Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

Buluts

Profesör
20 Eyl 2016
198
330
1,385
Manisa
katılıyorum

konu silme düzenleme taşıma üye uyarma banlama vs :) moderator gibi
Süper olmuş abi :) artık benim şu alıntı yapamamalara da el atarsın :D
Bu arada hayırlı olsun abi , peki bir sorum daha olacak. Yanlış anlama gerçekten öğrenmek için soruyorum neden sen oldun abi çok katılım gösterdiğin için falan mı? Sordular sen mi kabul ettin? Sen mi istedin? Yani ben de istediğimden değil de hep merak ederdim madem tanıdığım daha önce sohbetler ettiğim biri oldu ondan öğrenebilirim mantığıyla soruyorum bu soruları :)

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Süper olmuş abi :) artık benim şu alıntı yapamamalara da el atarsın :D
Bu arada hayırlı olsun abi , peki bir sorum daha olacak. Yanlış anlama gerçekten öğrenmek için soruyorum neden sen oldun abi çok katılım gösterdiğin için falan mı? Sordular sen mi kabul ettin? Sen mi istedin? Yani ben de istediğimden değil de hep merak ederdim madem tanıdığım daha önce sohbetler ettiğim biri oldu ondan öğrenebilirim mantığıyla soruyorum bu soruları :)
hiç bir fikrim yok, öyle uygun görülmüş diyeyim :)

gayet güzel alıntı yapıyorsun bence :D

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
abuabakar'a 3 maç ceza verilmiş, tele deli gibi bildirim yağıyor spor haberi uygulamalarından. ne heyecan yaptınız arkadaş bi durun la.

Bizimkiler de itiraz etçekmiş cezaya..

Son pişmanlık, neye yarar. ♪♫♪
Her şeyin, bedeli var. ♪♫
Abuabakaaar. ♪♪

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
abuabakar'a 3 maç ceza verilmiş, tele deli gibi bildirim yağıyor spor haberi uygulamalarından. ne heyecan yaptınız arkadaş bi durun la.

Abuabakaaar. ♪♪

aboubakarın olympiakos maçında yaptığının hemen ardından ilk 11de oynamasına şaşırmıştım, da 3 maçlık ne vardı hatırlayamadım

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
Şenol hoca işte, kumar oynadı tutmadı. Bazen olur, ikinci bi şans verirsin ve o-lala; adam patlama yapar. Bizimki de patladı ama elimizde.

3 maçlık da rakibine kafa dürttü işte. Amaan salla.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel

Abuabakaaar. ♪♪
O Abou'nun ben... canı cehenneme. Uyarısız adamım, ilk ban'ımı bunun yüzünden yiyordum az önce :( Önüme koymayın şu adamı fenalara geliyorum... :mad:

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
artık suriyeliler bize tip tip bakıyor. sizinde kendinizi yabancı hissettiğiniz oluyor mu :D sureyeliler bize üstten bakıyor artık

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Benim yüküm arttı, bagajda yer kalmadı. Hadi motorda çekişte sıkıntım yok. Bundan felan alayım diyorum arkaya

http://www.excalibureurope.com/s2_trans-form/s2_trans-form_de.html

excalibur_s2_trans-form_01.jpg

excalibur_s2_trans-form_02.jpg

excalibur_s2_trans-form_03.jpg
Başoğlu Karavan'ın ruhsata işletmeye gerek olmayacak hafiflikte Caretta karavanları var. Gerekirse onlar olur. Ama onları da zar zor motorun çekse, frenin debriyajın çekmez. Kendi arabam için de düşündüm bir ara, küçük sınıf arabalar düzlük dışında çekemez bunları. Karavan bizim arabalarda yaş, onun yerine büyük boy portbagajları düşün derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım