an devrilecekmiş gibi oluyor, izolasyon diye bir şey yok geçici adami sağar yapıyor yazsam bitmez. Tek artısı a noktasından b noktasına gidiyor.

ben o ivecoyla denizliden izmire yolculuk yaptım, indiğimde beynim çıkıyodu

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
ben o ivecoyla denizliden izmire yolculuk yaptım, indiğimde beynim çıkıyodu
Üstteki iveco'ya evi taşımak için binmiştik binmez olaydım. Kamyonla sokağa yavaşça girince bi an devrilecekmiş gibi oluyor, izolasyon diye bir şey yok geçici adami sağar yapıyor yazsam bitmez. Tek artısı a noktasından b noktasına gidiyor.
Dayımlar almış bundan abi yani ne diyeyim ki bizde bundan önce İSUZU'lar vardı Iveco bildiğin el arabası önde otururken hafif yere doğru koltuklar düz yolda açı vererek gidiyor şöför bide dönme özürlü amaaan tütütütü düşman başına irkildim bak

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Citroen C3
Citroen C4 VTR
Bmw 3.16 Ti Compact
Mercedes C180 Sportcoupe
Renault Vel Satis
Renault Espace IV
Audi A2

Şimdilik bu kadar devamı gelecek...

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Opel Vectra C
Hyundai Elantra J3
Hyundai i30 fd
Clio symbol
vw passat b7

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
999
1,970
ankara
Marka
Citroen
ben katılmıyorum opel vecra c alınır 2.0 t vardı bizde elegance hafızalı koltuktan elektrik aynaya elektrikli perdeye vs. çok dolu araçtı performansı iyidi konforuda çok iyidi

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
310 bin lira veriyorsun merceksiz fara 50 liralık xenon ampulü alıp faça şahin stiliyle etrafta dolanıyorsun. Tövbe estagfurullah..

Para varsa paylaşılanın ederi kadar dolar ile full ünü alın, onda var :D bu arabanın klasmanı mı diyeyim ligi mi diyeyim.. Başka..O araç yıl 2015 te bile klasik olarak üretilir... Arzu eden için kuzeni yeteri kadar teknolojiye sahip..

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...camaro-rs-cabrio-hemen-teslim-441762691/detay

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Bu arada vectra c konusu geçmiş; fikir serbestliği (en azından hala) olan bir ülkede yaşıyoruz; bir kaç bir şey söylemem gerekecek; otomobil dünyasında 2002 yılında ilk defa AFL farları sunmuşturlar, sayfanızda reklamı bir güzel yapılmış ama opel bunu 2002 de zaten yapmıştı.. Hem de reklam bilboard ı olarak değil, direk araca uyarlayarak

https://www.otopark.com/2015/10/audi-yayalarin-pesinde/

Altta da opelin AFL sini görüyorsunuz...

4 tekerleğe de müdahale eden ESP sistemi ve uzaktan kumanda işlevi gören dikiz aynası opsiyonları ile farklıdır.. 1.9 cdti motor vardır mesela, detaylarını merak edenlere bırakıyorum...Vectra c ye gelene kadar 10 markanın 100 modeli var..

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
En alınmayası araç...... VECTRA C. Sebebi belli. Her yerden gelen trim sesleri, neredeyse dünyanın en çok önden kayan arabası efendime söyliyim elektronik aksam konusunda hassas olmasi falan filsn bu liste uzaaar gider. Yenilikçi teknolojileri pek âlâ koymuşlar ama hemencecik bozulduğu için pek bir anlamı kalmıyor.

Son düzenleme:

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Her yerden gelen trim sesleri,
10 yıl kullandık sadece sağ kapının içine toz biriktiği için trim sesi geliyordu başka da yoktu. Türkiye yollarında her arabadan trim sesi geliyor hatta 6000 km deki arabalardan bile. Kafadan kayma mevzusu da top gear hammerhead virajında 4 çeker subaru impreza,alfa 147 gta bile kayıyorsa bırak 280bg lik önden çeker bir arabada kaysın

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
10 yıl kullandık sadece sağ kapının içine toz biriktiği için trim sesi geliyordu başka da yoktu. Türkiye yollarında her arabadan trim sesi geliyor hatta 6000 km deki arabalardan bile. Kafadan kayma mevzusu da top gear hammerhead virajında 4 çeker subaru impreza,alfa 147 gta bile kayıyorsa bırak 280bg lik önden çeker bir arabada kaysın
Sanırım videonun tamamını izlememişsin araba deli gibi önden kayıyordu hatta Carlson baya sövüyordu. Trim sesleri konusunda benim bindiğim araçlardan geliyordu. Fakat Türkiye'de bir yerden sonra her araçtan geldiği konusunda dibine kadar haklısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım