Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
4808881a4a642bbc9446d140fa2dc79f.jpg

32 gün önce araba 24750 deymiş yav
Şu an 27400 de☹️

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi
Bizim Fiesta 1 haftada 3000 km yol yaptı ona ne diyorsun :D

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
bugün galeri dolaşma günümdü. reno da talismana baktım bence gayet güzeldi. her motor ve şanzıman seçeneği de var. sizce rakibi köşe başı gibi türemişken bu talisman niye tutmadı. renoya 150 verilir mi diyebilirsiniz ama megane a 100 veriyorlar. maşallah clio polodan megane da golften pahalı. ama talisman daha ucuz mondoe da yok insignia da yok. heryer passat superb. bu kadar fark varmı gerçekten araba sırf oyuncaktan mı ibaret

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
bugün galeri dolaşma günümdü. reno da talismana baktım bence gayet güzeldi. her motor ve şanzıman seçeneği de var. sizce rakibi köşe başı gibi türemişken bu talisman niye tutmadı. renoya 150 verilir mi diyebilirsiniz ama megane a 100 veriyorlar. maşallah clio polodan megane da golften pahalı. ama talisman daha ucuz mondoe da yok insignia da yok. heryer passat superb. bu kadar fark varmı gerçekten araba sırf oyuncaktan mı ibaret
Passat'a göre içi kalitesi, algısı amblemden dolayı düşük, ikinci eli yok, insanlar Renault ilerde arabanın adını tekrar değiştirir diye korkuyor vs vs diye bu liste uzar gider. Mondeo'da dizel otomatik yok ondan satmadı. İnsignia hem yaşlandı hemde bemce segmentinin ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Mantık olarak Superb ve Passat'ın çok satması kaçınılmaz. Hatta D Segmentinde benim tercihim Superb olurdu.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
yanlız korsan dedinizde geçen bi taksiciye sordum ne kadar yol yapıyonuz diye, iki haftada bir 15.000 bakımı yaptırıyorum dedi:D yok artık dedim. bu altlarındaki arabalar nasıl dayanıyo onlara 500 bin km hayret ettim valla

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
yok biz uzun yolda yapıyoruz.
Ford'dan Fiesta görünümlü Cargo :D
az önce aklımız yuvasından fırladı. Gece karanlığında sol şeritte sanırım bütün bir tamponun üstünden geçtik. Babam geçerken direksiyonu filan kırdı biraz ama ı-ıhh. Öndeki hasar klasik tampon altı karlık çıkmış, yerine taktık. Ama alttan çıkarken arka tampon biraz hasar almış. Elle onu da bu kadar toparladık. Neyse ki hızımız 80-90 civarlarıydı.
"Yahu bomboş yolda ne olacak" deyip gece karanlık yolda gazlayan arkadaşları ayıltması dileğiyle...
1487895099926.jpg 1487895119629.jpg

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
az önce aklımız yuvasından fırladı. Gece karanlığında sol şeritte sanırım bütün bir tamponun üstünden geçtik. Babam geçerken direksiyonu filan kırdı biraz ama ı-ıhh. Öndeki hasar klasik tampon altı karlık çıkmış, yerine taktık. Ama alttan çıkarken arka tampon biraz hasar almış. Elle onu da bu kadar toparladık. Neyse ki hızımız 80-90 civarlarıydı.
"Yahu bomboş yolda ne olacak" deyip gece karanlık yolda gazlayan arkadaşları ayıltması dileğiyle...
Ekli dosyayı görüntüle 4723 Ekli dosyayı görüntüle 4724
Geçmiş olsun.Gece gerçekten özellikle şehir dışındaki ıssız yollar tehlikeli olabiliyor.Her an bir köpek kedi hayvan vs atlayabiliyor.Daha geçen ay 110 km/s ile ilerlerken sol şeritte viraj çıkışından hemen sonra önüme çakal çıkmıştı hemde güpegündüz görür görmez sol aynaya bakmak ile frene oturdum hayvan ile göz göze geldim frene basmam ona zaman kazandırdı tamponda ucuz kurtardı.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun.Gece gerçekten özellikle şehir dışındaki ıssız yollar tehlikeli olabiliyor.Her an bir köpek kedi hayvan vs atlayabiliyor.Daha geçen ay 110 km/s ile ilerlerken sol şeritte viraj çıkışından hemen sonra önüme çakal çıkmıştı hemde güpegündüz görür görmez sol aynaya bakmak ile frene oturdum hayvan ile göz göze geldim frene basmam ona zaman kazandırdı tamponda ucuz kurtardı.
sana da geçmiş olsun ilhan abi. Ben karanlıkta boş yolda tercihen şeritlerden bağımsız olarak yolu ortalayarak gidiyorum. Ama babamın sol şeritte gideceği tuttu. Buna da şükür diyoruz.

Aynı karanlıkta yol ortasında bağdaş kurmuş adam da gördük, saman balyası da gördük, göz gözü görmeyen hızı 30'a düşüren yağmurda tem otoyolunda orta şeritte gündüz vakti tavanı üstünde burnu bize bakan doblo da gördük, 10'luk ytong da gördük, meşhur İstanbul bağdat caddesi'nde ön cama vuran patates(buna hala anlam veremiyorum :)) de gördük. Daha neler neler gördük. Her biri ayrı tecrübe oluyor. Umarım forumdaki genç arkadaşlar yaşamadan tecrübe kazanırlar diyerek sıcağı sıcağına paylaştım.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ekli dosyayı görüntüle 4723 Ekli dosyayı görüntüle 4724

abi geçmiş olsun

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Günaydınlar efenim. Haırılı cumalar. :)

Çok geçmiş olsun abilerim, aman diyeyim dikkatli olun lütfen. Ne olacağı hiç belli olmuyor, ani bir durumda iyi sürücülük bile kurtarmayabilir mazallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım