Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Alırsan ıslatmaya ne zaman götürüyüyorsun bizi @Koraykaya :p

15inde maaşla anca olur afsafaf kredinin tamamını arabaya vermiş olcam çünkü :D

Adamın numarasını ver forumcak ölücülük yapalım :D :D ben arıyım 20 veriyim ceyhun 19 versin öyle düşürelim jskfkskd

ilanda değil hacım adam alfisti denizli grubu başkanıymış kaportacı bi abim vasıtasıyla tanıdık bildik araba var mı diye sormak için aradık, adamın arabası hoşuma gitti sat dedim satmam dedi anahtarı aldık babamla tura çıktık babam bayıldı zaten üçlü sıkıştırma olunca tamam dedi fiyatta anlaşma bekliyoz :D

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat

ilanda değil hacım adam alfisti denizli grubu başkanıymış kaportacı bi abim vasıtasıyla tanıdık bildik araba var mı diye sormak için aradık, adamın arabası hoşuma gitti sat dedim satmam dedi anahtarı aldık babamla tura çıktık babam bayıldı zaten üçlü sıkıştırma olunca tamam dedi fiyatta anlaşma bekliyoz :D
Tamam abi acelesi yok:D

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
En güçlü Superb diyor ama test ettiği arabanın 280 beygir gücündeki versiyonu var onu bilmiyor.

En dolusu diyor ama araba Prestige paket bundan kat kat daha dolu olan L&K ve Sportline donanım seçenekleri var.

Herşeyi geçtim insanlar yanlış şeyleri doğru diye öğreniyorlar ben buna sinirleniyorum.
Bu adamın nasıl 50k abonesi var anlamıyorum:)Videolar gerçekten fiyasko:D

Son düzenleme:

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen

Aynen abi sahibindende denizlide 147 ilanj yok. Hayırlısı olsun inşallah 25e düşer de alırsınız :D

@gtepro panpa sizin tigu'da bluetooth var demi?
Edit: trendde bile varmış bi an donanım listesinde göremedim :D :D

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
En güçlü Superb diyor ama test ettiği arabanın 280 beygir gücündeki versiyonu var onu bilmiyor.

En dolusu diyor ama araba Prestige paket bundan kat kat daha dolu olan L&K ve Sportline donanım seçenekleri var.

Herşeyi geçtim insanlar yanlış şeyleri doğru diye öğreniyorlar ben buna sinirleniyorum.

"Bilmiyor" denince Kancar mı bu dedim videoya bastım kanal adını görünce hiç şaşırmadım. Haydi o bu videoları yapıyor, bunun videolarını izleyenlere ne demeli? Canı sıkılan youtube'da kanal açıp bir şeyler yapıyor, işin kötü tarafı kaliteli içeriği ayıramayan ciddi bir kesim var. Ne olsa izleyen. Dediğin gibi bir konuşmada kaynak olarak bunu gösterip "hayır öyle değil böyle" diye konuşacak kişilerde vardır.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
ACİL !!
beyler çakmaklığın sigortası yanmıştı arabadan çıkan 20likti elektrikçi bana 25lik verdi. Sıkıntı olmaz dedi. Ama sanki fazla ısınıyor çakmaklık. Sıkıntı çıkar mı?

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
"Bilmiyor" denince Kancar mı bu dedim videoya bastım kanal adını görünce hiç şaşırmadım. Haydi o bu videoları yapıyor, bunun videolarını izleyenlere ne demeli? Canı sıkılan youtube'da kanal açıp bir şeyler yapıyor, işin kötü tarafı kaliteli içeriği ayıramayan ciddi bir kesim var. Ne olsa izleyen. Dediğin gibi bir konuşmada kaynak olarak bunu gösterip "hayır öyle değil böyle" diye konuşacak kişilerde vardır.
Dizel - Benzin demişler yorumlarda. 280 lik olan benzin değil mi?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
İncelediği araç dizelde en güçlü motora ve en üst donanıma sahip sanırım. Onu demek istemiş. Bende yorumlarda okudum. Bir ara bizde alacaktık 280 liği ama inceleme arabası yoktu. Büyük eksiklik.
En güçlü dizel olsa bile en güçlü Superb yazamaz ayrıca 4X2 için en üst ama Superb için en üst donanım L&K donanımdır. Bilgi karmaşası yaratıyor işte buna sinirleniyoruz zaten. Adam kendini Burak Ertem'den bile üstün görüyor ondan dolayı çok şaşmamak gerek aslında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım