Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hjsşlkafdhaoıgopıxsas @alfhonso xD
komplo bu montaj sondaj
giphy.gif

Beyler dün acile kaldırılan hastamiz bu gun vefat etti. Ailemin yanında yer almam gerekti. Onu getir bunu götür bu haftasonu 260 km yol ve 4 defe avrupa asya geçişi, saatlerce trafik. İnanılmaz yorgunum..

Eve dönerken 100 araçlık konvoy ile tayyip amca tüm trafiği kapattı. Onun arkasından konvoya avrupadan anadoluya rekor sürede geçiş yaptım..

Bu gün iyi geçen tek şey buydu..

Bugün linea taksiye bindim adamla kısaca şöyle bir sohbetimiz oldu
-Abi bunda esp varmı
-O ne?
-Araba kayarsa, savrulursa tutuyorya
-İnanma öyle şeylere araba savrulursa hiçbirşey tutamaz
Adam esp diye bişey yok dedi:D:D

Son düzenleme:
Anlasam ben de bir iki kelam etmek isterdim fakat bugune kadar hep 20 liralık düz yıkama yaptırdim iç ve dis olarak:cool:

,valla bende 25 liraya iç dış temizlik yaptırıyordum hep ama yıkamacım koltukları torpidoyu temizleyelim abi diyip duruyor ama çok para istiyor :D

Bugün linea taksiye bindim adamla kısaca şöyle bir sohbetimiz oldu
-Abi bunda esp varmı
-O ne?
-Araba kayarsa, savrulursa tutuyorya
-İnanma öyle şeylere araba savrulursa hiçbirşey tutamaz
Adam esp diye bişey yok dedi:D:D
Yalnız abinin kafasındaki savrulmayla bizim burada konuştuğumuz savrulmalar farklı. Taksici abi kendince haklı. Eğer kullanacak kadar eski şoförse, Toros'un Şahin'in savrulduğu gibi savrulmayı hiçbir esp kurtaramaz. Onun dışında ıslak veya donmuş zeminde aşırı hızla savrulma yaşanırsa fıldır fıldır dönen arabayı da esp kurtaramaz. :) Bizse burada hep understeer-oversteer konuşuyoruz. :)

Bu arada, Linea 1 Kasım 2014'ten sonra alındıysa ESP'lidir :)

Avrupa'nın göbeği Istanbul'da 4 gecedir elektrikler kesiliyor kafayı yememek elde değil. Gece render bırakacağım sabaha lazım bütün işim aksadı. Hele o Bedaş'ın cağrı merkezı çalışanlarının genişlikleri beni dedirtiyor. Utanmadan diyor ki yarim saat 45 dakika içinde elektrik gelemezse tekrar bizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Bravo sen bunu denesen ben düşünemiyorum aramayı zaten.

Yorumlarda yerin dibine sokmuşlar da, videodaki arabanın arka frenler disk. Otomatik park görüntülerindeki arabanın arka frenler de disk. Benim bindiğim arabada 6 airbag vardı, herkes 2 havayastığı diye feryat ediyor. Ortada bir bilgi kirliliği var ama yakında çıkar kokusu, anlaşılır. Ha bir de 140k TL diye fiyat yazanlar olmuş, altına adam 84'e aldık yazmış :)

Şimdi bu arabanın direk rakibi Polo değil mi? Eğer geyik testlerinde Ibiza ile aynı sonuçlar alınırsa Fiesta'nın Trend X donanımını bile en dolu Polo'ya tercih edecek bir sürü kişi olur açık söyleyeyim.

Şu delikanlıya ne kadar üzüldüm, ne kadar vicdanım sızladı anlatamam. Bir o kadar da hırslandım, öfkelendim. Bugün bir forma 180-200 lira civarı ki bir öğrenci için oldukça yüksek bir meblağ. Kim bilir ne kadar emek verdi o parayı denkleştirebilmek için ve kendisine saldıran serserilerin ona ciddi zarar vermesi bile kuvvetli ihtimalken ' içindeki benim olsun para verdim abi ' diyor. Vicdansız şerefsizler, Allah cezanızı versin.

Şu delikanlıya ne kadar üzüldüm, ne kadar vicdanım sızladı anlatamam. Bir o kadar da hırslandım, öfkelendim. Bugün bir forma 180-200 lira civarı ki bir öğrenci için oldukça yüksek bir meblağ. Kim bilir ne kadar emek verdi o parayı denkleştirebilmek için ve kendisine saldıran serserilerin ona ciddi zarar vermesi bile kuvvetli ihtimalken ' içindeki benim olsun para verdim abi ' diyor. Vicdansız şerefsizler, Allah cezanızı versin.
Yapanların bir kısmı sosyal medyada ifşa olmuş bile. Geri kalanı da bulunur zaten. Bu tarz olaylarda kamu vicdanına emniyet karşı gelemiyor.

O değil de, Mevlana'nın kemiklerini sızlatan bu herifler zorla Konyaspor'u ligden men ettirecekler bu kafalarla. Yeni stadın tribünleri eskimesin diye mi böyle davranıyorlar nedir, anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...