En Son Ne Aldınız?

boris-M5

Profesör
30 Eki 2016
803
1,219
2,270
istanbul
Marka
Peugeot

mcb

Murat
Panpa
9 Ocak 2020
1,383
2
3,006
3,770
36
Avusturya
Marka
Mercedes
Elektronik çeki topuzu, sonrasında da yıllık vignette (otoban stickerı) aldım. Sonra sticker'ı aldığım yer 50euro hediye çeki verince arabayı donattım. Geneli Sonax olmak üzere:

Interior Detailer
Kokpit Temizleyici ve Bakım suyu
Jant Temizleyici
Lastik Parlatıcı ve Temizleyici suyu
Yazlık ve Kışlık silecek suyu katkısı (konsantre)
Kışlık lastik paspas
Park saati gösterici
Ruhsat kabı
Lastik şişirme tüpü
Koltuk temizleyici sıvı
Çeşitli bezler ve birkaç sünger :) Tam anlamıyla donandı araba.

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Yuki Casper S scooter.
Aklımda hep 50cc motor almak var. Uzun dönem kullanımınızı, yakıtını, dayanıklılığını, yokuşlarda yetip yetmediğini bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim. Özellikle ne kadar dayanacak merak ediyorum. Çok küçük hacimli olduğu için motor hep yükte çalışıyor. 5k para verip 10km sonra hurdaya vermek istemem.

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
862
2,004
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat
Aklımda hep 50cc motor almak var. Uzun dönem kullanımınızı, yakıtını, dayanıklılığını, yokuşlarda yetip yetmediğini bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim. Özellikle ne kadar dayanacak merak ediyorum. Çok küçük hacimli olduğu için motor hep yükte çalışıyor. 5k para verip 10km sonra hurdaya vermek istemem.

Fulyada oturuyorum, yokuş çıktım bir kaç defa gayet güzel gitti. 500 km yani ilk bakımından sonra konusunu açacağım. Bende merak ediyorum nasıl olacak diye.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım