En Son Ne Aldınız?

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Uzun süreli kullanıyorsanız tak-çıkardan dolayı kordonda bir gevşeme durumu oluştu mu?
Temmuzdan beri kullanıyorum bir sıkıntı yok olacağını da sanmıyorum, band3 de var onu da 2018 ağustosta almıştım buna geçene kadar kullandım, hâlâ kullanılıyor onda da sıkıntı yok aynı dönemde aldığım band 2 de vardı onda da sıkıntı yok hâlâ kullanılıyor.

Makinenin de çıkarılıp takıldığı yer senede şarj için 20 kereyi geçmez bile 😂

Band 3 kullanırken çinden 3 tane kordon sipariş etmiştim biri çift kat gibiydi uzun süre onu kullanınca bileğime göre taktığım çıtçıt yeri biraz deforme oldu ama orjinali öyle değil malzeme farkı.
images

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
glade-mini-jel-oda-kokusu-yasemin-ferahligi-70-gr__1412338120929757.jpg

ne zamandır mavisini kullanıyodum bi de yeşil deneyim dedim demez olaydım

• Üzgün
Tepkiler: bt

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Steam'de indirimler başladı. Hala Türkiye paketini almayan varsa (ki ben de almaya fırsat bulamamıştım oyuna da girmiyorum diye)

şöyle bir paket ile alındığında daha uyguna geliyor. Sadece blacksea alırsan 43 küsürken, bende going east olduğu için 42 ye geliyor :) paint paketler zaten 1er tl o ayrı ama düşünen varsa değerlendirebilir.
ETS2 Black Sea Bundle :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım