Focus RS hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
Hey allahım ya, ne kadar boş, içi doldurulmayacak tartışmalar bunlar?!

Ralli pilotları gibi profesyoneller bile kaza yaparken oturduğu yerde neyin eleştirisi bu?

Sana ne? RS senin mi? Masrafı sana mı yazılacak? Rahatsız eden ne? Arkadaş anne karnında öğrendi demek ki profesyonel sürüşü.

Boş boş işler ya...

And'ı tanımam. İzlediğim kadar biliyorum. İyi otomobil kullanır, kullanmaz bilmem. Sonuçta ortada bir kaza olmuş, geçmiş olsun denir geçilir. Yapılabilecek bir şey varsa teklifini edersin konuyu kapatırsın. Muhataplar kendi aralarında hallederler.

Elalemin derdi milleti geriyor anlamadım gitti ya.. Saatlerdir yeni mesajlarda bu konu gündemde.. Olmuş bitmiş, cana geleceğine mala gelmiş, sağlıkla ilgili bir sorun yok. Gerisi kimseyi ilgilendirmez.

Boşları alalım artık (alınmış zaten iyi olmuş)...

75.000 yuroo otoparka mı kaçtı ? 75.000 yuroo youtube da kaç milyon izlenme yapar ? And bölye 8. virajda patlamayı nerden öğrendi ?

Tazeleyin şunları nasıl servisi kötü buranın......

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,286
45,931
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kendiside atıp tutarsa adamla böyle taş taş geçerler sende hiç kusura bakma. "210 spin atıyordum tek elle çevirdim" yazıyor ben videosunda tek hamlede kurtardığını görmedim.

Ama şunları gördüm apaçi gibi her köşede elfo asıldığını.
Turbo S de neredeyse patlatacağını (sinan a yatsın kalksın dua etsin allahtan yanındaydı)
90 la giderken P ye almasını
Arabanın sadece elfo inip kalkmasından ibaret olduğunu
abidik gubidik panpaaaaa videolarını çektiğini

bunları yapan birisi bana varsın nfs oynuyor dese ne olur demese ne :D
210 ile tek elle çevirdim tarzı söylemleri, sizlerin sürüş değerlendirmesi yapacak bir yetkinliğiniz olmamasına rağmen profesyonel sürüş eğitimi jürisi gibi davranmanızdan kaynaklı alaycı bir cümledir. Ne özelliğiniz var ki insanların sürüşü hakkında kusur bulabiliyorsunuz. Bilmiş davranırsanız böyle alaycı cevaplar bile sizin için fazla olur.

Her zaman söylüyorum derdim hiç kimseyi savunmak değil, olamaz da.. Ama yapılan işi beğenmiyorsanız ve böyle acımasızca eleştiriyorsanız hodri meydan. Siz çekim yapın, biz gelelim izleyelim. Ama yapamıyorsanız da insanları karalamayın.

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
210 ile tek elle çevirdim tarzı söylemleri, sizlerin sürüş değerlendirmesi yapacak bir yetkinliğiniz olmamasına rağmen profesyonel sürüş eğitimi jürisi gibi davranmanızdan kaynaklı alaycı bir cümledir. Ne özelliğiniz var ki insanların sürüşü hakkında kusur bulabiliyorsunuz. Bilmiş davranırsanız böyle alaycı cevaplar bile sizin için fazla olur.

Her zaman söylüyorum derdim hiç kimseyi savunmak değil, olamaz da.. Ama yapılan işi beğenmiyorsanız ve böyle acımasızca eleştiriyorsanız hodri meydan. Siz çekim yapın, biz gelelim izleyelim. Ama yapamıyorsanız da insanları karalamayın.

Beybi ben ne diyorum sen ne diyorsun. 210 adam döndüm dedi kurtardım dedi :D hemi de tek el dedi bak

Burası aynı ergen ortamı gibi ya lise de olurdu ya hani şu kızı şöyle yaptım böyle yaptım bazıları da saf gibi inanırdı ya hani aynı öyle olmuş vesselam :D

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
muhteremin şalterini indirmişlerdi. tekrar kaldırmışlar ne de iyi etmişler. vesile ile işimi yaparken bir yandan da buraya gelip bol bol yazdıklarına gülüyorum. ilahi tayfun bey

Son düzenleme:

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
muhteremin şalterini indirmişlerdi. tekrar kaldırmışlar ne de iyi etmişler. vesile ile işimi yaparken bir yandan da buraya gelip bol bol yazdıklarına gülüyorum. ilahi tayfun bey

sizde beni güldürdünüz özellikle dün ilahi otopert ailesi

Sorduğum sorulara cevap dahi alamıyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,286
45,931
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beybi ben ne diyorum sen ne diyorsun. 210 adam döndüm dedi kurtardım dedi :D hemi de tek el dedi bak

Burası aynı ergen ortamı gibi ya lise de olurdu ya hani şu kızı şöyle yaptım böyle yaptım bazıları da saf gibi inanırdı ya hani aynı öyle olmuş vesselam :D
Hocam sen önce bir seviyeni yükselt. Bunlar nasıl cümleler, nasıl kelimeler. Daha insanlarla nasıl konuşacağını bilmiyorsun, gelmiş bir şeyleri anlatma derdindesin. Ortama ergen diyorsun, kurduğun cümleler ergen dediğin insanların kurmayacağı cümleler.

210 ile döndüm diyecek tabii. O açıklamalar otopark takipçileri için değil, yetkinliği olmadığı halde fütursuzca eleştiri yapan senin gibiler içindir. Senin gibilere teknik açıklama yapsa, focus rs ile viraja sert girdim, 4 çeker aracın %70 gücü arkaya aktarılıyor, arkadan itişli bir karakteri var, apex'te kafayı içeri soktuğumda arkası açıldı, gaz vermem gerekirken kestim ve arkası daha fazla geldi. Yerler ıslaktı lastikler tutmadı, kontra verdim ama toparlayamadım v.s gibi teknik açıklamalar yapacak da sen anlayacaksın. Techturkey'de bu tarz açıklamaları anlayacak insanlar kesinlikle vardır ama üzgünüm sen onlardan biri değilsin. Şu cümlelerle hiç değilsin.

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
belki de pek ciddiye alınacak eleştiriler getirmediğinizdendir. elinizde herhangi bir parametre olmadan bir de üstüne insanlara ergen derken aslında daha ziyade kendiniz ergen vari davrandığınız için ben kendi adıma sadece gülebiliyorum. bir de isim türetmeler falan. çayımı yudumluyorum. keyiflendim..

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
Hocam sen önce bir seviyeni yükselt. Bunlar nasıl cümleler, nasıl kelimeler. Daha insanlarla nasıl konuşacağını bilmiyorsun, gelmiş bir şeyleri anlatma derdindesin. Ortama ergen diyorsun, kurduğun cümleler ergen dediğin insanların kurmayacağı cümleler.

210 ile döndüm diyecek tabii. O açıklamalar otopark takipçileri için değil, yetkinliği olmadığı halde fütursuzca eleştiri yapan senin gibiler içindir. Senin gibilere teknik açıklama yapsa, focus rs ile viraja sert girdim, 4 çeker aracın %70 gücü arkaya aktarılıyor, arkadan itişli bir karakteri var, apex'te kafayı içeri soktuğumda arkası açıldı, gaz vermem gerekirken kestim ve arkası daha fazla geldi. Yerler ıslaktı lastikler tutmadı, kontra verdim ama toparlayamadım v.s gibi teknik açıklamalar yapacak da sen anlayacaksın. Techturkey'de bu tarz açıklamaları anlayacak insanlar kesinlikle vardır ama üzgünüm sen onlardan biri değilsin. Şu cümlelerle hiç değilsin.

owww oww teknik bilgilere bak yaa sen ,ben bilmiyordum bunları :) hani drift modunda değildi araba ne oldu. Hani üst postlar da yazmıştın ya söylemlerine göre drift modunda değildi araba. Benim bildiğim sadece dirft modda %70 arkaya veriyor. Biz anladık anlıcağımızı dediğim gibi "G*tüyle İnatlaşan Donuna Sıçar."
210 la kontra verdim kurtardım, viraj aldım derse bu türlü söylemler üstünden eksik olmaz. Normalde 1 post atıp çıkacaktım.
Baktım Focus Rs kötüleniyor arabada bir şey var suçlu araba dendi o yüzden giriştim. Ben işin ucu Henry Ford'a gidecek sandım :D

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
belki de pek ciddiye alınacak eleştiriler getirmediğinizdendir. elinizde herhangi bir parametre olmadan bir de üstüne insanlara ergen derken aslında daha ziyade kendiniz ergen vari davrandığınız için ben kendi adıma sadece gülebiliyorum. bir de isim türetmeler falan. çayımı yudumluyorum. keyiflendim..

Belki de yazacak bir şey bulamadığınızda dır kim bilirr....
her posta konu mu değişir :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,286
45,931
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
owww oww teknik bilgilere bak yaa sen ,ben bilmiyordum bunları :) hani drift modunda değildi araba ne oldu. Hani üst postlar da yazmıştın ya söylemlerine göre drift modunda değildi araba. Benim bildiğim sadece dirft modda %70 arkaya veriyor. Biz anladık anlıcağımızı dediğim gibi "G*tüyle İnatlaşan Donuna Sıçar."
210 la kontra verdim kurtardım, viraj aldım derse bu türlü söylemler üstünden eksik olmaz. Normalde 1 post atıp çıkacaktım.
Baktım Focus Rs kötüleniyor arabada bir şey var suçlu araba dendi o yüzden giriştim. Ben işin ucu Henry Ford'a gidecek sandım :D
Dritf mode haricinde diger modlarda da gucun bazen %70i bazen de bu gucun %100u arka diferansiyele tek bir tekere aktarilabiliyor. Zaten awd olmasina ragmen rwd tarzi bir surus karakteri oldugunu tum testerlar soyluyor. Neyse burada sana focus rs'i anlatacak degilim. Bu verdigim bilgiler heryerde tum testlerde de yaziyor. Ben arabada suc var demiyorum ama soforde de var diyemem. Elde herhangi bir bilgi veya done yok. Sen araci biraz daha arastir, hakkindaki herseyi tam ogrendiginde gel yine konsuruz. Bizler buralardayiz.

Son düzenleme:

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
Dritft mode haricinde diger modlarda da gucun bazen %70i bazen %100u arka diferansiyel aktarilabiliyor. Neyse burada sana focus rs'i anlatacak degilim. Bu verdigim bilgiler heryerde tum testlerde de yaziyor. Ben araba suc var demiyorum ama soforde de var diyemem. Elde herhangi bir bilgi veya done yok. Sen araci biraz daha arastir, hakkindaki herseyi tam ogrendiginde gel yine konsuruz. Bizler buralardayiz.

%100 veriyor eminsin :D

Tayfun.K

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
18
0
595
siz söyleyin yazdıklarınıza ne cevap verilir ki? ben diyecek söz bulamıyorum ya da dediğim gibi ciddiye alamıyorumdur. bir ispat,bir argüman ile gelirsiniz üstüne tartışılır da.. giriş gelişme sonuç tamamıyla bir fiyaskonun içindesiniz.

peki...

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
muhterem Rafine falan diye aklınca laf çakıyor. ciddi eğleniyorum:D:D beyler, beyfendinin niyeti çırılçıplak ortada zaten. tartışacak birşey yok aslında. iyice içini boşaltsın çıkar gider zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım