Arabanızın Fotoğrafları

Arabanızı seviyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    676

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
IMG_2076.jpeg
IMG_2064.jpeg

dağıldık ama,
IMG_3072.jpeg

IMG_3042.jpeg

tekrar toparlandık 🥲

uygarefee

Uygar
Elit Apaçi
29 May 2022
300
437
995
İstanbul
Marka
Tofaş
sıkıntı yok yavaş yapılmış bi kazaydı. Benim hatam olmasına rağmen çarptığım aracın çarpmadan önce panik yapmasından oluşan bi kaza oldu :/
Sağlık olsun Allah beterinden ve cana gelecek zararla sonuçlanacak kazalardan korusun. Bu arada Cordoba ile biz de birkaç kez kaza yapmıştık, dolu dolu sac var her parçasında. Bizim kullandığımız dönemde sıfır kaporta aksamı kolayca bulunuyordu hâlâ öyle mi?

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Sağlık olsun Allah beterinden ve cana gelecek zararla sonuçlanacak kazalardan korusun. Bu arada Cordoba ile biz de birkaç kez kaza yapmıştık, dolu dolu sac var her parçasında. Bizim kullandığımız dönemde sıfır kaporta aksamı kolayca bulunuyordu hâlâ öyle mi?
çok aramadık parçalarını, farları bulamadık orijinal valeo bile zor bulduk. boş paketin farlarından çok vardı ama bu çiftlilerden bulamamıştık. onun dışı sıkıntı yaşamadık. İbiza'yla da aynı zaten

• Üzgün

uygarefee

Uygar
Elit Apaçi
29 May 2022
300
437
995
İstanbul
Marka
Tofaş
çok aramadık parçalarını, farları bulamadık orijinal valeo bile zor bulduk. boş paketin farlarından çok vardı ama bu çiftlilerden bulamamıştık. onun dışı sıkıntı yaşamadık. İbiza'yla da aynı zaten
Biz de seneler önce Valeo far bulamamıştık, o boş paketin far ortasında çift yarım yuvarlak olan farlardan bulabilmiştik. Otobüsün altına girmiştik biz, ön paneli de zor bulmuştuk diye hatırlıyorum, kaza fotoğrafı duruyor olması lazım bı bakayım bırakayım buraya onu da
20180504_180149.jpg

Varmış, tampon demirinin de Maşallahı varmış 😀

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Biz de seneler önce Valeo far bulamamıştık, o boş paketin far ortasında çift yarım yuvarlak olan farlardan bulabilmiştik. Otobüsün altına girmiştik biz, ön paneli de zor bulmuştuk diye hatırlıyorum, kaza fotoğrafı duruyor olması lazım bı bakayım bırakayım buraya onu da
Ekli dosyayı görüntüle 45318
Varmış, tampon demirinin de Maşallahı varmış 😀
İyi korumuş harbiden 😂 bizim de radyatörde bi problem yoktu.
Geçmiş olsun hocam, araçta gözüm kalmıştı hatta önümüzdeki ay satılma durumu için yazmayı düşünüyordum umarım benim nazarım değmemiştir :rolleyes:
Estağfurullah, ben kendi kendime nazar değdirmiş oldum biraz 😂
Kaza geçiren arkadaşlara çok geçmiş olsun.Bunlarla kalsın Allah büyüklerinden korusun.
Teşekkürler, amin

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım