ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Herkes kazanıyo bunun ücretsiz olmasıyla güzel ve mantıklı hareket. SimulasyonTürk ciddi büyüdü son yıllarda şuan hem bunu yapacak güçleri hem de bundan elde edecekleri güzel bir reklam var. Göründüğü gibi devam ederse de zaten ets2 camiasının en iyi modu olabilir

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben zaten cok sık takip ediyorum o forumda ki gelismeleri. Ets'yi cok sevdigim icin bu site bicilmis kaftan kesinlikle. Bertan ve emre isimli kisiler yapiyormus bu modu ve denilene gore bu adamlarin daha once yaptigi mod calismalari da cok kaliteliymis. Ben hic mod kurup denemedim ama yorumlara bakinca 1 tane olumsuz yorum yok. Insaallah guzel bir is cikacak ortaya.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Bizim insanımız bencil ne yazık ki. Zamanında bu işlerle çok uğraştım, çocukluk zamanlarımda forumlarda çok moderatörlük yaptım. Haulin efsanesi vardır bilen bilir, onda bu mod işi çok dönerdi. Herkes çizdiği modeli, çizdiği logoları vs hiç kullandırmazdı. Yabancılar öyle değil, yıllarca uğraştığı mod için bile istediğinizi yapın yeter ki credits kısmında ismimi yazın deyip geçiyorlar. Ben yaptığım bir çok şeyi en açık haliyle paylaşıp geçiyordum, bunlar kâr amacı güden şeyler değil ki saklayayım.

Şu bilgi bencilliğini aşabilsek bir çok konuda çok ilerleyeceğiz ama daha ilk ayakta patlıyoruz. Milyar liralık ar-geler paylaşılıyor, bunlar ne ki ?
Volvo' nun E.V.A İniyasitifi, Toyota'nın Hybrid patentleri en yeni örnekler.
Bunlar nerede, bizim takıldığımız nokta nerede ?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bizim insanımız bencil ne yazık ki. Zamanında bu işlerle çok uğraştım, çocukluk zamanlarımda forumlarda çok moderatörlük yaptım. Haulin efsanesi vardır bilen bilir, onda bu mod işi çok dönerdi. Herkes çizdiği modeli, çizdiği logoları vs hiç kullandırmazdı. Yabancılar öyle değil, yıllarca uğraştığı mod için bile istediğinizi yapın yeter ki credits kısmında ismimi yazın deyip geçiyorlar. Ben yaptığım bir çok şeyi en açık haliyle paylaşıp geçiyordum, bunlar kâr amacı güden şeyler değil ki saklayayım.

Şu bilgi bencilliğini aşabilsek bir çok konuda çok ilerleyeceğiz ama daha ilk ayakta patlıyoruz. Milyar liralık ar-geler paylaşılıyor, bunlar ne ki ?
Volvo' nun E.V.A İniyasitifi, Toyota'nın Hybrid patentleri en yeni örnekler.
Bunlar nerede, bizim takıldığımız nokta nerede ?
Ben de .scs leri şifeliyordum yalan yok. Çizim falan yapmazdım genelde not defteriyle açabildiğim dosyalar üzerinden yapardım işleri. O zamanlar koltuk ayarı yokken her araca tek tek ayar yapardım mod halinde yerli sitelerde benden başka yapan yokken benim modum isim değiştirilerek yayınlandı kaç yerde. Sonra hile kullanmak istemeyenler için ekonomi modu yaptım benim linkimden 2bin civarı indirilen modu 10binden fazla indirdiler çalan kişinin linkinden :D muhtemelen takıldığımız kısım credits e isim yaz yeter kısmıdır. Kimse kimsenin hakkını vermiyo

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
@Toprak38 çalınma mevzusuna değinmeye unutmuşum. Doğrudur, bu paylaşmayanların aslında haklı sebepleri de var fazlasıyla. Çalınma işi çok fazla. Eskiden zmodellerden bir iki edit yapıp ben yaptım aracı diyen adiler oluyordu hep, ee haliyle aylarını verip edit ve convert eden adam kuduruyordu.

Ya bizim milletin topluca tohumuna turp suyu. Akxkkckdk

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Bilgisayarı yenilemediyseniz omsi2 zor. Şuan aynı ayarlarda OMSİ ile OMSİ 2 arasında yarı yarıya FPS farkı var bende. Niye böyle bilmiyorum.

Bu F-MAX en kaliteli yerli modlardan emek var eyallah da. Bana biraz Actros MP4' ün üzerine modeli çakıp geçmişler gibi geldi.
şuanki cihazım
i7 7700HQ
1050 Ti
8GB ram
ssd

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Rrj3vZ.jpg
cok fakirim.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
şuanki cihazım
i7 7700HQ
1050 Ti
8GB ram
ssd

Saygılar abicim. Ajdjdjdk

Şaka bir yana kasabilir belki. Hiç belli olmaz, garip bir simülasyon. Bir deneyin merak ettim. :D

GTA 4 döneminin en sağlam makinalarında bile FPS çakılması yaşıyordu, millet klavye kemiriyordu sinirinden. Bu işler %50 sistem, %50 oyuna bağlı.

Son düzenleme:

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Samed'in dediği gibi, oyun optimizasyonu da çok önemli.
Bu sistemle Forest'da bazen anlık o kadar saçma fps düşüşleri yaşıyorum ki, denemediğim şey kalmadı. En son, daha
üst sistemlilerde de bu sorunu okuyunca, tamam dedim oyunda hata var :)

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Heves ettim indirdim kurdum multiplayer' ı, sığırın biri garajdan çıkarken vurdum diye ban verdiler.

Bütün hevesim kaçtı
Çok kuralcı adamımdır normalde, hiç ban yemişliğim yok.

Ban 5 günlük, nasıl itiraz edebiliriz ona ?

Birde el freni çekip dönerim genelde ama kimse yokken yapıyorum bunu ondan ban yemem saçma olur.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Heves ettim indirdim kurdum multiplayer' ı, sığırın biri garajdan çıkarken vurdum diye ban verdiler.

Bütün hevesim kaçtı

Birde el freni çekip dönerim genelde ama kimse yokken yapıyorum bunu ondan ban yemem saçma olur.
Abi eğer garajdan çıkarken sen ona değil de o sana vurduysa banı kaldırmazlar. Çıkarken kontrol etmen gerekiyor etrafı :D

Sitede profilinle giriş yap truckersmp.com da orda Appeals olması gerekiyordu sanırım itirazlar bölümü oradan sebebiyle edebilirsin.

Ben yanlışlıkla İngiltere'de olduğumu unuttum ters şeritten gidip koydum birisine onda bile yav dedim insanlık hali dinlemediler. İkincisinde kaşındım makas atarken Çin'li birisine vurdum ondan yedim.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.35 experimental beta çıkmış bulunuyor. İlerleyen zamanda Beta ve sonra da nihai sürüm çıkacak. Katılmak isteyen steam'den experimantel beta şeklinde güncelleme yapabilir.

İtalya'nın batısında bulunan boş Sardinya adası artık boş değil. 3 şehir eklenmiş. Fransa'ya yeni bir kısa yol eklenmiş. Ayrıca Almanya'nın yolları hemen hemen yenilenmiş. Çift dorse artık Almanya ve Hollanda bölgesinde de alınabiliyor. Yeni tomruk dorsesi gibi dorseler eklenmiş. Yarım kontak ve sonra marş şeklinde yeni özellik gelmiş. Süspansiyon sertliğini ayarlayabilme olanağını seçenekler kısmına eklemişler. Yumuşak yaparsanız her yerde yan yatıyor :D Daha sayamadığım bir çok özellik mevcut.

Son düzenleme:

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
1.35 experimental beta çıkmış bulunuyor. İlerleyen zamanda Beta ve sonra da nihai sürüm çıkacak. Katılmak isteyen steam'den experimantel beta şeklinde güncelleme yapabilir.

İtalya'nın batısında bulunan boş Sardinya adası artık boş değil. 3 şehir eklenmiş. Fransa'ya yeni bir kısa yol eklenmiş. Ayrıca Almanya'nın yolları hemen hemen yenilenmiş. Çift dorse artık Almanya ve Hollanda bölgesinde de alınabiliyor. Yeni tomruk dorsesi gibi dorseler eklenmiş. Yarım kontak ve sonra marş şeklinde yeni özellik gelmiş. Süspansiyon sertliğini ayarlayabilme olanağını seçenekler kısmına eklemişler. Yumuşak yaparsanız her yerde yan yatıyor :D Daha sayamadığım bir çok özellik mevcut.
Abi yarım kontak ve marş vardı benim bildiğim, ayarlardan seçiliyordu. Ben öyle kullanıyorum çünkü uzun süredir

Çift dorse inşallah multiplayer a gelmez millet şu anda bile sollarken arkasına bakmıyor olabilecekleri düşünemiyorum. Yumuşaklık vs. standart geldiyse süper realistik olur daha fazla.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi yarım kontak ve marş vardı benim bildiğim, ayarlardan seçiliyordu. Ben öyle kullanıyorum çünkü uzun süredir

Çift dorse inşallah multiplayer a gelmez millet şu anda bile sollarken arkasına bakmıyor olabilecekleri düşünemiyorum. Yumuşaklık vs. standart geldiyse süper realistik olur daha fazla.
Vallahi simulasyontürk'ün yaptığı videoda yeni özellik olarak geldi diye lanse ettiler. Önceden var mıydı bilmiyorum ben kullanmadım hiç. Delete tuşunu atamış hatta. Delete basıyor göstergeler yanıyor, sonra E'ye basıp motor çalıştırıyordu. O forumun yalancısıyım ben :D

Eskiden konsolu açıp oradan süsp. sertliği ayarı yapılıyordu ama şimdi seçeneklere getirmişler direkt. Çok sert yapınca kaldırıma çıktığında araç sekiyor, şirketlerin girişinde ki hız kesicilerin üzerinden geçerken sekiyor. Çok sert ayar gereksiz. Çok yumuşak yapınca da 50'yle bile yatıyor. Artık zevke kalmış hangi ayarda oynanacağı :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Vallahi simulasyontürk'ün yaptığı videoda yeni özellik olarak geldi diye lanse ettiler. Önceden var mıydı bilmiyorum ben kullanmadım hiç. Delete tuşunu atamış hatta. Delete basıyor göstergeler yanıyor, sonra E'ye basıp motor çalıştırıyordu. O forumun yalancısıyım ben :D
E ye 2 kere basınca çalışıyordu otomatik kontak kapalıyken. Ayrı tuşa atanması yeni özelliktir belki

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770

Bütün hevesim kaçtı

Oyunda trafiği kapatınca bile ban yemiyordum ben. :D Bir keresinde İskandinav'ın birisinin trafiğin sağdan akışına dikkat etmediğim için beni şikayet etmesi sonucu ban yemiştim.

Ama geçti artık. Oyun oynama hevesim kalmadı.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ets'nin single player modundan soğumamın en büyük sebeplerinden biri amatör trafik akışıydı. Ortadan yahut soldan giderken bir anda araçlar önüne atlayıp kazaya sebep oluyordu sürekli. Cidden salakça kullanıyorlardı. 1.35 güncellemesiyle trafikte araçların davranışlarını öyle güzel hale getirmişler ki artık kimse önüme atlamıyor. Otomobiller siz yola çıkarken göre göre artık size vurmuyor. Birisinin önüne erken kırdığınızda tam fren yapıp yolun ortasında durmuyorlar. Frene basıp aranıza mesafe koyuyorlar.

Multiplayer'da da çoğu kişinin salakça kullanımından sıtkım sıyrılmıştı artık. Adam akıllı teslimat yapmak mümkün olmuyordu. 1.35 güncellemesinin getirdiği gelişmelerle birlikte artık single player, multiplayer'dan çok daha eğlenceli olmuş.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım