Cep Telefonu ve Tablet Başlığı

Hangi Marka kullanıyorsunuz

• Kullanılan toplam oy
    153

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yeni gördüm hayırlı olsun demeden geçmeyeyim dedim :D İki telefonun birbiri arasında çok küçük farkları var ama dediğim gibi Redmi 9S 2500 TL civarı verilebilecek bir telefon, kesinlikle fiyatını hak etmiyor. En azından Mi 9T çok daha iyi görünüyor, ekranı kasası falan daha iyi oradan kurtarıyor :)
Ohoo sen görene kadar 3.300lük mi9t 3 500 3.600den satılıyor artık dgwgsg

Sağolasın 😁 mi 10 lite yorumlarını da bekliyoruz 😋

• Haha
Tepkiler: Alcantara

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Telefon almayı düşünenlerin bu modeli de incelemelerini tavsiye ederim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu aralar telefon almayı düşünen varsa kesinlikle bu modele bakmalı. Mi serisi, amoled ve kavisli ekran, metal kasa, 5260 mah batarya, 128 gb hafıza, nfc ve sd 730G işlemciyle tam kıvamında bir telefon.

Son düzenleme:

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar samsung galaxy note 4 bataryası almam lazım bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı orijinal batarya satan?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arkadaşlar samsung galaxy note 4 bataryası almam lazım bildiğiniz güvenilir bir satıcı var mı orijinal batarya satan?

Direkt bunu alabilirsin. Orijinal bataryayı boşuna arama. Ben 1 sene evvel Samsung Store'dan 170 lira verdim orijinal aldım 6 ay götürmedi bile. Deji batarya Samsung Store'un sattığından çok daha kaliteli ürün üretip satıyor. İnternette araştırıp bakarsan yorumların çoğunun olumlu olduğunu görürsün ki zaten Samsung, Note 4'e olan desteğini geri çektiği için Store'dan orijinal batarya bulamazsın. Piyasada orijinal Samsung üretim diye satılanların büyük kısmı aslına benzer yan sanayi.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen

Direkt bunu alabilirsin. Orijinal bataryayı boşuna arama. Ben 1 sene evvel Samsung Store'dan 170 lira verdim orijinal aldım 6 ay götürmedi bile. Deji batarya Samsung Store'un sattığından çok daha kaliteli ürün üretip satıyor. İnternette araştırıp bakarsan yorumların çoğunun olumlu olduğunu görürsün ki zaten Samsung, Note 4'e olan desteğini geri çektiği için Store'dan orijinal batarya bulamazsın. Piyasada orijinal Samsung üretim diye satılanların büyük kısmı aslına benzer yan sanayi.
çok sağol F/P ürünü şarj aleti önerebilir misin? A101deki Gosmart şarj aleti var onun yerine birşey bulmam lazım

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
çok sağol F/P ürünü şarj aleti önerebilir misin? A101deki Gosmart şarj aleti var onun yerine birşey bulmam lazım
Maalesef şarj aleti tecrübem ve bilgim hiç yok. Evde, başka marka ve model bir telefon varsa onunkiyle de edebilirsin. Eğer yeni alman gerekiyorsa sana verebileceğim tek tavsiye ne bataryanın ne şarj aletinin asla kalitesizini ve çakmasını alma. Kalitesiz üretime sahip, voltaj ayarlamasını iyi yapamayan şarj aletleri büyük oranda bataryayı patlatıyor. Elinde, yüzünde bomba gibi patlarsa Allah korusun ciddi yaralanırsın. Kesinlikle uyduruk şarj aleti alma.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
batarya olarak deji yi ben de öneririm note3 te 3 yıldır aynı batarya var performans güzel, şarj aleti olarak da boşta herhangi bi markanın orijinal adaptörünü bulursan ona rastgele kablo takıp kullanabilirsin. yoksa da ttec falan iyi kötü bilinen bi marka bak diğerleri iş görmüyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Xiaomi Mi 10T ve 10T Pro'yu tanıtmış.. Mi 9T ile f/p olma özelliğini yitirmiş gibi duruyor. SD 865 işlemci, 144 hz ekran yenileme hızı, 5000 mah batarya gibi bir çok üst donanıma sahip. Pro ile arasında belki de tek fark kamerada ortaya çıkıyor. OIS ve 108 mp'lik kamerayla birlikte diyafram açıklığı da daha iyi.

Fiyat olarak Mi 10T 5000-5200 lira arasında. Pro ise 5800-6000 lira arasında bir fiyata sahip. Mi 9T'ye göre iki eksiği mevcut; ekran amoled yerine IPS olmuş. Tam ekran tasarımı ise kaldırılmış. Neticede telefon çok iyi bir noktada gibi gözükse de f/p olma özelliğini yitirdiği için üzdü.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Merhaba
Telefon ihtiyacı hasıl oldu. Bayadır piyasayı takip etmediğimden yardımınıza ihtiyacım var. 3000 liralık bütçem var fakat 6000 verdiğimde kullanım ömrümde hatırı sayılır artış gerçekleşecekse yükseltebilirim tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler

Sağlaması gereken şartlar:
Stabil olması
Uzun ömürlü olması
Arttırılabilir depolama

MehmetAydin

Mehmet AYDIN
Panpa
10 Haz 2019
1,807
2,078
2,570
31
Niğde
Marka
Chevrolet
Merhaba
Telefon ihtiyacı hasıl oldu. Bayadır piyasayı takip etmediğimden yardımınıza ihtiyacım var. 3000 liralık bütçem var fakat 6000 verdiğimde kullanım ömrümde hatırı sayılır artış gerçekleşecekse yükseltebilirim tavsiyelerinize açığım. Teşekkürler

Stabil olması
Uzun ömürlü olması
Arttırılabilir depolama
Bir süredir ben de bakıyorum.Bütçem 3500 civarı.Şahsen ilk sırada Xiaomi 9 pro sonra da Samsung M51 ve Realme 6 pro öneririm.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
3000 bandına Realme 7 alınabilir. 5000 civarına çıkılabilirse xiaomi mi10t alınabilir ancak günlük bir kullanıcı için çokta gerekli değil bence.
Google servisleri çok önemli değilse Huawei P40lite da olabilir 3000 bandına.

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Merhaba

Stabil olması
Uzun ömürlü olması
Arttırılabilir depolama

bütçe uyarsa öneririm. iphone biraz uygun fiyatlı denk gelmese değiştirmezdim uzun süre. çift sim, iki hat da kayıtlı, stabillik konusunda androidler arasında zirveye oynar, donanım zaten şuan piyasadakilerin genelinden önde olduğu için uzun ömürlü olur, sadece arttırılabilir depolama yok ancak 256 gb hafızayı ben dolduramadım :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

bütçe uyarsa öneririm. iphone biraz uygun fiyatlı denk gelmese değiştirmezdim uzun süre. çift sim, iki hat da kayıtlı, stabillik konusunda androidler arasında zirveye oynar, donanım zaten şuan piyasadakilerin genelinden önde olduğu için uzun ömürlü olur, sadece arttırılabilir depolama yok ancak 256 gb hafızayı ben dolduramadım :)
Bi yerde de oneplus övme be reklam aldığını bu kadar belli etme :D

• Haha

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Merhaba

Stabil olması
Uzun ömürlü olması
Arttırılabilir depolama
2015'te annemle babam Huawei p8 Lite almıştı. 2017 ocakta o cihazlara güvenip ben de p10 Lite almıştım. Üç telefon da hala aktif olarak kullanılıyor ve hiçbir androidde görmediğim stabiliteye sahipler. O yüzden P40 Lite şiddetle öneririm. Google servislerini de her türlü çözersiniz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım