Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

mehmeetakiff

Profesör
5 Haz 2020
519
1
946
2,020
22
Bir Yerler
Marka
Volkswagen
IMG_20230901_143535-01.jpg

Eylül'de giderken araba bu vaziyetteydi, bu da Ocak'ta geri döndüğümdeki hali :)
Screenshot_2024-01-07-14-16-35-100_com.miui.videoplayer-01.jpg

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
783
1,496
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
koray hocayı severiz, onun da bu videoda özetle dediği gibi; fotoğrafı göz çekiyor kamera değil :D

Doğru olsa da abartılı bulduğum bir cümledir.

İyi fotoğraf çektiğimi iddia etmiyorum fakat oldukça beğeniliyor. Ancak arzu ettiğim fotoğrafları çekebilmek için iyi bir gövde ve lense ihtiyacım var. Bana göre olay sadece fotoğrafta ne anlattığın değil. Dijital kalite de bir o kadar önemli.

Son düzenleme:

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Doğru olsa da abartılı bulduğum bir cümledir.

İyi fotoğraf çektiğimi iddia etmiyorum fakat oldukça beğeniliyor. Ancak arzu ettiğim fotoğrafları çekebilmek için iyi bir gövde ve lense ihtiyacım var. Bana göre olay sadece fotoğrafta ne anlattığın değil. Dijital kalite de bir o kadar önemli.
tabi ki, onun demek istediği de "saniyede 3-4 fps çekebilen DSLR gövdeyle bile aksiyon fotoğrafçılığı yapabilirsiniz ya da 30cm minimum netleme mesafesi olan lensle de macro fotoğraflar çekebilirsiniz" değil. spesifik durumlar için özel kabiliyetli gövdeler ya da lensler gerekir. ama günün sonunda ne yaptığınızı bilmiyorsanız eliniz boş dönersiniz. piyasada en pahalı gövdeleri kullanıp flu kareler paylaşan adamlar da var, hala 5D mk3 kullanıp etaplarda kartpostal gibi fotoğraflar çeken de.

ekipman bir şekilde zamanla elde ediliyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
IMG-20240111-WA0010.jpg

Benim değil ama iş için sık sık kullanıyorum bu ara, 2008 model adını bilmediğim ama dolu paket 1.6hdi bir 407 kendisi. Çok çok çok bakımsız 321binde bir araba olmasına rağmen hoşuma gitti baya, temizi alınır binilir sanki :D Sadece favoritten sonra altı çok yakın geldi sürtmemek için çaba harcamak gerekiyor

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,632
1
5,127
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
İş yerinde bir arkadaş var. Çapraz bırakacak kadar kaçıyor yandaki arabadan ama kapılarında hala gamze var. Biraz düşündük, sebebi belli.

Yakın park edince kapı dayanıyor veya dokunuyor açarken. Fakat göçük yapmıyor. Mecburen de daha ihtiyatlı açıyorlar kapıyı. Arabadan kaçınca nasılsa geniş diye rahat rahat açılıyor kapı. Açtığında hızını alarak gelip vuruyor. O zaman gamze garantili :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,437
4,970
kocaeli
Toplu taşıma araçları da bizim aracımız sayılır, Mercedes-Benz O302T sizlerle.

Ekli dosyayı görüntüle 44920
Ekli dosyayı görüntüle 44919
Kocaeli’de de aynı bu renk ve kuşak dizaynına sahip modeller vardı. 7-8 yaşlarıma kadar bu araçların kullanımda olduğunu hatırlıyorum. Aynı renkte Manlar da vardı. Motor sesi, çalışması bir başkaydı. Günümüz otobüslerine göre belki daha konforsuzdu ama eskiye duyulan özlem; onu daha değerli kılıyor.

Onatygt

Onat YİĞİT
Profesör
4 Şub 2022
136
433
1,585
Kayseri
Marka
Volkswagen
Kocaeli’de de aynı bu renk ve kuşak dizaynına sahip modeller vardı. 7-8 yaşlarıma kadar bu araçların kullanımda olduğunu hatırlıyorum. Aynı renkte Manlar da vardı. Motor sesi, çalışması bir başkaydı. Günümüz otobüslerine göre belki daha konforsuzdu ama eskiye duyulan özlem; onu daha değerli kılıyor.
MAN otobüsler muhtemelen MANAŞ SL222-SL232-SL252 modelleridir. Tabi o otobüsler O302T'ye göre daha konforlu ve alçak bir otobüstü. O302T tam Türkiye şartlarına göre bir otobüs aslında. Körükleri yumuşatılanlar daha konforlu oluyor. Kış koşullarında yeni nesil otobüsler kendileriyle aşık atamaz, Kayseri'de aktif olarak kullanılmasının en büyük sebebi de budur.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım