Arabalarınızda sevdiğiniz sesler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Corsa C'lerin soğuk havalardaki kronik süspansiyon gacırtısı. Bir de tavandan gelen panelvan gibi tangır tungur yağmur sesi :D

Edit: Fiesta'da kontağı kapattıktan birkaç dk sonraki gacır gacır yavaşça havalandırmanın kapaklarını kapatma sesi :)
Bir ekleme yapayım: benzin depo kapağının kapanıp sona geldikten sonra cırrrttt etmesi. 2-3 kere çıtladı mı mest oluyorum o kapanmasının güveniyle karışık...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
o zaman sevdiğiniz sesler bölümünede bekliyorum :D
Aslinda daha once baska bir konuda paylasmistim ama @Ali Karaer arkadasimizi kirmak istemedim.
Bu videolar motor sicakken cekilmis videolar, insallah doner donmez soguk motor calistirma esnasindaki eksoz sesini de cekip paylasirim.
Rolantinin dusmesi 2-3 dakikayi aliyor, bu da kendimden gecmeme yetiyor :D
Bu videolarda da V8 430 hp motorun sesini duyabilirsiniz :DDD
ALLAHIM SANA GELIYORUM :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Aslinda daha once baska bir konuda paylasmistim ama @Ali Karaer arkadasimizi kirmak istemedim.
Bu videolar motor sicakken cekilmis videolar, insallah doner donmez soguk motor calistirma esnasindaki eksoz sesini de cekip paylasirim.
Rolantinin dusmesi 2-3 dakikayi aliyor, bu da kendimden gecmeme yetiyor :D
Bu videolarda da V8 430 hp motorun sesini duyabilirsiniz :DDD
ALLAHIM SANA GELIYORUM :D
sormaz olaydım ya sese bak tam sabah alarmı olarak kaydedilmelik :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Apaçi style olacak belki ama şunun hissettirdiği +10 kaplan gücü:DSattığımız focusla 2 ay böyle gezmiştim tabii ilk ve tek trafik cezamıda bu kaplanlar dolayısıyla aldım.:confused:
hava filtresi arabayı bambaşka bişeye çeviriyo ya :D çok pis gaza getiriyo insanı :D sonrası malum cezalar bilmem neler :D

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Söyelemeyi unuttum, koltukları yarı deri yarı kumaş yaptığımızdan beri şehirçi yavaş hızlarda kasis bozuk yolda deri sürtünme sesi geliyor ya hafif onu da çok seviyorum :)

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
bizim 122 liklerde çıkıyo mu acaba :D oluyosa bişeyler düşünebilirim :D
Bizim arabada çıkıyor, Golf 5 platformunda bildiğim kadarıyla sadece en yeni olan makyajlı jettada ve scirroccoda sadece çıkmıyor diye biliyorum.
edit: yanlış başlık, esp anladım onu kusura bakmayın

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım