Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla bana hava hos :D link varmi hocam konuyla ilgili egleneyim bari aksam aksam

Internette olsun tv haberlerinde olsun görmeye başlarız artık doları olan varsa yakar ardından aha herkes çeksin amerikayi boykot ediyommm diye söyler :p yine aynı şekilde amerikan mallarını boykot ediyommm diye bas bas bağırirlar ..sosyal medyada liste yaparlar amerika malları lütfen paylaşalım aldırmayalım diye :D böyle yazıyorum ama yazdıklarımı ciddi ciddi yapanlarda var ya nasıl bir zeka yapısına sahiplerse :)

Internette olsun tv haberlerinde olsun görmeye başlarız artık doları olan varsa yakar ardından aha herkes çeksin amerikayi boykot ediyommm diye söyler :p yine aynı şekilde amerikan mallarını boykot ediyommm diye bas bas bağırirlar ..sosyal medyada liste yaparlar amerika malları lütfen paylaşalım aldırmayalım diye :D böyle yazıyorum ama yazdıklarımı ciddi ciddi yapanlarda var ya nasıl bir zeka yapısına sahiplerse :)
https://finance.yahoo.com/quote/usdtry=x/ Dolar şuan 3.78 kimse yakamaz. Hatta birileri çok fena voleyi vurdu. Eminönü'nde sahte dolar satıyorlar düğünlerde atmak için anca onu yakarlar :D

Akşam sakin bırakmıştım şu dövizi kim kızdırdı yine cıkmış Allahu ekber dağlarına kim kızdırdıysa gönlünü alsın indirsin şunu lazım bize :)

Günaydın Ahali :)
1997-2002-Ferrari-550-Maranello-gear-shifter.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...