Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trafikte Leonlarla kapışınca hissettiğim
LRZwzN5.gif
Artık neyse attığın knk; sayfa çöktü ne attığın şey görünüyo ne sayfa yükleniyo vürüs mü atıvedin alüoo

Kimin kim oldugu belirsiz oldugundan ki bu durumu kendimide katabilirim uzun zamandir arac ici kamera konusunu arastirdim ettim yurtdisindan almayi sevmedigimden 2 secenek olarak cozdum isi. Ilki ucuz aksiyon kamerasida is gorur digeride daily roads voyager uygulamasi. Telefonunuz bir anda arac ici kameraya donusuyor tavsiye ederim.

Onun aklına gelmemiş kim bilir aklını yine hangi kız meşgul ediyo. Valla işin doğrusu okuyunca hass ben niye yorumlara bakmadım dedim büyük iht speedy orhan da bu beyninden vurulmayı yaşadı ve sonrasında ben niye düşünemedim dedi.

Zat 'ın huyunu suyunu ben bilemem.. :Dbir soru sordu sevap işledik icabında .. yorum kısmınada bir bakar insan yahu ah şu çapkınlar :rolleyes::D

Son düzenleme:
Kimin kim oldugu belirsiz oldugundan ki bu durumu kendimide katabilirim uzun zamandir arac ici kamera konusunu arastirdim ettim yurtdisindan almayi sevmedigimden 2 secenek olarak cozdum isi. Ilki ucuz aksiyon kamerasida is gorur digeride daily roads voyager uygulamasi. Telefonunuz bir anda arac ici kameraya donusuyor tavsiye ederim.
Bi araştırayım abilerin gülü yasin ben <3

43900 tl olan 1.4 fiorinoya aklim gitti. Zaten mevcut arabamin masrafida var. Satip bunu al diye durtuyor beni .. Ama yakit tuketiminj benim 1 yillik yaptigim 25000 km ye vuruncada oha oluyorum.. Yilda 7800 tl yakit parasi beni baturu.
En iyisi kalsin.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...