Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Aç mesajlarını bak..Konu DSG veya DSG kullanıcısı olunca illa bir çamur atıyorsun..Hatta topluca çamur atıyorsunuz..Hep belli başlı adamlar..Hayatında DSG kullanmamış ama Vag mühendisinden daha bilgili maşallah hepsi
Halen konuyu kirleten diyor sabit mantık
Şuana kadar passat b7 1.6 tdi,golf 1.6 tdi 1.4 tsi ve 1.2 tsi,jetta 1.6 tdi,superb 1.6 tdi,leon 1.0 tsi ve caddy 2.0 tdi ı dsg ile kullandım az çok bilgim var sen nasıl sorun yaşamadıysan bende 1.6 tdi ile yarı kavrama titreme gibi sorun yaşadım,sen nasıl bütün dsg kullanıcılarına suç atıyor siz araba kullanmayı bilmiyorsunuz diye laf ediyorsun anladık 10 yıldır dsg sorunsuz kullandım bende 10 yıl vectra c sorunsuz kullandım oturup siz kullanmayı bilmiyorsunuz o araba bozuluyorsa kullanıcı hatası diyor muyum hala mühendisden iyi biliyorsun diye laf ediyorsun zaten mühendis gerçekten otomatik vites arabayı ayarlayabilseydi sıkışık trafikte manuel almana veya bu kadar tedbir almana gerek kalmazdı.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,617
18,406
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
c073830a47c54d577e9bee7dc74114f1.png

Sürekli tapatalktan girince bildirimler birikmiş baya :) 10k olsun temizliycem

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım