Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cümleten selamlar. :) Ameliyat öncesi biraz gelip takılayım dedim. Ne var ne yok ahali, işler güçler, okulu olanın okulu nasıl gidiyor? Keyifler yerindedir inşallah. :)

Ha birde 20 yaşında bi kardeşim yanıma geldi geçen gün. Eski öğrencilerimdendir kendisi. Bana bi kızla yaşadığı olayı anlattı garipsedim baya. Sizlere de amlatmamı ister misiniz?

Cümleten selamlar. :) Ameliyat öncesi biraz gelip takılayım dedim. Ne var ne yok ahali, işler güçler, okulu olanın okulu nasıl gidiyor? Keyifler yerindedir inşallah. :)

Ha birde 20 yaşında bi kardeşim yanıma geldi geçen gün. Eski öğrencilerimdendir kendisi. Bana bi kızla yaşadığı olayı anlattı garipsedim baya. Sizlere de amlatmamı ister misiniz?
Hoşgeldin abi özlettin kendini :) Okul her zamanki gibi yuvarlanıp gidiyoz haftaya yazılılar var gümliycez hayırlısı.Senin sağlık durumu iyidir inşallah abi eski sağlığına kavuşmuşsundur umarım.Bi de olayı dinlemek isterim ufkum açılsın jkfasfkgdsklajkdafhjççfd

Abi merak ettik simdi ne oldu acaba :) :)

Yuvarlaniyor muyuz takla atarak mi gidiyoruz bilmem ama sınav haftasindayim , ucurumun esigindeyim :D

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iyiyiz çok şükür anlat abi merak ettik :).

Konu dışı yorum yazana 1 ay ban atacağım direkt. Polemik ve tartışmaya kimse girmesin.

Emek sarfedilmiş; izlenir, varsa eleştiri yazılır. Kimseyi herhangi bir şey için suçlamaya ve ortamı germeye gerek yok. Lütfen.
Güzelmiş. Benim tarafımdan eleştiri vardı, yazıldı. Muhatabı tarafından beni tatmin etse de etmese de seviye düşmeden bir cevap verildi. Rahatsız olup belirttiğim konular hakkında ileri geri konuşanların da cezası kesilecekse kabul.

Güzelmiş. Benim tarafımdan eleştiri vardı, yazıldı. Muhatabı tarafından beni tatmin etse de etmese de seviye düşmeden bir cevap verildi. Rahatsız olup belirttiğim konular hakkında ileri geri konuşanların da cezası kesilecekse kabul.
Diyecek cok sey var . Biri geliyor diyorki bu eski takipci bakiyorum evet kayit olma tarihi eski ama tek bir mesaj yazmisligi yok. Sene geciyor bekliyor bu basliga patliyor herhalde cosku icinde.
Sonra biri geliyor diyorki cekemiyorlar. Sansa bakin ki bu profilde eski onunda yazdigi tum basliklar ortada.
Ben hala neyi cekemedigimi anlamis degilim bu arada.

Diyecek cok sey var . Biri geliyor diyorki bu eski takipci bakiyorum evet kayit olma tarihi eski ama tek bir mesaj yazmisligi yok. Sene geciyor bekliyor bu basliga patliyor herhalde cosku icinde.
Sonra biri geliyor diyorki cekemiyorlar. Sansa bakin ki bu profilde eski onunda yazdigi tum basliklar ortada.
Uzun uzun açıklayarak eleştiren ben olduğum için ben de çekemiyor olabilirim. Fark etmez, muhatabı her ne olursa olsun o seviyeye inmemişken o arkadaşın yandan çıkıp.. neyse işte forum kuralları...

Uzun uzun açıklayarak eleştiren ben olduğum için ben de çekemiyor olabilirim. Fark etmez, muhatabı her ne olursa olsun o seviyeye inmemişken o arkadaşın yandan çıkıp.. neyse işte forum kuralları...

Bence kendisi kaybetti en azından bizim gibi düşünen bir kaç kişi varsa onlarda ciddiye almayacak demektir.
Bir de üstüne biz art niyetli olarak eleştiri aldık :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...