Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Hakan cok bozdu cok yetki aldıktan sonra ne mesajlarıma cevap veriyor ne de eskisi gibi muhabbet ediyor böyle admin olmaz olsun!1!!1

Ne zaman nerden mesaj atmışsın :D
@alfhonso doğru mu? Dispeçır olduğu için mi Hakan?
dispaçır yazmadı ki nerde yazmış :D :D

Bilemiyorum abi ama sen de biliyorsun işte ne mesajlara cevap veriyor ne de eskisi gibi muhabbet ediyor. Locada milleti asıp kesiyo banlamak ile tehdit ediyor diktatör ya

AFferim lan bana :D

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,711
5,320
26
Avcılar-Darıca
Referanduma gidelim aldıralım yetkisini ya
İNADINA ALFHONSO
maxresdefault.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ya işte buradan pek bir farkı yok. @maximaorhan orada da rüzgar yapıyor vektram şöyle şahane oldu, böyle koyilli oldu tamponlu panjurlu vs. Foto at desek yok diyo sürpriz diyor. Bişey istesek dışarıdayım akşam geleceğim... Akşam arasak yatıyorum gündüz gelin... Kötü hissedecek bir durum yok :)

+rep

Admin orhan olsun diyenler beğensin olmasın diyenler alıntılayıp nedenini açıklasınlar

kimliği belirsiz kişilere yetki verilmez :D

Alım yapıldığı vakit senin ismini yazdım ama kimse oy vermedi panpa yoksa aldırıyodum seni dostlarını iyi tanı yani

Yalan

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
https://instagram.com/p/BKWqzJRg4cZ/

f1 lerin geçemediği superbike ı patates eden GTR

japonun sesi bile başka. tam alman tokluğu diyorum kendi içimde sonra karşıma böyle sayfalar çıkıyo benimde içimdeki sinan koç çıkıyo hatatatatatata :D valla bi gtr ı en kral porsche ye değişmem
Hocam şimdi şöyle bi şey var arabada aerodinami falan standart sürücüye göre değişmez ama motorda özellikle yüksek hızlara çıkınca sürücü iyi kapanmazsa ya da kiloluysa fark eder. Bi de işin kalkış kısmı var gtr'da aç launch controlü her seferinde mükemmel kalkışı yap ama motorda öyle değil 200 beygir ve 200 kilo motoru tam verimle kaldırmak için yarışçı olmak lazım. O yüzden benim görüşümde r1 kazandı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım