Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[Vfilms, post: 203065, member: 987"]Siz konuyu cok farkli yerlere cekmek istemisiniz , araba videosunu ben tam 1 ay önce cektim ilan ise 1 aydan fazla süredir acik , ben videolari sira ila koydum icin zamani bugune denk geldi , ilani olmasi yada olmamasi beni ilgilendiren bir konu degil , cevremden ulastim araclarin videosunu cekiyorum , ve kanala icerik oluyor. Cekimi kendim yapiyorum montajini kendim yapiyorum , cam cari kendim ayarliyorum , arac ise bugun satilmis Baran arac sahibi beni arayip söyledi haberim bile yoktu , insanlarin böyle düsünmesi gercekten üzücü. ben arac hakkinda yorumlari merak ediyordum sizden , konunun böyle düsünülüp böyle cekilmesi üzücü ...
Adam kendi kendine yazıp birde yan hesabıyla yazdıgını begeniyor asaaha

Son düzenleme:
Abi siz her seferinde birbirinize gidiyordunuz zaten , en son tesla adiyla geldi . Yine tartismistiniz :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Seviyordu beni ne yapsın :D

Beyler bir insanın ilk mesajı bu olabilir mi yaa cidden bu kadar düşmemeli bir insan....
Adam test çekip yayına koymuş. Bunun aracın satılık olmasıyla ne alakası olabilir anlamıyorum. Bu video çekenin planladığı bir şey olamaz ki. Araç sahibi testini çektirmiş ve satma planı olmuş. Bu araç sahibinin insiyatifinde olan bir şey. Ayrıca test denildiği üzere bir ay önce çekilmiş. Eskiden beri takip ederim kanal da bir sürü aracın testi var ve hepsi de ilanda olmadı. Çok doğal olarak illa ki bu kadar aracın içinde satılıkta olan araçlar olacaktır. Sadece bu kanal da değil diğer kanallarda da olabilir. Ki bu konudan önceki postlarda bahsedilmiş. Hangi kanal olursa olsun gereksiz bir eleştiri olmuş olur bu yorumlar....

adam yutubır Kaptan belki ondan şey etmiştir
sizlere söyle söyleyeyim bu ülkede yutubır olmak hiç kolay degil asasada
Abi valla turkiyedeki youtube zaten efsane gordugum ana basliklar
Gta 5 komik anlar
Minecraft
Birbirine diss at
Diss tepkisi
Tepkiye tepki(ertesi gun sovdugun adamla opusup barismali )
Gulmeme challenge vb diye uzayip gidiyor . Genelde bu kanallari takip eden izleyici kitlesinin yas ortalamasi 10 15 civari.e bunlarin elindende telefon tablet dusmuyor hipnotize olmus gibi. O yuzden otoparkin 200 bin abonesi var digerlerinin milyon.

Seviyordu beni ne yapsın :D

Beyler bir insanın ilk mesajı bu olabilir mi yaa cidden bu kadar düşmemeli bir insan....
Adam test çekip yayına koymuş. Bunun aracın satılık olmasıyla ne alakası olabilir anlamıyorum. Bu video çekenin planladığı bir şey olamaz ki. Araç sahibi testini çektirmiş ve satma planı olmuş. Bu araç sahibinin insiyatifinde olan bir şey. Ayrıca test denildiği üzere bir ay önce çekilmiş. Eskiden beri takip ederim kanal da bir sürü aracın testi var ve hepsi de ilanda olmadı. Çok doğal olarak illa ki bu kadar aracın içinde satılıkta olan araçlar olacaktır. Sadece bu kanal da değil diğer kanallarda da olabilir. Ki bu konudan önceki postlarda bahsedilmiş. Hangi kanal olursa olsun gereksiz bir eleştiri olmuş olur bu yorumlar....
3 . Hesapmi acti yani ahahahhaha

Abi valla turkiyedeki youtube zaten efsane gordugum ana basliklar
Gta 5 komik anlar
Minecraft
Birbirine diss at
Diss tepkisi
Tepkiye tepki(ertesi gun sovdugun adamla opusup barismali )
Gulmeme challenge vb diye uzayip gidiyor . Genelde bu kanallari takip eden izleyici kitlesinin yas ortalamasi 10 15 civari.e bunlarin elindende telefon tablet dusmuyor hipnotize olmus gibi. O yuzden otoparkin 200 bin abonesi var digerlerinin milyon.
İçim kalkı vallahi kaptan haklısın:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...