Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    116

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
60,367
Marka
Opel
Yeni gördüm hayırlı olsun demeden geçmeyeyim dedim :D İki telefonun birbiri arasında çok küçük farkları var ama dediğim gibi Redmi 9S 2500 TL civarı verilebilecek bir telefon, kesinlikle fiyatını hak etmiyor. En azından Mi 9T çok daha iyi görünüyor, ekranı kasası falan daha iyi oradan kurtarıyor :)
Ohoo sen görene kadar 3.300lük mi9t 3 500 3.600den satılıyor artık dgwgsg

Sağolasın 😁 mi 10 lite yorumlarını da bekliyoruz 😋

cansermo

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
1,209
Telefon almayı düşünenlerin bu modeli de incelemelerini tavsiye ederim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,390
Marka
Ford
Bu aralar telefon almayı düşünen varsa kesinlikle bu modele bakmalı. Mi serisi, amoled ve kavisli ekran, metal kasa, 5260 mah batarya, 128 gb hafıza, nfc ve sd 730G işlemciyle tam kıvamında bir telefon.

Son düzenleme:

muhammed37

Profesör
Beğeni puanı
1,438
Marka
Yok
Arkadaşlar samsung galaxy note 4 bataryası almam lazım bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı orijinal batarya satan?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,390
Marka
Ford
Arkadaşlar samsung galaxy note 4 bataryası almam lazım bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı orijinal batarya satan?

Direkt bunu alabilirsin. Orijinal bataryayı boşuna arama. Ben 1 sene evvel Samsung Store'dan 170 lira verdim orijinal aldım 6 ay götürmedi bile. Deji batarya Samsung Store'un sattığından çok daha kaliteli ürün üretip satıyor. İnternette araştırıp bakarsan yorumların çoğunun olumlu olduğunu görürsün ki zaten Samsung, Note 4'e olan desteğini geri çektiği için Store'dan orijinal batarya bulamazsın. Piyasada orijinal Samsung üretim diye satılanların büyük kısmı aslına benzer yan sanayi.

muhammed37

Profesör
Beğeni puanı
1,438
Marka
Yok

Direkt bunu alabilirsin. Orijinal bataryayı boşuna arama. Ben 1 sene evvel Samsung Store'dan 170 lira verdim orijinal aldım 6 ay götürmedi bile. Deji batarya Samsung Store'un sattığından çok daha kaliteli ürün üretip satıyor. İnternette araştırıp bakarsan yorumların çoğunun olumlu olduğunu görürsün ki zaten Samsung, Note 4'e olan desteğini geri çektiği için Store'dan orijinal batarya bulamazsın. Piyasada orijinal Samsung üretim diye satılanların büyük kısmı aslına benzer yan sanayi.
çok sağol F/P ürünü şarj aleti önerebilir misin? A101deki Gosmart şarj aleti var onun yerine birşey bulmam lazım

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
39,390
Marka
Ford
çok sağol F/P ürünü şarj aleti önerebilir misin? A101deki Gosmart şarj aleti var onun yerine birşey bulmam lazım
Maalesef şarj aleti tecrübem ve bilgim hiç yok. Evde, başka marka ve model bir telefon varsa onunkiyle de edebilirsin. Eğer yeni alman gerekiyorsa sana verebileceğim tek tavsiye ne bataryanın ne şarj aletinin asla kalitesizini ve çakmasını alma. Kalitesiz üretime sahip, voltaj ayarlamasını iyi yapamayan şarj aletleri büyük oranda bataryayı patlatıyor. Elinde, yüzünde bomba gibi patlarsa Allah korusun ciddi yaralanırsın. Kesinlikle uyduruk şarj aleti alma.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
20,894
Marka
Skoda
batarya olarak deji yi ben de öneririm note3 te 3 yıldır aynı batarya var performans güzel, şarj aleti olarak da boşta herhangi bi markanın orijinal adaptörünü bulursan ona rastgele kablo takıp kullanabilirsin. yoksa da ttec falan iyi kötü bilinen bi marka bak diğerleri iş görmüyor