Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Giulianın fiyatına şimdi baktım (QV) 780.000TL utanmasalar 1 Milyona satacaklar. Allahtan 2.9 litre yani kim bilir 4-5 litre olsa neler olacak. 320.000TL de ayrıca şaka gibi. Cam tavan 12.000TL. Ayrıca karbon koltuklar 40.000TL aynı şekilde karbon diskler 60.000TL QV modelinde.

Bütçe epey geniş kardeşim, şu an net bir rakam vermek istemiyorum. Vereceğiniz öneriler üzerinden gidip bir şeçim yapacağım. Zaten kriterlerim de belli. Hesap kitap daha sonraki iş. :)

Uyuyan panpalara iyi uykular, gececi tayfaya iyi forumlar diliyorum. Güzel bir güne uyanmanız dileğiyle, iyi geceler. :)

Bütçe epey geniş kardeşim, şu an net bir rakam vermek istemiyorum. Vereceğiniz öneriler üzerinden gidip bir şeçim yapacağım. Zaten kriterlerim de belli. Hesap kitap daha sonraki iş. :)

Uyuyan panpalara iyi uykular, gececi tayfaya iyi forumlar diliyorum. Güzel bir güne uyanmanız dileğiyle, iyi geceler. :)
İlan No: 391634883
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-t-t-t-t-t-e-e-e-e-k-k-t-t-t-t-391634883/detay
Bırakayım da belki unuturum, iyi geceler :)

Reyiz nasıl anladin ?

Aslında bu aracın durumu çok iyi değil ama özellikleri cezbetti , döşemeler falan yeni yapılmış ...

Ayrıca bu araç fwd olursa sarmaktan gidebilir mi :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşım ile ilgilenmiştik bu arac icin arka sağ çamurluk ve bagajda macun çatlağı falan da var. Tabi eğer yaptırılmadıysa uzun süredir ilana girip çıkıyor bu.
Gider niye gitmesin ya :D
Günaydın baylar :D Gece internet sıkıntısı yaşayan bi tek benim sanırsam. Çok enterasan :D
Bende de sıkıntı vardı ya deli oldum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...