Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ford'un donanım konusundaki standartları değişkenlik gösteriyor maalesef. Ocak üretimli araçta sony ses sistemi olabilirken şubat üretimli araçta kaldırmış olabiliyorlar. Airbag konusu ise standart olarak trend'den vignale'ye kadar 2 hava yastığı diye geçiyor. Fakat 2018 itibariyle güvenlik paketi diye bir opsiyon paketi eklenecek. O zaman opsiyon olarak bu paketin içinde hava yastıkları gelecek. Oldukça saçma ve kabul edilemez bir mevzu ama durum böyle.

Arabayla eczaneye gidiyordum Renault megane yolcu durağına yanaşan otobüsün üstüne kırdı direksiyonu.. neden böyle bir harekette bulundugunu anlamadim ama herneyse haliyle otobüste kornaya basınca .herkesin önünde küfür ederek arabadan indi ( sadece kornaya bastı diye ) bagajı açtı 4 lü bijon anahtarını aldı alev desenli subwooferi görünce ne olduğu belli oldu dedim zaten sagda solda makas atanlardan çıktı soysuz.. neyse şoförün bulunduğu camdan elindekinide göstererek "niye gornaya basıyooonn oggglumm gafana gafana vururum haaa " diye tehdit etti.. tabi o sırada otobüste çocuklu aileler mi dersin yaşlılar mi dersin herkes panik içindeydi.. Ya anlamadığım bunlar bu cesareti nerden buluyor .. ne tür bir canlılar bunlar çok merak ediyorum

Arabayla eczaneye gidiyordum Renault megane yolcu durağına yanaşan otobüsün üstüne kırdı direksiyonu.. neden böyle bir harekette bulundugunu anlamadim ama herneyse haliyle otobüste kornaya basınca .herkesin önünde küfür ederek arabadan indi ( sadece kornaya bastı diye ) bagajı açtı 4 lü bijon anahtarını aldı alev desenli subwooferi görünce ne olduğu belli oldu dedim zaten sagda solda makas atanlardan çıktı soysuz.. neyse şoförün bulunduğu camdan elindekinide göstererek "niye gornaya basıyooonn oggglumm gafana gafana vururum haaa " diye tehdit etti.. tabi o sırada otobüste çocuklu aileler mi dersin yaşlılar mi dersin herkes panik içindeydi.. Ya anlamadığım bunlar bu cesareti nerden buluyor .. ne tür bir canlılar bunlar çok merak ediyorum
Olay nasıl bitti? Şoförün tepkisi?

Bunlara meydan dayağı atılmadığı için bu kadar kabadayı kesiliyorlar. İnsanlar bulaşmak istemiyor. Bulaşılsa olay çok büyüyecek.

Ekli dosyalar

• A7sChjGCIAAkyr6.jpg-large.jpg
    A7sChjGCIAAkyr6.jpg-large.jpg
    33.3 KB · Görüntüleme: 158
Tabi ki maliyet kaygısı ve başka nedenlerden dolayı modellerin hepsi birbirine benziyor ve o eski Mercedes hissi kolay kolay yakalanmayabilir
Valla en son 2 ekranli kasanin bir oncesi yani and in sinan in butun testlerde soledigi ucan hali e kasayi sıkca kullaniyorum hani full koltuk sisiyor vs ama bence ucan halı degil.ya ben c segmentine alistim yada benim konfor anlayisim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...