En Son Ne Aldınız?

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
50 TL LPG - 25 TL BENZİN - 20 ad. Zehir - 1 ad. Damla Su - 40 Tllik yiyecek :D

nacker

Profesör
12 Ocak 2019
433
809
1,645
İstanbul
Hayırlı uğurlu olsun müdür :) Farları taktırırken ampulün ucundan yahut cam yüzeyinden değil, en dip kısmında ki metal yerinden tutmalarını muhakkak tembih et. Hatta başında dur ki he deyip geçiştirmesinler. 3 gün sonra ampul niye patladı dersin o zaman. Ek olarak ampulleri taktırdıktan sonra far ayarı yaptırmayı unutma.
Philips'in 15-20 liraya satılan karton kutudaki standart ampüllerinden kullanan birisi için önerir misiniz hocam bunları? Şu anki aydınlatma performansından çok memnun olduğum söylenemez.
Bir de 35 tl daha ucuza x-treme vision var, o nasıldır? Eğer o da iyiyse onu alayım, ampüle ayıracak bütçem pek yok şu an 😁

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Philips'in 15-20 liraya satılan karton kutudaki standart ampüllerinden kullanan birisi için önerir misiniz hocam bunları? Şu anki aydınlatma performansından çok memnun olduğum söylenemez.
Bir de 35 tl daha ucuza x-treme vision var, o nasıldır? Eğer o da iyiyse onu alayım, ampüle ayıracak bütçem pek yok şu an 😁

Bu benim kullandığım ürün hocam. Başlık mevcut bu ürünle ilgili. Ucuz ampullerden daha başarılılar kesinlikle. Ama kullanım ömürleri sizin far kullanma sıklığınıza göre değişir. Bende maksimum 1.5 yıl gitti sonra patladı. Aydınlatma performansını arttırmak istiyorsanız farınız bakımlı olmalı, sararmış, kararmış olmamalı. Far yükseklik ayarı düzenli olarak yapılmalı. Bunları yaptığınız müddetçe bahsettiğim ampullerden yeterli oranda verim alabilirsiniz :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,349
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Araba için SanDisk Ultra Fit usb3.1 flash bellek aldım. Hakikaten çok küçükmüş ama yoğun dosya aktarımında ısınıyor. Umarım teybin üstünde de ısınıp aleti sapıttırmaz
Ben de bu usb den kullanıyordum 😁

erkal99

Erkal
Profesör
18 Eyl 2016
432
445
1,445
İstanbul
Hava filtresi
Yağ filtresi
Polen filtresi
4 adet ngk buji
PO maxima 5w30 motor yağı
Otomatik şanzıman için adaptasyon

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
kız kardeşe redmi note 8 alınca, evde duran mi5 i ilana koydum önce, sonra aklımda olan saat için arayışa başladım, takasta da anlaşınca, ufak bir farkla ahan da bunu aldım :

Huawei Watch GT
WhatsApp Image 2019-12-02 at 10.19.57.jpeg

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Bir süre sonra kullanım deneyimlerini önemle bekliyorum. Güle güle kullan.
kullandıktan sonra deneyimlerimi yine paylaşırım tabi ama önceden tecrübe eden bir abinin tavsiyesi ile aldım. şarjı bitmiyor. en çok tercih sebeplerimden biri bu oldu. çok fazla detaylı işlem yeteneği yok, müzik değiştirmiyor, cevaplama vs yapılamıyor ama arama reddi var, bildirimleri okuma var, saat, kalp ritmi, uyku stres analizi var. sürekli kalp ritmi ölçümü açık, bluetooth açık kullanıma rağmen 10 güne yakın şarjı gidiyor.
s3 frontier çok daha yetenekli, telefonla konuşmak bile mümkün, youtube videosu bile açılıyor ama 2 günde bir şarja takmak, hatta biraz yoğun kullanımda 1 günde bitiyor.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
kullandıktan sonra deneyimlerimi yine paylaşırım tabi ama önceden tecrübe eden bir abinin tavsiyesi ile aldım. şarjı bitmiyor. en çok tercih sebeplerimden biri bu oldu. çok fazla detaylı işlem yeteneği yok, müzik değiştirmiyor, cevaplama vs yapılamıyor ama arama reddi var, bildirimleri okuma var, saat, kalp ritmi, uyku stres analizi var. sürekli kalp ritmi ölçümü açık, bluetooth açık kullanıma rağmen 10 güne yakın şarjı gidiyor.
s3 frontier çok daha yetenekli, telefonla konuşmak bile mümkün, youtube videosu bile açılıyor ama 2 günde bir şarja takmak, hatta biraz yoğun kullanımda 1 günde bitiyor.
Mi band 4 ile benzer ozelliklerde sanirim

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Mi band 4 ile benzer ozelliklerde sanirim

temelde biraz öyle diyebiliriz ancak arayüzü değiştirilerek hem spor, hem klasik arayüzler seçilebiliyor. Saat marketi Çin'e açık şuan, eğer avrupaya da verilirse, custom saat arayüzleri de yüklemek mümkün. Bir kaç gruba üye oldum, rolex, tag, tissot yapıyorlar :D öyle illa marka olsun derdim yok ancak, iş sebebiyle giyimle uyum açısından da şık oldu. Hoşuma giden buldukça kordon da ekleyerek farklı farklı kombinlerim :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım