Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Clio 4 e göre nasıl acaba çünkü Clio nun da o kadar iyi değildir iç mekani
Hocam Clio'nun da iç mekan leştir tamam da, şöyle gerçekler var: Clio'nun bütün motorları tüketim açısından çok çok başarılı. Sürüş hissi kötü falan filan ama doğru esp ayarıyla ve yere yakın ağırlık merkeziyle geyik testlerinde gayet başarılı. Yeni R-Link multimedya oyuncakları da çok iyi. Bunlar düşünülünce bir şekilde para verdirtiyor.
Yaris'in bana sorarsanız dayanakları şanzımanı ve hybrid seçeneği. Full donanıma çıkıldığında 100k civarına dayanıyorsa o iş yaş :) Alınacaksa Yaris'i 1.0, 1.33 gibi seçeneklerle makul donanımlarla almak gerekiyor demektir.

Zamanın en iyi dağ obüslerinin ve uzun menzilli toplarının üretildiği fabrika olmasından dolayı hitlerin "bütün çekoslavakyayı yakın, yıkın ama ''skoda'' fabrikasını bir kurşun atmadan alın" dediğine dair rivayetler varmış.Resmen Vw grubu Hitlerin hayalini gerçekleştiriyor.BÜYÜK OYUNU ÇÖZDÜM.Unutmayın hitler franco(seat) yu savaşa çekmeye çalıştı.

Bildiğimiz SEAT; 1990 yılından önce üretimini sociedad espanola de automoviles de turismo adında sürdürürken 1990 yılında volkswagen tarafından hisselerinin %99.99 u alınmış ve adı SEAT olarak değişmiş

Zamanın en iyi dağ obüslerinin ve uzun menzilli toplarının üretildiği fabrika olmasından dolayı hitlerin "bütün çekoslavakyayı yakın, yıkın ama ''skoda'' fabrikasını bir kurşun atmadan alın" dediğine dair rivayetler varmış.Resmen Vw grubu Hitlerin hayalini gerçekleştiriyor.BÜYÜK OYUNU ÇÖZDÜM.Unutmayın hitler franco(seat) yu savaşa çekmeye çalıştı.
Skoda nezaman silah üretmeyi bırakmıştı?

Adeta bir Ş*mil Tyyar, adeta bir B*rhan Kuzu :D

91302D47-1BD4-4F28-B341-F07DDE89DF47.jpeg

Herkese günaydın :p

Herkes Bmw abi yaa hep motor üretti uçak motoru vs diye tutturuyor.Bilmiyorlar ki Renault onlardan daha önce uçak motoru üreten motor mazisi daha büyük bir marka.. Ahhh ahh algı
Bmwnin uçak motoru üretmiş olması benim için bir şey ifade etmiyor, bmw uçak motoru üretiyor öff diyenin arabadan yeteri kadar anlamadığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...