Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Beyleri
Günaydın. Hyundai bize i10 star veriyor 3 günlüğüne , test edin diye 3 gün veriyor. İ10 facebook grubumuz olduğu için bize böyle bir kıyak geçiyorlar. Varmı sormak istediğiniz.
1,2 dcvvt motor ve 4 ileri tork konverterli otomatik şanzıman . herşey full ..
Yakıt tüketimin ne olacak onu merak ediyorum abi. Bizde tamamen şehir içi+rodaj ortalaması 7.5. Bunun içinde ağır köprü trafiği de var sahil yolunda sakin sakin gitme de var. Bir de jant daha büyük olunca konfor nasıl değişiyor ona dikkat edersen sevinirim.
Bi de anlamadığım sende mi 3 gün duracak yoksa grupla aranızda mı döneceksiniz :D :D

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Yakıt tüketimin ne olacak onu merak ediyorum abi. Bizde tamamen şehir içi+rodaj ortalaması 7.5. Bunun içinde ağır köprü trafiği de var sahil yolunda sakin sakin gitme de var. Bir de jant daha büyük olunca konfor nasıl değişiyor ona dikkat edersen sevinirim.
Bi de anlamadığım sende mi 3 gün duracak yoksa grupla aranızda mı döneceksiniz :D :D

Araba grup admininde durucakda, bende videosunu cekicem. beraber sürecez. 3 gün onda. belki 1 günde bana burakır.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,101
7
51,512
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
İşte onu bende anlamıyorum. Hangi motordu baktın mı?
Bugün durağında gördüm aynı taksiyi. Yanında da sizin kasa Insignia vardı sarı ticari :) Tiguan'a özellikle baktım, arkada motoru ne yazıyordu göremedim. Muhtemelen dizeldir diyorum. Sonuçta taksi. tsi+lpg olacağını düşünmüyorum.
Bugün Tiguan ticari taksi gördüm, beynimden vuruldum. Haydi gördüm neyse de, it gibi yokuşta benim arabayı bayılttırdı, beni beynimden vuran o oldu. Bilen bilir @DuzboruDownpipe , İzmit'te santral yokuşunda sağ şeridi felç etti. Patinaj çekerek Tiguan solladım (vitesi 1'e alıp :D)
Bu sabah da aynı bayırda Corsa 1.7 kırdı önüme. Işıklardan çıktıktan sonra önümüzeki engel araçları geçtikten sonra ben yürüyünce o da gazı aldı. Bu bir yürüdü, 5-6 saniyede boy boy bastı gitti. Kara duman çıkarmıyordu ama sesinden belli, bayağı yüklüymüş :) Yalnız ne olduysa, rampanın 2. kısmında birden yavaşlayıp kenara çekti, bir yere de sapmadı. Artık turbo mu patlattı, hararet mi yaptırdı, mazotu mu bitti noldu bilmiyorum :D Ben yanından yürüdüm gittim.
Az ilerde de ayrı film vardı. Kaputu açmış bir Broadway, önünü görmeden sağ şeritte tırmanıyordu bayırı. :D. Keşke yeğenim sürebilseydi de ben fotoğraflasaydım, foruma iyi malzeme çıkardı :p

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
IMG_20171018_141348.jpg

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,310
1
9,464
4,970
kocaeli
Bugün durağında gördüm aynı taksiyi. Yanında da sizin kasa Insignia vardı sarı ticari :) Tiguan'a özellikle baktım, arkada motoru ne yazıyordu göremedim. Muhtemelen dizeldir diyorum. Sonuçta taksi. tsi+lpg olacağını düşünmüyorum.

Bu sabah da aynı bayırda Corsa 1.7 kırdı önüme. Işıklardan çıktıktan sonra önümüzeki engel araçları geçtikten sonra ben yürüyünce o da gazı aldı. Bu bir yürüdü, 5-6 saniyede boy boy bastı gitti. Kara duman çıkarmıyordu ama sesinden belli, bayağı yüklüymüş :) Yalnız ne olduysa, rampanın 2. kısmında birden yavaşlayıp kenara çekti, bir yere de sapmadı. Artık turbo mu patlattı, hararet mi yaptırdı, mazotu mu bitti noldu bilmiyorum :D Ben yanından yürüdüm gittim.
Az ilerde de ayrı film vardı. Kaputu açmış bir Broadway, önünü görmeden sağ şeritte tırmanıyordu bayırı. :D. Keşke yeğenim sürebilseydi de ben fotoğraflasaydım, foruma iyi malzeme çıkardı :p
Real taksi , Hemde opc jantli insignia :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,927
2
24,241
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Valla forumdan 5 kisi bindi hepsinin on yargisi kirildi be gulum. Elbetteki su an piyasadaki gelismis tk larla bendeki eski 4 ileri kiyaslamak abes ama en son burak ertem civic yazilimdaki cvt tepkileri beni benden aldi su eski tip olani yeglerim net :D
civicle multidrive s i karşılaştırma abi.Acilen chr testine çıkıp bakman gerekicek sonra 4 ileri tk faiktir diceksin

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Biz hep araba fiyatları hakkında konuşuyoruz da her şey zamlanıyor yav napcaz2 3 sene daha böyle zamlanırsa

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,338
46,029
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yahu bu Eren'e ne kadar ayar oluyorum anlatamam. Eski bir karşılaştırma videosunu yeni yükledi bakayım ne diyecek dedim ve sonuç yine aynı. i30, Golf, Megane gt line, Mazda 3, Astra ile karşılaştırdı şu zamana kadar leon'u ve hepsinde de leon'un sürüş zevki daha yüksek, yol tutuşu daha iyi, tercih direkt leon.. Bir focus kaldı karşılaştırmadığı sanırım. Yarın öbür gün onunla da karşılaştırıp tercihim leon diyecek büyük ihtimal. Öyle böyle ayar olmuyorum şu elemana. Okuyacağını bilsem youtube'da ki incelemelerin altında direkt lafı sokacağım ama bir sürü gereksiz tip gelip dolduracak diye bir şey yazamıyorum. İnsanları bu kadar salak yerine koymanın ne manası var anlamıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım