Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Ispartadayken ampul değiştirin uyarısı verince sanayiden tanesi 10 liraya alıp taktırmıştım sağ sol :D Yetersiz olduğunu düşünüyorum philips falan almayı düşünüyodum bu yorumun beni şaşırttı ceyhunum :D
Bu arada 1.2 tsi leon ortalaması 6.1 lt/100km (ticari taksi)
Oha 6.1 nedir ya. İnsanın alası geliyor

Farlar su alıyor, start&stop çalışmıyor, ön takımdan kasislerde gıcırtı, pencerelerden trim sesi, klima arızası toplamda 5-6 bin lira allahtan garanti
Haydaa garipmiş. Farların şu alması, klima arızası ve start&stop sisteminin çalınmaması olağan dışı şeyler. Trim sesleri Leon'un kronik sıkıntısı zaten ön takım ise ne şekilde kullanıldığına bağlı olarak sesler çıkarabilir. Umarım daha fazla problemi çıkmaz.

Aslında Ispartadayken ampul değiştirin uyarısı verince sanayiden tanesi 10 liraya alıp taktırmıştım sağ sol :D Yetersiz olduğunu düşünüyorum philips falan almayı düşünüyodum bu yorumun beni şaşırttı ceyhunum :D
Bu arada 1.2 tsi leon ortalaması 6.1 lt/100km (ticari taksi)

Knk aslında buralar güzeldi ağzına sıştılar Antalyada mecbur bu güzergahtan Ispartada dümdüz üniye gidip geliyorum da burada sıkıntı işte mahalleden çıkana kadar 2.vites
Bizim evin önüne eylül gibi attılar asfalt oralarda yenilenir belki

Süpanallah bismillah patron foruma geldi ağalar. Hoşgeldin reis özlettin kedini :).

Adam akıllı da üstünden geçmiyolar uzun ömürlü olmuyor. Ya harbi diyorum Ankara'nın yollarını seveyim Melih Gökçek bi yol yapıyor
Ankaraya denizi getiren adam değil mi o ya yollara gider koymamış da millet sokaklarda yüzüyodu sanırım en son :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...