Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    673

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bizim köy :)
Bu da benden gelsin. Ayten'in fotoğrafının 1,5 km aşağısında :)
upload_2016-12-27_23-16-22.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam aklımda 93 diye kalmış sormak lazım bildiğim kadarıyla bunlar makyajlı değil hatta farlar da çıtalı olanlardan değil eski bu baya
Hocam En son 92 modelleri bilirim, ondan sonra hangi yıl makhaj yedi tam hatırlayamıyorum ama aynalar sizin Passat görünümlüdeki gibi afilli oldu, yan kapılara çıtalar geldi. Bir de jant kapakları hafif değişti. Tofaş logosunun italik hale gelerek T olarak değiştiği makyajı diyorum. Çıtalı farlar son jenerasyon 1.4 şahinlerle filan geldi. Onlar çok sonra =)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bi yengece bürünseydiniz:D

Dışardaki yağışı görüyosundur, sabaha 30-40 cmyi bulur 4 mevsim hankookla balkon altı takılsın bizim kocaman :D :D Zincirler hazır bi sıkıntı olursa takıp çıkarız dedik araba çıkmaz bu karda :D

Hocam diri duruyor maşallah. :)

Eyvallah Hacı abi motoru yürüyeni duruşu diri, marşpiyer ve kapı altlarında çürükler var onları halledersek daha iyi olur :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Dışardaki yağışı görüyosundur, sabaha 30-40 cmyi bulur 4 mevsim hankookla balkon altı takılsın bizim kocaman :D :D Zincirler hazır bi sıkıntı olursa takıp çıkarız dedik araba çıkmaz bu karda :D

Eyvallah Hacı abi motoru yürüyeni duruşu diri, marşpiyer ve kapı altlarında çürükler var onları halledersek daha iyi olur :D
catıya dıkkat et uzerıne bısı dusmesın aman dıyorum bak

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım