Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
93 bin de. Bir adet suspansiyon sanziman filtresi v kayislari bakim vs var kalem kalem.
Keske yaptirmadan once hem yetkili hemde ozel servisten birer fiyat alsaydin, eminim yari fiyatinin altina cikardin :(
Benim sadece yag 208 lira.
Ben arabaya 7.8 lt amerikadan ithal orjinal Motocraft (FORD) yag koydum, 10 lt si 240 tl idi :D
Bu arada orjinal Motocraft hava filtresi de 40 yada 50 tl idi :D:D:D:D

Neyse gecmis olsun diyelim bari, olan olmus. bu arada bu kadar para verdigine gore artik en az 2-3 yil daha kirbaclican makinayi :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
E be musluman ben hayatimda hic kis lastigi almadim bile bu nasil bi hayat ya

Olm ben de almadım işte ondan soruyorum svsfafafag

of kışın araba kullanıp kış lastiği mi taktırıyosunuz cidden ahahahahah çağırın şu helikopterimi

Orhan reis hoşgeldin :D

Patapatapatapatapatapatapata
Pancar motoru mu o?
demek göze batıyoruz
bu dostunuz forumu terk ediyor bb

Nereye kanka Amsterdam mı gene ? Tayland mı yoksa bu sefer ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Keske yaptirmadan once hem yetkili hemde ozel servisten birer fiyat alsaydin, eminim yari fiyatinin altina cikardin :(

Ben arabaya 7.8 lt amerikadan ithal orjinal Motocraft (FORD) yag koydum, 10 lt si 240 tl idi :D

Neyse gecmis olsun diyelim bari, olan olmus. bu arada bu kadar para verdigine gore artik en az 2-3 yil daha kirbaclican makinayi :D

Adam zengin boşver hacı gemicikleri var sgsfafaf

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,580
2,750
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Das boot filmini izledim, sanırım bu güne kadar izlediğim en iyi ||. Dünya savaşı filmini izledim. Yok böyle bir final. Şapka çıkartılır.. izlemek için benim kadar geç kaldiysaniz öne alıp izleyin derim..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Wolfenstein 2 harika olmuş beyler, eleştirebileceğim bazı noktalar var ama olsundu, genel olarak çok sevdim

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Dogrudur abi ama yetkili servisi hem iyi niyet garantisi hem parca garantisi hemde bildigim ettigim yer kafam rahat biliyorum cok fazla opuldugumu ama simdilik biraz daha katlancam . Bu faturanin sadece bir kalemi. Tek sayfaya sigmadi.
LOWaWo.jpg
aslinda gecen takasa veriyordum az kalsin.2 3 sene daha binmeyi acikcasi dusunmuyorum abi .servis icin oncelikli nedenim kendi takintimdan ve aktif kullandigim icin herseyini orjinali ile degistiriyorum. Tabi benden sonra alacak elemanin basida agrimayacaktir.
Istedigim araci bulunca arabayi foruma ozellikle koymayi dusunmuyorum arkadas es dosta mal satmamayi aci sekilde ogrendim o yuzden bi anda hersey degisebilir abim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım