Evet Beyler, yeni ceza sistemimiz hayirli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
herkesin birbirine sorduğu soruyu gazeteler de sormaya başlamış zaten. böyle saçma birşey olabilir mi ya?

upload_2017-5-17_13-15-12.png

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,037
7
51,372
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben en çok İzmir Aydın otobanini kullanıyorum.7-8 yildir yoğun kullanırım çok trafik olduğunu sadece 1-2 kez hatırlıyorum .yani basarsanız kesin yakalanırsiniz hiç kaçarı yok
Kesinlikle yakalanılır. Aydın otoyolunda 150 küsür ortalama hızım vardı son gittiğimde. :(

osmanozen

Profesör
14 Eyl 2016
72
163
1,060
otobanda neyse o işte. 120'yi %10 kadar aşmak serbest. sınır 132km/s oluyor. iki gişe arasını bu sürat ile gidilen süreden daha kısa sürede geçersen ceza gelecek.
Dostum bu konuda yanılgıya düşüyor olabilirsin.

Normal radarlarda %10 hata payı var çünkü göstergeler tam doğru hızı göstermiyor, jant değişimleri göstergelerin daha farklı hız göstermesine neden olabiliyor ayrıca radar aracının hassasiyetinde ufak sorun olabilir. Bu yüzden hata payı bırakıyor emniyet.

Şimdi ise başladığın nokta ile çıktığın nokta arası belli, sisteme bilgilerin girildiği anda tam net hesap yapılma imkanı var bu yüzden 120 km/h limitine bu sefer hata payı koymama ihtimalleri var.

İnşallah senin dediğin gibi 132 km/h olur ama hiç o şekilde olacağını sanmıyorum.

Aydın Germencik- İzmir arasını sık kullanan biri olarak bu işe oldukça canım sıkkın.

Önüne gelenin çakar kullanmasına, millet trafikte beklerken emniyet şeridi kulananlara, kırmızı ışık ihlallerine doğru düzgün denetim koyma belki de hız yapmak için en uygun ortam olan otoyollara sınır koy. Saçmalık.

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Ya niye boşa benzin yakıyosunuz aynı zamanda gidiceksiniz illa al 130a cruise devam et basıcam benzin yakıp devlete bi daha vergi mi ödüycem

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
Dostum bu konuda yanılgıya düşüyor olabilirsin.

Normal radarlarda %10 hata payı var çünkü göstergeler tam doğru hızı göstermiyor, jant değişimleri göstergelerin daha farklı hız göstermesine neden olabiliyor ayrıca radar aracının hassasiyetinde ufak sorun olabilir. Bu yüzden hata payı bırakıyor emniyet.

Şimdi ise başladığın nokta ile çıktığın nokta arası belli, sisteme bilgilerin girildiği anda tam net hesap yapılma imkanı var bu yüzden 120 km/h limitine bu sefer hata payı koymama ihtimalleri var.

İnşallah senin dediğin gibi 132 km/h olur ama hiç o şekilde olacağını sanmıyorum.

Aydın Germencik- İzmir arasını sık kullanan biri olarak bu işe oldukça canım sıkkın.

Önüne gelenin çakar kullanmasına, millet trafikte beklerken emniyet şeridi kulananlara, kırmızı ışık ihlallerine doğru düzgün denetim koyma belki de hız yapmak için en uygun ortam olan otoyollara sınır koy. Saçmalık.
benim için ha 120 ha 132. bir çay içerim yoluma bakarım canım çok sürat yapmak isterse. ya da sınırı geçmem.

deveye boynun eğri, demişler; nerem doğru ki, demiş = türkiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım