Fake Taxi: Skoda Octavia RS 2.0 TSI DSG

DDeniz

Senkromeççi
4 Nis 2019
6
9
70
Yağ eksiltmesi yapıyor mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Eveeet, epeydir paylaşım yapmıyoruz, öncelikle Aksaray’da yaşadığımız güzel tabloyu buraya atayım:

Ekli dosyayı görüntüle 18149

Araba 50 binde alınmıştı, 62 bin civarına gelmiş. Resmen sıradaki bakımı yaklaştı. Gökçe abi saat hesabı üzerinden bakım yaptıracak, 300 saat olarak belirledi :)

Yazlık lastikleri takıldı:
Ekli dosyayı görüntüle 18150

19-26 nisan haftası vintage detailing e bırakılacak araba. Sağ arka kapı baştan boyanacak, sol arka çamurluk lokal bi boyanacak. Sonrasında seramik yapılacak, iç detaylı temizlik, deri bakımı vs. Anlayacağınız, en iyi şekilde bakılacak arabaya ve güzel miktar para gidecek.

Yazın subigarage da komple yalıtım düşünüyoruz. Sonrasında SK’ya İstanbul Park’ta teslim ederiz. Testi çekilir arabanın :)

Not: Yazılım işini kafadan geçirsekte yüne cesaret edemedik. Araba çok uzun süre Gökçe abide kalacağı için zaman bize ne gösterir şimdilik yorum yok :)
Vay bu gri araç bizim oturduğumuz sokakta duruyordu ve uzun zamandır da satılıktı. Her evden çıktığımda etrafında bir tur atar öyle giderdim çok güzel Maşallah :)
Tam hızlı baba arabası aslında :D

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Vay bu gri araç bizim oturduğumuz sokakta duruyordu ve uzun zamandır da satılıktı. Her evden çıktığımda etrafında bir tur atar öyle giderdim çok güzel Maşallah :)
Tam hızlı baba arabası aslında :D

Alan adam mermer işi yapıyor, borç karşılığı almış. İşte araba bu resmin ertesi günü galeriye bırakıldı.

aydingokce

Profesör
11 Eyl 2016
85
187
1,060
Tam girip bir şeyler yazayım diyordum ki Özgür halletmiş o işi zaten 😀 Bu arada arabaya Lumar cam filmi uygulaması yapıldı. Yan camlar ATR 35 iken sunroof ATR 05 oldu, artık güneş tutulması olursa sunrooftan çıplak gözle izlemek mümkün 😁 Ön cama film yaptırmadık, aslında şeffaf film seçeneği varmış ama hem maliyeti yüksek hem de uygulama merkezinde polisin büyük olasılıkla fark etmeyeceği ama fark ederse ceza yazmaya hakkının olduğu belirtildi. Ben de göze alamadım. İşyerimin koşulları gereği yaz vakti araba gündüz saatlerinde güneş altında duruyor. Öldürücü sıcaklara karşı böyle bir tedbir alınması gerekliydi. Sunroof + deri koltuk ölümcül kombinasyon. Şu sunroof denen lanet şeyden öyle nefret ediyorum ki güvenilir bir bir şekilde bu işi yapacak yer bulabilsem söktürüp karbon fiber tavan yaptıracağım, o derece.

Gri araba Dr. Ecu yazılımlı imiş, 270 HP. Benimki hâlâ stock kalmış nadir 2.0 TSI motorlardan 😁 aslında şöyle çıtır bir yazdırmak ben de istiyorum ama bu işi yapan kimse yok. En hafifi kapıyı 270 beygirden açıyor ki ben yalnızca yazılım ile böyle bir gücün sağlıklı alınacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Tam girip bir şeyler yazayım diyordum ki Özgür halletmiş o işi zaten 😀 Bu arada arabaya Lumar cam filmi uygulaması yapıldı. Yan camlar ATR 35 iken sunroof ATR 05 oldu, artık güneş tutulması olursa sunrooftan çıplak gözle izlemek mümkün 😁 Ön cama film yaptırmadık, aslında şeffaf film seçeneği varmış ama hem maliyeti yüksek hem de uygulama merkezinde polisin büyük olasılıkla fark etmeyeceği ama fark ederse ceza yazmaya hakkının olduğu belirtildi. Ben de göze alamadım. İşyerimin koşulları gereği yaz vakti araba gündüz saatlerinde güneş altında duruyor. Öldürücü sıcaklara karşı böyle bir tedbir alınması gerekliydi. Sunroof + deri koltuk ölümcül kombinasyon. Şu sunroof denen lanet şeyden öyle nefret ediyorum ki güvenilir bir bir şekilde bu işi yapacak yer bulabilsem söktürüp karbon fiber tavan yaptıracağım, o derece.

Gri araba Dr. Ecu yazılımlı imiş, 270 HP. Benimki hâlâ stock kalmış nadir 2.0 TSI motorlardan 😁 aslında şöyle çıtır bir yazdırmak ben de istiyorum ama bu işi yapan kimse yok. En hafifi kapıyı 270 beygirden açıyor ki ben yalnızca yazılım ile böyle bir gücün sağlıklı alınacağını düşünmüyorum.

Karbon fiber tavan fikri çok iyiymiş, Ring’den dönünce buna kafa yorayım :D

Octi şu an Vintage Detailing’de

995CA35D-A3BE-4E66-B5F5-D9598123F76D.jpeg

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
bu arabayı çekelim artık ya :)

Abi hazır olsun 4-4 lük, çekelim valla, ESP ve XDS’i kapattım Vagcomdan senin için :D

Not: Abi subide yalıtım yaptırcaz komple yazın, şu an vintage detailing de detay işleri yapılıyor. Subi’ye selamını söyleriz :)

Son düzenleme:

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Abi hazır olsun 4-4 lük, çekelim valla, ESP ve XDS’i kapattım Vagcomdan senin için :D

Not: Abi subide yalıtım yaptırcaz komple yazın, şu an vintage detailing de detay işleri yapılıyor. Subi’ye selamını söyleriz :)
Çekilecekse yalıtım öncesi çekilmesi daha mantıklı. Stockken nasıl olduğunu görmek daha önemli sonuçta.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI

bu vag'lar da bir türlü çekime hazır olamıyor yuav, yok yalıtım, yok yağını koyalım, yok vagcom'dan ayar yapalım sonra :p
olduğu gibi çekin ak-kara belli olsun :p
diyip bombayı kurdum. hadi by.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım