Alınmayası araçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Her aracı c4 kadar başarısızsa ( ki okuduğum yorumlar öyle olduğunu tahmin ettiriyor bana ) harbiden alınası aracı yok demektir. C4 için burada paragraf dolusu olumsuz şey yazabilirim ama madem bu platformdayız, bu aracın neden alınmaz olduğuna dair küçük bir örnek vereyim; otopark'ın test kısmına bakılsın ve bilmem kaç tane aracın içinden kaç tanesi hem konfor hem yol tutuşta en düşük puanları almış bir baksın lütfen. Yahu bir otomobil, hem de fiyatı oldukça yüksek olan bir otomobil nasıl olur da hem yol tutuşu hem konforu beceremez aklım hayalim almıyor. En azından birinde iyi olursun. Bunda hiç biri yok. Bunun böyle üretilmesini anlayabilen varsa da beri gelsin..

Psa citroen i cidden nasıl konumlandırıyor anlamadım gitti reno-dacia gibi ucuz versiyonu olsa anlayacağım. Pejo-opel-citroen ileride nasıl konumlandırılacak çok merak ediyorum aslında hepsi aynı şekilde daha önceki opel-chevrolet gibi olursa saçmalık olur.

Geri görüş kamerası evet sıkıntı ama iş görüyor sinyal sesi bence hoştu :). Yol tutuş yumuşak süspansiyonlardan dolayı fazla laçkaydı ama konforu bunu unutturmaya yetiyordu. Xenon opsiyonu alınca uzunların ampul oluşu ise üzüyor.

Madem beğendin o zaman sorayım 7 kişilik suvlar yerine alır mıydın :)

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Psa citroen i cidden nasıl konumlandırıyor anlamadım gitti reno-dacia gibi ucuz versiyonu olsa anlayacağım. Pejo-opel-citroen ileride nasıl konumlandırılacak çok merak ediyorum aslında hepsi aynı şekilde daha önceki opel-chevrolet gibi olursa saçmalık olur.

Madem beğendin o zaman sorayım 7 kişilik suvlar yerine alır mıydın :)
Bilemiyorum yani alabilirdim herhalde.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Citroen'in tek eksigi peugeot'nun kullanmaya basladigi yeni nesil alt yapiya gecmemis olmasi. Otomobillerinde gordugum eksik bu. Psa'da konumlandirma olarak da 3.marka ve gozden cikarilmaya daha musait oldugunu dusunuyorum. Opel'i saymazsak peugeot ve renault'a daha fazla ozeniyorlar, citroen hep uvey kardes muamelesi goruyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Citroen'in tek eksigi peugeot'nun kullanmaya basladigi yeni nesil alt yapiya gecmemis olmasi. Otomobillerinde gordugum eksik bu. Psa'da konumlandirma olarak da 3.marka ve gozden cikarilmaya daha musait oldugunu dusunuyorum. Opel'i saymazsak peugeot ve renault'a daha fazla ozeniyorlar, citroen hep uvey kardes muamelesi goruyor.
Aslında citroen in olayı yenilikçi olması yani farklı şeyler denemesi ve biraz düşününce bunu yapıyorlar. Mesela c4 picasso yıllar boyu baya orijinal bir arabaydı. C4 cactus te airbumplar. C5 deki hydractive süspansiyon gibi ama sorunu şu ki maalesef bunu kalitesiz yapıyor ya da bu orijinalliği sağlacağız derken diğer noktalardan maliyeti kısıyorlar. Psa da daha bide Ds serisi var ona ne zaman el atacaklar onu da çok merak ediyorum.

golf mk7

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
21
45
595
valla ben buna şahin derim. o kadar yıllardır insanların şahin'de ne bulduğunu anlamadım. gün itibariyle itibarını da düşününce benim için alınmayacak araç şahindir. daha ucuzuna binerim şahin'e binmem.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
565c04ea33145e1c2eb9a60f4bbeec4e.jpg

Lada Vega. Motoru iyi olabilir, baya kaçıyo olabilir ama araba kuş gibi, her an her yerinde arıza çıkarabilecek dandiklikte. Üstelik bu iç dizayn rezalet. Benimle aynı boydaki messi yolcu koltuğuna oturduğunda kafasının güneşliğe çarpmasından korkabilir. O derece absürt bi baş mesafesi var. Yanlış okumadınız ön yolcu koltuğunda

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
565c04ea33145e1c2eb9a60f4bbeec4e.jpg

Lada Vega. Motoru iyi olabilir, baya kaçıyo olabilir ama araba kuş gibi, her an her yerinde arıza çıkarabilecek dandiklikte. İstelik bu iç dizayn rezalet. Benimle aynı boydaki messi yolcu koltuğuna oturduğunda kafasının güneşliğe çarpmasından korkabilir. O derece absürt bi baş mesafesi var. Yanlış okumadınız ön yolcu koltuğunda
Ben 2005 model olanına binmiştim, bizim 98 Accent daha sessiz. Tamamen ucuz yollu tasarlanmış bir araç.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Araziye AWD Fiat Panda, AWD İmpreza, Allroad Audi'ler kadar sağlıklı çıkamayan tüm SUV'ler çöptür alınmamalıdır.o_OBir araç felsefesince değerlidir çoğu zaman beğenmediğimiz Sembol'ün dahi felsefesi ekonomiklik ucuzluk halka ulaşılabilirlikken bahsettiğim kriterdeki SUV'lerin tek felsefesi trafikte ben senden yükseğim bana yol vereceksin ya da çukur mukur dinlemem ayool felsefesini şiddetle kınıyorum:mad:.Hadi bakalım ''Hodri Meydan''ben de yol vermiyorum senin tamponun 1000 tl ise benimki 50tl :D:D:D:D

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Araziye AWD Fiat Panda, AWD İmpreza, Allroad Audi'ler kadar sağlıklı çıkamayan tüm SUV'ler çöptür alınmamalıdır.o_OBir araç felsefesince değerlidir çoğu zaman beğenmediğimiz Sembol'ün dahi felsefesi ekonomiklik ucuzluk halka ulaşılabilirlikken bahsettiğim kriterdeki SUV'lerin tek felsefesi trafikte ben senden yükseğim bana yol vereceksin ya da çukur mukur dinlemem ayool felsefesini şiddetle kınıyorum:mad:.Hadi bakalım ''Hodri Meydan''ben de yol vermiyorum senin tamponun 1000 tl ise benimki 50tl :D:D:D:D
Tamponla kalamayabilirsin amma sen bilirsin :D

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770

Abi çoğu 1.6 dizel ve normalde yükseltildiği b ve c sınıfı arabalardan ağır oldukları için öyle çok yol isteyemiyorlar asıl sorun yolu kapatıp vermemeleri :D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Tamponla kalamayabilirsin amma sen bilirsin :D
Ben haklı olayım sigorta beni görsün de isterse kaputu alsın.:p
Abi çoğu 1.6 dizel ve normalde yükseltildiği b ve c sınıfı arabalardan ağır oldukları için öyle çok yol isteyemiyorlar asıl sorun yolu kapatıp vermemeleri :D
Yola atlayanı da çok dediğin gibi atlayıp gidemeyeni de hatta ben geldim kaçıl dercesine sol şeritte bir X6 varsa senin hiç bir aracı sollamaya hakkın yok.o_O

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Ben haklı olayım sigorta beni görsün de isterse kaputu alsın.:p

Yola atlayanı da çok dediğin gibi atlayıp gidemeyeni de hatta ben geldim kaçıl dercesine sol şeritte bir X6 varsa senin hiç bir aracı sollamaya hakkın yok.o_O
Ben 1.6 dizeller için konuştum x6 filan beni aşar hele bide kadınsa Allah başka dert vermesin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım